Septembar 27, 2024, 06:14:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: pusim travu svaki sat-snoop dogg  (Pročitano 1836 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
pusim travu svaki sat-snoop dogg
« poslato: Novembar 29, 2006, 01:01:23 pre podne »


  Snoop Dogg je jedan od rijetkih Hiphop zvijezda za koje vrijedi izreka : Gangster-Rapper.Evo interview iz novoga Max-a
Snoop; HOces li jednu zapaliti?
-Ne , hvala.
Snoop:Shit man, ja hocu( pali sebi jedan joint)
-Kazu da pusite joint svaki dan . Da li je to tocno?
Snoop:To je jedna ogromna neistina. To mogu samo oni da tvrde sto me uopce ne poznaju.(smije se) Ja pusim svaki sat vremena.
-Zasto?
Snoop: Zato sto me opusta. I zato sto tako budem jos kreativniji, a osim toga je super osjecaj, Mann
-Vi ste krajem oktobra napunili 35 godina..Mnogi ostali bivsi clanovi Gang-a iz South Central Los Angeles i strasne Crips-Gang iz Long Beach nisu niti navrsili njihov dvadeset i peti.
Snoop: Shit, ja dolazim iz Gosse, tamo gdje svaki dan jedan Nigger bude ubijen od strane mexickih ili bijelih Gangs. Ja sam bio u sredini svega toga, bio sam dio toga ludila i zivio sam u stalnome strahu. Tada nisam sasvim sigurno stavio moj novac na to da cu ikada doziviti moj trideset i peti rodendan. Ali srecom, j a sam uspio.
-Imate li jos kontakt sa vasim prijateljima iz Gang-a?
Snoop: Naravno, ja sam naime jos uvijek jedan od njih. Samo zato sto ja danas prodajem milione CD-s, ne znaci da jednostavno mogu da zaboravim moju proslost. Ja to uostalom i ne zelim. Ja sam jos od 1982 jedan East Side Long Beach Crip, i od tada se nije nista po tome pitanju promenilo. Ako si jednom bio u paklu, neces nikada zaboraviti kako  je tamo vruce.
-Znaci li to da vi i danas potpomazete Gang aktivnosti?
Snoop: To nisam rekao.Ja sam jos uvijek jedan od njih, ali danas pokazujem nesto sasvim drugo. Naravno da bi mogao moje Homies da snadbijevam sa tonama oruzja i drogom i tako ih pomazem u borbi protiv mexikanaca. To bi bila djecja igra, mi bismo ih mogli rasturiti i tako im se osvetiti za sve sto su nam ucinili. Ali to nije vise moja igra, nasilje producira samo vise nasilja i zahtjeva samo vise zrtava. Ja sam postao stariji i zreliji. Ja danas docem u moju cetvrt da klincima pokazem alternative. Puteve koji vode daleko odatle. To je moja misija danas.
-Vi mozete kao pusac marihuane biti idol za djecu?
Snoop: Naravno, ja sam jako iskren i ne igram uloge. Ljudi u mojoj cetvrti vidaju pravoga Snoop-a, jednoga tipa koji je svaki moguci Bullshit dozivio. Oziljci na mome licu nisu nacrtani, oni su stvarni i oni pricaju o mojoj proslosti. Kids znaju tocno da ja ne pricam gluposti i slusaju jako pazljivo kada pricam o svome zivotu.
-Zasto dopustitie da vas uhapse na aeodromu u posjedu oruzja?
Snoop: Ja ne nosim moje oruzje stalno, ali u pojedinim situacijama moram se znati i moci cuvati. Moj najbolji prijatelj Tupac je prije deset godina ubijen, na ulici. Jos uvijek imate tamo napolju ludaka. Ja ne govorim klincima -kupite oruzje, naprotiv ja im kazem-ne pridruzujte se niti jednome Gang-u, i tako necete uopce trebati oruzje. Ali u mome slucaju je voz otisao, ja jos zivim u opasnosti.
-Imate li jako puno neprijatelja?
Smoop: Ja sam jos uvijek jedan Crip, uz to uspijesan muzicar, sef od WEst Coast Rapper-logicno je da imam jako puno neprijatelja. Ali ja se nadam isto tako da cu i neke od njih uspijeti da pretvorim u moje prijatelje. Upravo radim an tome da ovaj dugogodisnji sukob izmedu East Coast i West Coast da zaustavim, i idem sa dobrim primjerom. Ja sam javno uspostavio primirje sa New York Rap velikima Jay-Z i 50 Cent. Isto tako cu nastojati da prekinem sukobe izmedu kalifornijskih Gangs,  zato sam osnovao Football-ligu za klince, u kojoj igraju crni, mexiko i bijelci zajedno. Ja sam trener, a osim toga sam i sam nekada bio jako dobar igrac.Sport je bio moj jedini hobby, koji sam ikada imao.
-Zalite li za necime?
Snoop: Ja sam napravio tako puno sranja u mome zivotu, da jednostavno ne znam od koga da prvo pocnem,da se izvinjavam. Mozda sam trebao prema pojedinim zenama pokazati vise respekta: :lol:
-Kako to mislite?
Snoop: Pa kako da kazem, kao svodnik, sto sam jedno vrijeme i bio(pimp),pustao sam da moje zene rade za mene i totalno sam ih izmuzao. Ali ja ne mrzim zene, mene je moja majka odgojila,  a ne moj otac. Ja respektiram zene, skoro sve. 8)
-Kako vasa zena izdrzava sa vama?
Snoop: Milim da je i ona malo puknuta, sa Snoop Dogg-om da zivi. Ona je cool, ja sam prije par mjeseci ucinio veliku gresku kada sam je htjeo odjebati i rastati se od nje.Mislio sam kako sam ja najveci . Ali to je proslo, i ja sam srecom shvatio da trebam moju zenu i moju dijecu.
-Igrate li i kod kuce ulogu tipa koji je strasno cool?
Snoop: Ja radim i kod kuce ono sto ja hocu. Ali moja zena i moja dijeca me imaju pod kontrolom, pred njima sam miran i pravi dobrica.Ali to je okay, i ne smeta me.


Snoop Dogg-s novi Videoclip
www.max.de/snoop

pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: pusim travu svaki sat-snoop dogg
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2006, 09:37:31 pre podne »
..
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2006, 10:04:14 pre podne doberman »