Septembar 28, 2024, 10:14:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Problem-stagnacija  (Pročitano 1337 puta)

Van mreže MarkoKWN

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Problem-stagnacija
« poslato: Jun 02, 2014, 01:36:30 posle podne »
Pozdrav svima. Zovem se Marko, imam 18 godina, visina ~180cm. Poceo sam da treniram pocetkom oktobra prosle godine, otprilike tad sam i poceo da pratim ovaj forum i sve do sad nisam imao potrebe da pitam bilo sta. Ektomorf sam, na pocetku sam imao 57-58kg, trenutno imam 68-69. E sad, problem je sto vec skoro 3 meseca nisam dobio ni gram mase niti mm obima na bilo kom delu tela, a to znaci da negde gresim, ali ni sam ne znam gde. Sumnjam na ishranu pa sam zato i postavio temu ovde. Ishrana mi je ovakva:

1. 100g ovsenih pahuljica + 4 cela jajeta i 2 belanca + multivitamin
2. 150g belog mesa + 120g pirinca
pre treninga kreatin
posle treninga whey+crea+dex+malto
3. 150g belog mesa + 120g pirinca
4. 150g belog mesa + 120g pirinca
5. 150g belog mesa + lesnici/orasi/bademi, kad sta ima.

Da li moze da mi pravi problem to sto mi poslednji obrok nije sir ili junetina vec piletina? Ili je moguce da je nesto drugo u pitanju? Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem-stagnacija
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2014, 01:40:18 posle podne »
Pozdrav svima. Zovem se Marko, imam 18 godina, visina ~180cm. Poceo sam da treniram pocetkom oktobra prosle godine, otprilike tad sam i poceo da pratim ovaj forum i sve do sad nisam imao potrebe da pitam bilo sta. Ektomorf sam, na pocetku sam imao 57-58kg, trenutno imam 68-69. E sad, problem je sto vec skoro 3 meseca nisam dobio ni gram mase niti mm obima na bilo kom delu tela, a to znaci da negde gresim, ali ni sam ne znam gde. Sumnjam na ishranu pa sam zato i postavio temu ovde. Ishrana mi je ovakva:

1. 100g ovsenih pahuljica + 4 cela jajeta i 2 belanca + multivitamin
2. 150g belog mesa + 120g pirinca
pre treninga kreatin
posle treninga whey+crea+dex+malto
3. 150g belog mesa + 120g pirinca
4. 150g belog mesa + 120g pirinca
5. 150g belog mesa + lesnici/orasi/bademi, kad sta ima.

Da li moze da mi pravi problem to sto mi poslednji obrok nije sir ili junetina vec piletina? Ili je moguce da je nesto drugo u pitanju? Hvala unapred.


vidi
dobio si 10 kg za nekih 8 meseci (da izuzemo period pocetka gde se i ne racuna itd)
to je fanstatican reuzlatat
ako si mislio,da tako mozes da naprdujes kosntatno i stalno-ne,na zalost
jelovnik ti je sasvim ok sa tim da je sada ocigledno vreme da se nesto menja
za pocetak
prvih 3 ned podogini UH za 25% od ukuonog unosa i pojacaj M
B ostavi na tome pa onda da vidimo

Van mreže MarkoKWN

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Problem-stagnacija
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2014, 01:45:38 posle podne »
Znam da napredak ne moze da bude konstantno dobar ali me buni to sto od pocetka marta bukvalno nisam mrdnu ni milimetar ni gram. Povecacu UH i M pa cu da vidim na cemu sam. Hvala na brzom odgovoru  ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem-stagnacija
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2014, 02:16:18 posle podne »
Znam da napredak ne moze da bude konstantno dobar ali me buni to sto od pocetka marta bukvalno nisam mrdnu ni milimetar ni gram. Povecacu UH i M pa cu da vidim na cemu sam. Hvala na brzom odgovoru  ;)

nema na cemu
uradi kako sam rekao