Septembar 20, 2024, 04:43:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: LCLT-1000  (Pročitano 7657 puta)

Van mreže sima kosmos

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
LCLT-1000
« poslato: April 19, 2014, 10:40:27 pre podne »
Do sada nikada nisam uzimao suplemente.Skoro sam uzeo,mada nerado jer nisam imao neko misljenje o ovim stvarima,ali usled fakulteta, neredovne i lose ishrane drugu opciju nisam imao. Momak koji radi u prodavnici mi je ovo preporucio,tako da ne verujem da je pogresio.Zanimaju me utisci o LCLT-1000,da li je neko uzimao,kako deluje,kakav je napredak,i za koliko mogu da ga ocekujem.
Evo o cemu pricam,da ne bi bilo nesporazuma:


Hvala unapred :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2014, 10:41:28 pre podne »
Mislis da ce ti to pomoci da dobijes misice?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #2 poslato: April 19, 2014, 10:49:57 pre podne »
Mislis da ce ti to pomoci da dobijes misice?

ja mislim da ne,vec da mu je ovo preporucio jer je usled obaveza na faxu se nagojio..itd itd itd,standardna prica,i onda je otisao u radnju i to je to ...
jbg..ali mozda gresim

Van mreže sima kosmos

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #3 poslato: April 19, 2014, 11:03:32 pre podne »
ja mislim da ne,vec da mu je ovo preporucio jer je usled obaveza na faxu se nagojio..itd itd itd,standardna prica,i onda je otisao u radnju i to je to ...
jbg..ali mozda gresim
Bas to.Sve vazne informacije  mi je dao covek koji tamo radi,ovde sam jer me zanimaju utisci,i iskljucivo utisci o proizvodu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #4 poslato: April 19, 2014, 11:15:00 pre podne »
ja mislim da ne,vec da mu je ovo preporucio jer je usled obaveza na faxu se nagojio..itd itd itd,standardna prica,i onda je otisao u radnju i to je to ...
jbg..ali mozda gresim
Bas to.Sve vazne informacije  mi je dao covek koji tamo radi,ovde sam jer me zanimaju utisci,i iskljucivo utisci o proizvodu.

ok
a da li ti je pored toga sto je prodao nesto,objasnio da ne postoji nikakav cudesni napitak,tabletice,kapsulice itd i da nista neces uraditi,a ukoliko nemas ostale paramtere sredjene -ISHRANA/FIZCIKA AKTIVNOS prilagodjena cilju,tebi,.....

Van mreže sima kosmos

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #5 poslato: April 19, 2014, 11:29:03 pre podne »
Nista nisam uzeo sem toga.Da objasnio mi je da ako nastavim sa sis cevapima koje zalivam koka kolom mogu slobodno ODMAH da pri izlazu iz prodavnice bacim to sto sam kupio.Uzimam 16 termina(vise ne mogu vremenski sebi da priustim,studiram Ekof, cak mi i tu propadne nekad 1-2 termina) + kardio.

Kao sto rekoh zanimaju me iskljucivo utisci o ovome,pa da ne idemo previse u off topic :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2014, 11:58:45 pre podne »
Citat
ako nastavim sa sis cevapima koje zalivam koka kolom mogu slobodno ODMAH da pri izlazu iz prodavnice bacim to sto sam kupio

Lepo ti je rekao, ali ti se opet raspitujes o preparatu umesto kako da sredis ishranu i cime da zamenis sis cevap :)
Prvo vidi da li mozes da ispratis ishranu kako treba pa tek onda razmisljaj o suplementima.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #7 poslato: April 19, 2014, 12:20:38 posle podne »
Nikad mi nece biti jasno sto se svi zalete za sagorevac masti, kad postoji mnogo bitnijih suplemenata.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #8 poslato: April 19, 2014, 12:55:32 posle podne »
Nista nisam uzeo sem toga.Da objasnio mi je da ako nastavim sa sis cevapima koje zalivam koka kolom mogu slobodno ODMAH da pri izlazu iz prodavnice bacim to sto sam kupio.Uzimam 16 termina(vise ne mogu vremenski sebi da priustim,studiram Ekof, cak mi i tu propadne nekad 1-2 termina) + kardio.

