Septembar 27, 2024, 01:16:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Kako se resiti naduvenog stomaka?  (Pročitano 4496 puta)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Kako se resiti naduvenog stomaka?
« poslato: Novembar 28, 2006, 03:47:39 posle podne »
Postavio sam ovde ovaj post delovalo mi je najlogicnije.Trenutno nabacujem masu ,stomak mi je naduven tokom celog dana, da li se ovo moze izbeci na neki nacin?
jedem 5 puta dnevno i pijem 2-3 puta protein.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2006, 04:01:09 posle podne »
Postavio sam ovde ovaj post delovalo mi je najlogicnije.Trenutno nabacujem masu ,stomak mi je naduven tokom celog dana, da li se ovo moze izbeci na neki nacin?
jedem 5 puta dnevno i pijem 2-3 puta protein.

...DOSTA SLOZENA STVAR..

AKO SI KRENUO NAGLO U CELU PRICU..ONDA NIJE NI ZA CUDJENJE KAKO SE DESAVA TA REKACIJA..JER IPAK AKO SI PRESAO SA JEDNOG HAJDE DA KAZEM NE FROMALNOG REDA ISHRANE NA NEKI UJEDNACEN I TACNO IZBALANSIRAN I STO EJ NAJBITNIJE PO KOLICINI VECI REZIM ISRHANE ONDA OD TUDA I TA REKACIJA..

POKUSAJ DA LAGANO POVECAVAS BROJ KALORIJA DOK SE ZELUDAC NE PRIVIKNE NA TU KOLICINU HRANE..

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2006, 09:55:51 posle podne »
Isto i kod mene :(

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2006, 10:27:42 posle podne »
Ja ovako vec jedem oko 5 meseci a 3 meseca pre toga sam bio na proteinskoj dijeti ali sam isto jeo 5 puta ,a pre toga je bilo 4 obroka dnevno ali ne u tolikim kolicinama, neznam mozda suvise jedem
mozda treba da ubacim neku odredjenu hranu uz piletinu,jaja,tunjevinu... mozda neki odredjeni jogurt ? Od povraca jede uglavnom paradajz
Jedem oko 300gr pirinca dnevno mozda bi bilo bolje da ga zamenim kuvanim krompirom.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2006, 12:43:51 pre podne »
Pa promeni malo, nece ti skoditi! Mora da postoji nesto sto ti smeta...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2006, 07:37:22 pre podne »
Ja ovako vec jedem oko 5 meseci a 3 meseca pre toga sam bio na proteinskoj dijeti ali sam isto jeo 5 puta ,a pre toga je bilo 4 obroka dnevno ali ne u tolikim kolicinama, neznam mozda suvise jedem
mozda treba da ubacim neku odredjenu hranu uz piletinu,jaja,tunjevinu... mozda neki odredjeni jogurt ? Od povraca jede uglavnom paradajz
Jedem oko 300gr pirinca dnevno mozda bi bilo bolje da ga zamenim kuvanim krompirom.
...

PA EVO TI ODGOVR....BIO SI NA PROTEINSKOJ DIEJTI!!!!!

KRAJ PRICE..NAVIAO SI STOMAK NA JEDNLOCINU PREHARNU I SADA JE PROBLEM DA VARI KOMBINACIJU PROTEINS+UH.....

KAO STO NEKO RECE.....MENJA I VARIAJR MALO HRANU..IGRAJ SE SA UH..
I ONE PROBAVITE JOGRUTE...NEMOJ ZA BOGA MILOGA.....PA JEL JOS NEKO VERUJE U TA SRANJA>???

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2006, 01:47:25 posle podne »
Ok probacu, hvala na savetima

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2006, 02:11:02 posle podne »
Ja jos uvek nisam totalno promenio isharnu. I ja sam dugo bio na dijeti sa malim procentom UH, polako povecavam unos i kombinujem po danima. Jos uvek imam jedan dan u nedelji  kada mi je unos UH veoma nizak...to su obicno dani kada ne treniram. Za sada mi prilicno dobro ide. S tim sto je meni procenat masti ostao visok pre polaska na masu tako da moram bas da pazim da se ne zamastim previse, pa makar i na racun napredka!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako se resiti naduvenog stomaka?
« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2006, 02:13:37 posle podne »
Ja jos uvek nisam totalno promenio isharnu. I ja sam dugo bio na dijeti sa malim procentom UH, polako povecavam unos i kombinujem po danima. Jos uvek imam jedan dan u nedelji  kada mi je unos UH veoma nizak...to su obicno dani kada ne treniram. Za sada mi prilicno dobro ide. S tim sto je meni procenat masti ostao visok pre polaska na masu tako da moram bas da pazim da se ne zamastim previse, pa makar i na racun napredka!
...EVO PRIMER RECIMO OVAKO..