Septembar 20, 2024, 12:11:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje oko trbušnjaka  (Pročitano 2951 puta)

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Pitanje oko trbušnjaka
« poslato: Maj 05, 2014, 03:34:32 posle podne »
Znammm da je bilo dosta tema, pa sam otvorio posto Pedja nema vremena da mi odgovori, pa mi rekao da otvorim temu. Ovako mogu da uradim dosta trbusnjaka + bavim se fudbalom, kada se stegnem imam ih za oko da se vide lepo, sada mene zanima kakvu dijetu treba da drzim da bi se oni videli i da se ne stezem iako mogu da radim na dan po 500trbusnjaka ali sam procitao da oni ne dolaze od toga nego od ishrane. Jedem sve jos svaki drugi dan otprilike pojedem po par jaja. Sada me zanima sta da izbaci od hrane a sta da ubacim visee, a sta manje da jedem. Jedem kad kazem bukvalno sve, rucak, dorucak, veceru sve sto imam u kuci jedem, osim slanine i toga masnog to izbegavam posto ni ne voli bas. Ne jedem uopste puno masno, sada me zanima kakvu bi dijetu treba da ubacim ili sta vec? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2014, 03:45:30 posle podne »
Znammm da je bilo dosta tema, pa sam otvorio posto Pedja nema vremena da mi odgovori, pa mi rekao da otvorim temu. Ovako mogu da uradim dosta trbusnjaka + bavim se fudbalom, kada se stegnem imam ih za oko da se vide lepo, sada mene zanima kakvu dijetu treba da drzim da bi se oni videli i da se ne stezem iako mogu da radim na dan po 500trbusnjaka ali sam procitao da oni ne dolaze od toga nego od ishrane. Jedem sve jos svaki drugi dan otprilike pojedem po par jaja. Sada me zanima sta da izbaci od hrane a sta da ubacim visee, a sta manje da jedem. Jedem kad kazem bukvalno sve, rucak, dorucak, veceru sve sto imam u kuci jedem, osim slanine i toga masnog to izbegavam posto ni ne voli bas. Ne jedem uopste puno masno, sada me zanima kakvu bi dijetu treba da ubacim ili sta vec? :)
Vidi
Pedja kao i sto sam ti rekao a to je da NEMAM vremena da pisem SVAKOM ko me pita na pvt ili mail ili FB da mu uradim JELOVNIK.
Da odgovrim na pitanja koja si mipitao-uvek i niko nije ostao uskracen za odgovor pa tako ni ti.
Dakle
odgovor na tvoje pitanje je bio da MORAS DA SREDIS ishranu da bi ti se VIDELI trbusnjaci/plocice.
Mozes da radis i 2 mil i 500 hilj trbunjsaka a ko se hranis tako kako se hranis-od toga nema nista.

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2014, 03:48:47 posle podne »
Znam da moram da sredim ishranu citao sam ovde par tema nasao sam, ali vidim da svako ima neku svoju dijetu i sl.
Napisao sam da jedem u sustini sve, ne masne stvari to izbegavam od kada znam za sebe, ponekad pojedem i brzu hranu ali i to jednom u 2 nedelje. Sada mene zanima sta bih jos trebao da ubacim u ishranu, sta da smanjim, a sta bukvalno da uklonim iz ishrane?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2014, 03:53:31 posle podne »
Ali mi ne znamo šta ti jedeš, čime se baviš, koliko godina imaš, koliko kg imaš, koja je tvoja visina. Ne znamo te, da tako kažem :) tako da, kao što si video da svako ima svoju temu, video si i da se svako do detalja predstavio. Odradi taj deo, daj nam ishranu u detalje po obrocima, ovo što si rekao nam ništa ne znači. Piši obrok1:..., obrok2:... pa ćemo da ti pomognemo dalje.
suck it up, buttercup

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2014, 03:58:51 posle podne »
Visok 178cm, 65kg. za koji mesec 18godina. Treniram fudbal aktivno od kada znam za sebe.
Ovako radnim danima idem u školu. Ujutru obično pojedem nekada sendvič, nekada neko pecivo uz pecivo i jogurt neki ili slično. Kući za ručak šta skuvaju, ne jedem baš sve ali ajde. Imam i kao neku užinu gde pojedem 1-2krofne iz prodavnice gde mi uzimama majka i uz to neki jogurt ili čokoladno, ali ne svaki dan, nekada vežem dane nekada ne, zavisi kada ima u prodavnici. Uveče nekada jaja, hleb, salme i jogurt. Nekada sendvič napravim. Kako kada. Znam a mi je ishrana katastrofa ali ne želim da plaćam non stop da svaki dan jedem belo meso i to, ali bar 2-3x nedeljno pojedem za ručak belo meso. I da dodam pojedem i neko voće u toku dana obavezno.
« Poslednja izmena: Maj 05, 2014, 04:00:36 posle podne mozila »

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2014, 11:27:22 posle podne »
Ma kakva bre dijeta na ovaj odnos visina/tezina... Ono sto tebi treba je dodavanje malo misicne mase... To u sustini znaci koncipiranje jednog jelovnika u kome ce biti zastupljeni kvalitetni izvori proteina,kompleksni uh,zdrave masti,a sve to u skladu sa tvojim nivoom fizicke aktivnosti...Jer,ovako kako jedes je jako lose... Najbolje bi bilo da iscitas forum da se upoznas sa ovom materijom.Jer tako ces najlakse ostvariti svoje ciljeve...

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2014, 12:23:45 posle podne »
Citao sam juce, par tema ako mozes da mi das jos koju temu da procitam. Znam i sam da trebam jos da se ugojim, a u vezi trbusnjaka kako mozes da mi pomognes? :)

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2014, 12:44:59 posle podne »

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2014, 04:03:27 posle podne »
Pročitao sam 2-3 teme. Na jednoj temi sam zapazio kao neki plan ishrane za 3 dana. Pa da li bi mogao meni neko da kaže šta da npr. jedem Ponedeljak, sreda petak.
A da u školi izbacim brzu hranu, a da ubacim voće neko, i vitanove čokoladice npr.? Ako je to dobro tj. ako će imati dejstvo da tako uradim, a da meni neko pritom napiše šta da jedem ponedeljak, sreda, petak?

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2014, 04:28:45 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,25266.0.html

Ovako treba da ti izgleda obrok, naravno ne te kolicine koje Pedja jede. Vec kolicine hrane prilagodjene tvojim dnevnim potrebama.
« Poslednja izmena: Maj 06, 2014, 04:31:00 posle podne sky »

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #10 poslato: Maj 06, 2014, 06:00:35 posle podne »
To da jedem za trbušnjake da bi se videli?
napomenuo si da ne u tolike količine. Koje količine bih ja trebao da jedem?

Van mreže mozila

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #11 poslato: Maj 07, 2014, 01:00:01 posle podne »
Počeo sam da pijem i surutku. Da li će neko da mi konkretno odgovori?:)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pitanje oko trbušnjaka
« Odgovor #12 poslato: Maj 07, 2014, 01:26:36 posle podne »
Dakle
odgovor na tvoje pitanje je bio da MORAS DA SREDIS ishranu da bi ti se VIDELI trbusnjaci/plocice.
Mozes da radis i 2 mil i 500 hilj trbunjsaka a ko se hranis tako kako se hranis-od toga nema nista.

nemoj da budes lenj... citaj par dana pa se javi...