Septembar 30, 2024, 01:18:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: morpheus - trening i ishrana  (Pročitano 1299 puta)

Van mreže morpheus

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
morpheus - trening i ishrana
« poslato: Jun 23, 2014, 05:21:23 posle podne »
Pozdrav svima,ispisacu ovdje na koji se nacin hranim i kako treniram,sve kritike i sugestije su dobrodosle.
Da napomenem da treniram nekih 5 mjeseci,za to vrijeme sam dobio 5-6 kg,uglavnom masti :),sada sam na
83kg,visina 1.82.nisam zadovoljan kako napredujem,razlog tome je,vjerovatno,ishrana:mada vodim racuna o tome da se hranim sto kvalitetnije.za ovo kratko vrijeme u teretani nabacio sam nasto misicne mase,ali sam takodje nabacio i salo oko stomaka.Mozda bih trebao krenuti sa nekom dijetom,ovim rotacijama sa uh,mada o tome ne znam puno..

8:00 ovsene,3 bjelanca

10:00 200 g piletine,200 g pomfrit

13:00 tunjevina,100 g pirinca

16:00 200 g piletine,150 g pirinca

18:00 trening

21:00 neki nemasni sir,tunjevina ili bjelanca,bademi

od suplementacije koristim bcaa 20 g,whey,kreatin


1.grudi

2.ledja

3.ramena

4.off

5.ruke

6.noge

7.off

« Poslednja izmena: Jun 23, 2014, 06:11:19 posle podne mica86 »

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: morpheus - trening i ishrana
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2014, 06:35:21 posle podne »
Ishrana je uvek broj 1 i verovatno je to razlog sto ne napredujes kako si zamislio.

E, sad... Ako zelis da spustis procenat masti, onda je dobro da krenes sa nekom rotacijom Uh. Sastavi plan rotacije, znaci unos UH po danima, pa ce te iskusniji clanovi ispraviti... Imas mnogo tema ovde o rotaciji uh, samo ih iscitaj. po tvojim ovim nekim parametrim koje si dao, ne deluej da imas mnogo da skidas, tako da i sama rotacija moze da ti zavrsi posao.

U ovom tvom jelovniku ono sto prvo bode oci je ovaj pomfrit. Jedino je ok ako je bio spreman u rerni ili na teflonu bez masti, ali i u tom slucaju je ipak bolje ponekad ga ubaciti, a ne svaki dan.

Dalje, tri belanca u prvom obroku su malo, dodaj barem 2 cela jaja, pa da bude 2 cela + 3 belanca...

I ako krenes na diejtu, nema potrebe za kreatinom.