Septembar 20, 2024, 12:32:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje u vezi (ne)treninga.  (Pročitano 1834 puta)

Van mreže vikiliks94

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
pitanje u vezi (ne)treninga.
« poslato: Jun 06, 2014, 05:01:30 posle podne »
Pozdrav, interesuje me koliko  vremena je  coveku koji je  u  kolikoj  tolikoj  formi dovoljno da  ispadne iz nje,znaci   interesuju me  vasa iskustva misljenja  tokom  nekih perioda u kojim  niste  trenirali  koliko je  vremena  proslo netreniranja do  povratka,  koliko  brzo  ste se  vratili u  neku  formu  u kojoj ste  bili pre odmora,kako  ste  sacuvali misice  za  vreme netreniranja,koliki je  bio  pad i sve ostalo..

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: pitanje u vezi (ne)treninga.
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2014, 06:29:03 posle podne »
Pa zavisi od staza, ne mozes da poredis covek koj trenira 10+ godina i nekog ko trenira 1-2. E sada meni su najduze pazue bile po 10 dana kada odem negde na letovanje (cak i tamo vezbam) ali zbog same ishrane ispadnem iz forme, a otrilike mi treba duplo da se vratim u formu tj. oko 20 dana, a staz mi je skoro 6 godina...sve zavisi, relativno je....

Van mreže vikiliks94

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: pitanje u vezi (ne)treninga.
« Odgovor #2 poslato: Jun 07, 2014, 12:17:21 pre podne »
hvala vam na odgovoru,zeli li jos neko da kaze misljenje iskustvo i slicno ?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: pitanje u vezi (ne)treninga.
« Odgovor #3 poslato: Jun 07, 2014, 01:43:14 pre podne »
Meni se desavalo da pauziram po par mjeseci.Opadnem jedno 10 posto otprilike sto se izgleda tice.Ali interesantna stvar je da nijesam gubio sto se snage tice,ama skoro nimalo.

Van mreže dida

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: pitanje u vezi (ne)treninga.
« Odgovor #4 poslato: Jun 07, 2014, 07:50:33 posle podne »
Kod mene bas suprotno ako nedelju dana ne treniram snaga sve ode , ali fizicki malo bas mozda ako ne treniram mjesec dana ode 1-2kg ali to je vise jer psihicki malo oslabim kad vidim da gubim kilazu i onda samo spavam slabo jedem ali se relativno brzo vratim u formu mozda nedelju-dvije