Jul 03, 2024, 12:50:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko plana treninga  (Pročitano 4758 puta)

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Pomoc oko plana treninga
« poslato: Mart 11, 2014, 02:30:46 posle podne »
pozdrav zovem se jovan imam 15 gdina, nov sam na forumu,pocetnik sam treniram 2 meseca kod kuce .
Imam oko 55 kg visok sam 175 cm mrsav sam,zeleo bi dobiti na masi.
jos nisam poceo da radim sa tegovim,kad razvijem malo svoju musklulaturu onda cu dali je ovo dobar plan treninga pocetnika.


Ponedeljak Grudi radim 15 serija sklekova do otkaza odmor izmedju serija sto  mannji

Utorak Trbusnjac 10 srerija u svakoj seriji obicnix trbusnjaka 30 i onda makazice il tako nesto plank 30 sekundi svaka strana

Sreda ruke,ledja radim zgibove saka ka sipci 5 i saka prema meni 5 ,10 serija   

Četvrtak noge 15 serija do otkaza sam radio sa malim tegom koji sam napravio kod kuce teskim 5 kg, sad pravim teg od 10 kg dali bi cucnjevi sa tim tegom uticali kicmu i na rast i razvoj.

Petak pauza

Subota grudi , ledja ,5 zgibova 30 sklekova 10/12 serija

Nedelja,kardio obicno trcim 30/40min i radim sprintove 200/300m

 :)   

« Poslednja izmena: Mart 11, 2014, 03:12:24 posle podne maxx99 »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2014, 02:44:29 posle podne »
Hrana sinko, hrana...

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2014, 03:20:21 posle podne »
ishranu nemam bas po planu ali sam izbacio sve cipseve slatkise sokove ... :)
trudim se da imam 6 obroka dnevno al je to tesko jel idem u skolu jedne nedelje prvu a druge drugu smenu .
za dorucak imam 5 kuvanix jaja obicno i tost i casa mleka, uzina mi je 2 bonzite(u skoli)kad dodjem kuci obicno mama spremi nes za jelo neku piletinu,pa uzunam paxuljice sa mlekom i vecra mi je tuna,il neka riba...pijem dosta vode. :) 8) :) :) :)

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2014, 03:28:52 posle podne »
Sremi za skolu dobar sendvic.  ;)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2014, 06:44:37 posle podne »
pozdrav zovem se jovan imam 15 gdina, nov sam na forumu,pocetnik sam treniram 2 meseca kod kuce .
Imam oko 55 kg visok sam 175 cm mrsav sam,zeleo bi dobiti na masi.
jos nisam poceo da radim sa tegovim,kad razvijem malo svoju musklulaturu onda cu dali je ovo dobar plan treninga pocetnika.


Ponedeljak Grudi radim 15 serija sklekova do otkaza odmor izmedju serija sto  mannji

Utorak Trbusnjac 10 srerija u svakoj seriji obicnix trbusnjaka 30 i onda makazice il tako nesto plank 30 sekundi svaka strana

Sreda ruke,ledja radim zgibove saka ka sipci 5 i saka prema meni 5 ,10 serija   

Četvrtak noge 15 serija do otkaza sam radio sa malim tegom koji sam napravio kod kuce teskim 5 kg, sad pravim teg od 10 kg dali bi cucnjevi sa tim tegom uticali kicmu i na rast i razvoj.

Petak pauza

Subota grudi , ledja ,5 zgibova 30 sklekova 10/12 serija

Nedelja,kardio obicno trcim 30/40min i radim sprintove 200/300m

 :)   


pozdrav zovem se jovan imam 15 gdina, nov sam na forumu,pocetnik sam treniram 2 meseca kod kuce .
Imam oko 55 kg visok sam 175 cm mrsav sam,zeleo bi dobiti na masi.
jos nisam poceo da radim sa tegovim,kad razvijem malo svoju musklulaturu onda cu dali je ovo dobar plan treninga pocetnika.


Ponedeljak Grudi radim 15 serija sklekova do otkaza odmor izmedju serija sto  mannji

Utorak Trbusnjac 10 srerija u svakoj seriji obicnix trbusnjaka 30 i onda makazice il tako nesto plank 30 sekundi svaka strana

Sreda ruke,ledja radim zgibove saka ka sipci 5 i saka prema meni 5 ,10 serija   

Četvrtak noge 15 serija do otkaza sam radio sa malim tegom koji sam napravio kod kuce teskim 5 kg, sad pravim teg od 10 kg dali bi cucnjevi sa tim tegom uticali kicmu i na rast i razvoj.

