Septembar 19, 2024, 07:17:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Moj plan :)  (Pročitano 2205 puta)

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Moj plan :)
« poslato: Mart 11, 2015, 09:21:26 posle podne »
Evo mog nedeljnog plana , pa vi ocenite , ispravite itd.. :)

Pon - Grudi
Uto - Ledja
Sreda - Noge
Cet - Ramena
Pet - Ruke

Kada radim grudi , obicno menjam - jedan trening pocinjem ravnim benchom , pa onda posle nekoliko treninga promenim na kosi ... stalno menjam vezbe , i uvek forsiram max kilaza jednu (ravni / kosi bench ) , takodje volim i da forsiram propadanja sa kilazom , uradio sam sa 50kg 8 ponavljanja :D

Ledja - (Omiljeni misic ) - ovde se najvise trudim , trening pocinjem zgibovima , lat masina , vesljanja , t-bar rows (drop serije ) , i zavrsavam mrtvim dizanjima , po nekad ubacim mrtva na pocetku treninga i tu probam do max kilaze .

Noge - (Mucenik :D) - ovde najvise koristim powerlifting metode , prva vezba cucanj , ovde idem do neke max kilaze sa kojom mogu da uradim 8 ponavljanja , e sad radim 8 pa sa sve sipkom stanem udisem duboko i onda izguram do 20 ponavljana (powerlifteri znace o cemu se radi ) , iskorak , nozne ekstenzije , zadnja loza ( sprava ili mrtva za zadnju lozu rumunska) .

Ramena - Ovde forsiram military press , pa onda letenja , potisak ... Glavna vezba military press .

Ruke - Biceps pocinjem sa sipkom , zato sto nmg jednorucni pregib jer osecam nekakav bol kod podlaktice , kao da se nesto unutra preklopi kad uradim , zato radim prvo sa sipkom , pa na skot klupi , tek na kraju radim prebige , hamer press ...

Triceps - Forsiranje uski bench , skullcrushers , kanap ...

Uz svaki misic , odradim po jednu drop seriju , piramidu ili samo do max odem ...
Ima tu jos dosta vezbi koje koristim (powerlifting / strongman) vezbe ...

Ovakav program cu da radim jos jedno 2 -3 ned , i onda pocinjem sa 5x5 workoutom , nego mi je prob , jer sam se mnogo puta povredjivao :D

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2015, 09:26:48 posle podne »
ovo je dobro
daj neke slicice i tako to
pisi kako se hranis, koje suplemente koristis i tako to  :)
dobrodosao  ;)

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2015, 09:43:54 posle podne »
Hranim se dobro , nije sve bas tacno u gramima itd , ali pazim se maximalno sto manje uh , sto vise proteina ... :)
Trenutno skidam kilazu , bf sam bas smanjio nzm koliko tacno , nigde nemam masti sem na stomak bio sam na testiranja , i sada sam uzeo l-carnitine slabiji sagorevac , i glutamin , posto treniram i kik boks , pa moram da se snalazim oko oporavka :D

Ovako mi je ishrana , ustanem oko 6 , po nekad pojedem jaja , ali posto se zurim na bus , popijem protein , pre toga naravno doza carnitina , oko 9 uzmem belo meso onako sa lepinjom samo vegeta , oko 12 uzmem belo/jaja/teletinu mozda i neku vocku eto ako mi se prijede nesto slatko (obicno to bude banana , imam osecaj da mi daje snagu kad je pojedem a i obozavam BANANE ! :D) , oko pola 2 pijem karnitin idem na trening pokidam se od kilaza . Kad se vratim sa treninga uzmem belo i supu(u slucaju da me mrzi da jedem salate) , odspavam malo , kasnije pojedem teletinu uzmem jednu sumecu tek onako vitamini :D To bi bilo to , gledam da sve uh ubacim pre treninga , posto mene dele 3 obroka do treninga taman , posle treninga samo meso salate ,eto tako sumecu uzmem jel mi se pripije recimo sok , vodu imam konstantno u sobi po 2l ... :D Treninram i kik boks , ali kada imam trening malo smanjim trening u teretani , i tako to , fino sam skinuo 5 kga za nekih mesec dana ... Samo cepaj :)
« Poslednja izmena: Mart 11, 2015, 09:45:28 posle podne Conetebrax »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2015, 09:53:19 posle podne »
Zasto ne pises sa starog profila?

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2015, 10:00:01 posle podne »
Nmg se setim sifre, a mail mi uzeo burazer za neke igrice :D

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2015, 10:02:57 posle podne »
a za oporavak taman si na dijetu
zdrave masti npr 100 do 150 gr kikiriki(on je najeftiniji pa njega spominjem uvek :D )
30 do 50mg  cink, ja rokam i po 60 kad kako
2 do 3 gr vitamin c, spavam kao beba nema upale u fulu sve
moj savet, posto sam to i ortaku preporucio prezadovoljan je :D

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2015, 10:06:20 posle podne »
Hvala na predlogu :D Imam punu kutiju vitamina c od 500mg , samo da mi ne bude nesto od tolike doze ?
A kikiriki uzem po nekad onaj diet :D

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2015, 10:18:53 posle podne »
opste je poznato da postoje vitamini koji se rastvaraju u vodi
i oni koji se rastvaraju u masti bla bla bla bla....
vitamin c se rastvara u vodu, sto u prevodu znaci da sta
se ne iskoristi u organizmu izbacis ga putem urina  :)
tako da nista se ne brini, i nemoj da te cudo ako ti je mokraca
zelene boje, to znaci da izbacujes visak  :)

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2015, 11:56:00 posle podne »
Hvala na odg :D Znaci od sad cepam vitamin c :D

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Moj plan :)
« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2015, 12:02:13 pre podne »
i ovo ostalo sto sam naveo
zbog produkcije testosterona- oporaval 8)  ;D