Petak pauza

Subota grudi , ledja ,5 zgibova 30 sklekova 10/12 serija

Nedelja,kardio obicno trcim 30/40min i radim sprintove 200/300m

 :)
ne treba ti trcanje nista samo klopaj ti dok ne dodjes do 65 barem pa onda tegovi plus kvalitetna hrana :D
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže amilos

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2014, 08:23:58 posle podne »
jel ti to vezbas kuci ili negde u teretani? Ako vezbas kuci nabavi bar bucice pa da ti pojasnimo kako i sta da radis jer ovako nije bas to to... A za ishranu su u pravu.. Sendvic u skolu i smanji cardio..

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2014, 09:09:07 posle podne »
Da vezbam kuci :D,imam jedan teg za 2 ruke od 10 kg sa njim sam mislio da radim cucnjeve dali bi to moglo da skodi mojoj visini i kicmi... ???bucice mogu nabaviti dal je dosta 4x2,5kg ,4x1,25kg i dve sikpke xromirane kostaju 6500din dal je to ok cena il je preskupo... :)

pozz

Van mreže amilos

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2014, 10:51:46 posle podne »
tebi je bolje da tih 6500din das za neku clanarinu i krenes da vezbas u teretani ali da ne idemo od teme.. Po meni ti trebaju bucice obavezno i neka klupa tako da mozes biti kreativan i raditi vise vezbi.. A sto se tice tereta to je individualno. Ako osecas da te rade te tezine onda gruvaj ali vremenom ces ojacati i bice ti dosta lake..

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
pomoc oko plana treninga
« Odgovor #8 poslato: Jun 20, 2014, 09:23:07 posle podne »
Pozdrav,zovem se Jovan imam 15 god tezak sam 60 kg cilj mi je misicna masa do 70kg pa onda definicija I izdrzljivost…  treniram sporcko penjanje 2 god sa prekidima sad sam redovan, pa nemogu svaki dan da radim jednu grupu misica,da bi mogao da dam max I na treningu na steni…
Radim mesano i stret workout i sa tegovima.

1.Ponedeljak: push (grudi,ramena,triceps)                +         stena
2.Utorak: pull (ledja,biceps)
3.Sreda: sklekovi i propadanja                                 +           stena             
4.Cetvrtak: legs (kvadritriceps,listovi,zadnja loza)           
5.Petak: trbusnjaci                                                 +              stena
6.Subota: push (grudi,ramena,triceps)                               
7.Nedelja: pull (ledja,biceps)                                +               plivanje

Sta mislite o ovakvom planu treninga???
Dobro dosle su sve kritike I pohvale naravno…



Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: pomoc oko plana treninga
« Odgovor #9 poslato: Jun 20, 2014, 09:25:43 posle podne »
Cilj dobitak na snazi?
« Poslednja izmena: Jun 20, 2014, 09:31:17 posle podne BUKAS »

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #10 poslato: Jun 20, 2014, 09:32:38 posle podne »
cilj je masa prvih measec dana pa onda snaga i izdrzljivost...
mislim da tu ima previse odmora....

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2014, 09:40:25 posle podne »
A hrana? Ona je tu broj jedan.

Puno je to treninga i aktivnosti. Kao sto sam vec napisao push-off-pull-off-push-off-off ili gornji deo-pauza-donji deo-pauza-gornji deo-pauza-pauza.

Van mreže maxx99

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2014, 09:47:25 posle podne »
ishrana mi je za masu 6,7 obroka dnevno, ne koristim nikoakve dodatke u ishrani...
dorucak su obicno kuvana jaja i tost  oko 9 ujutru,pa onda zitarice oko 11, rucak u 1 ili nekad u 2 belo meso ili riba,
uzina neko voce kad mis se jede jedem voce tokom celog dana, i popijem 2, 3 case mleka.vecera neki sendvic.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2014, 09:48:11 posle podne »
ishrana mi je za masu 6,7 obroka dnevno, ne koristim nikoakve dodatke u ishrani...
dorucak su obicno kuvana jaja i tost  oko 9 ujutru,pa onda zitarice oko 11, rucak u 1 ili nekad u 2 belo meso ili riba,
uzina neko voce kad mis se jede jedem voce tokom celog dana, i popijem 2, 3 case mleka.vecera neki sendvic.

Poradi na ishrani, smanji treninge i bice dobro.