Kao sto rekoh zanimaju me iskljucivo utisci o ovome,pa da ne idemo previse u off topic :)

ok
necemo da sirimo temu
dao ti je prilicno slab sagorevac
to je amino kisleina koja bi u teroiji trebalo da tera masnoca i mitohdonrije i tamo ih pali kao energiju
to i RADI
samo je problme u tome sto i da bi doslo do toga,efikasna doza za muskarca je negod oko 3000 mg (mislim da ti nece biti tesko da izracunas sam,koliko ce da ti traje da flasica)
ili prevedeno
trebalo je nesto bolje
naravno i pod uslovom da se batalis sis cevapa..a da..to je offf..sory

Van mreže sima kosmos

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #9 poslato: April 20, 2014, 09:57:19 pre podne »
Od 16000+ niko ovo nije uzimao??
Da naravno da je off topic,jer sam pitao za utiske o proizvodu.Nisam pitao da me neko posavetuje u vezi ishrane,niti oko treninga.Niti me zanima da mi neko prica sta treba da radim,prosto postavio sam pitanje i nadam se da cu dobiti odgovor od onih koji su ovo i koristili.Ne bih da budem drzak,ali cenio bih da vi koji ovo niste koristili zaobidjete temu.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #10 poslato: April 20, 2014, 10:54:50 pre podne »
drugar - kucaj u search carnitine i bice ti neke stvari jasnije. nije ovo svemirski suplement koji je juce izasao i koji si ti premijerno kupio, niti super tecnost koja ce da te isece za mesec dana.bacio si pare (da ja sam koristio l-carnitine).

p.s. a o necemu sto imas nameru da koristis se valjda informises PRE nego sto kupis a ne posle kupovine.

poz

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2014, 12:37:18 posle podne »
Ma decko misli na 16000 clanova registrovanih na forumu
Citat
333.384 poruka u 13.796 tema 16.072 članova

A sto se tice rasprave ne vredi trositi reci kada ne zeli da prihvati ono sto mu se prica. Nece savete o ishrani jer to nije vazno, ali je je zato l-carnitin mnogo bitan. Samom kupovinom ovog preparata si pokazao koliko znas, tj. ne znas, ali to i nije toliko bitno jer se niko nije rodio naucen i svi smo gresili u pocetku. Prihvati kritike koje dobijas jer su dobronamerne. Sledeci put se prvo raspitaj pre nego sto nesto kupis a ne ovako da bacis novac koji si mogao dosta pametnije da ulozis. Cak i da si uzeo mnogo bolji, jaci i skuplji preparat (sagorevac) opet bi to bile bacene pare ako ishrana nije dobra, jbg tako funkcionisu stvari :)

pozdrav ;)

Van mreže sima kosmos

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #12 poslato: April 20, 2014, 02:22:30 posle podne »
A sto se tice rasprave ne vredi trositi reci kada ne zeli da prihvati ono sto mu se prica. Nece savete o ishrani jer to nije vazno, ali je je zato l-carnitin mnogo bitan. Samom kupovinom ovog preparata si pokazao koliko znas, tj. ne znas, ali to i nije toliko bitno jer se niko nije rodio naucen i svi smo gresili u pocetku. Prihvati kritike koje dobijas jer su dobronamerne. Sledeci put se prvo raspitaj pre nego sto nesto kupis a ne ovako da bacis novac koji si mogao dosta pametnije da ulozis. Cak i da si uzeo mnogo bolji, jaci i skuplji preparat (sagorevac) opet bi to bile bacene pare ako ishrana nije dobra, jbg tako funkcionisu stvari :)
pozdrav ;)


Stvar je u tome da se u ovoj temi javljaju svi,samo ne oni koji su ovo koristili.Sa savetima,kritikama,cak i vredjanja je bilo(vidim sad admin je obrisao).Ako sam pitao za utiske,nisam trazio savet.Nema potrebe da uopste komentarisete,ako vec niste koristili LCLT 1000 i zelite da podelite utisak.Pretpostavio sam da ce me sacekati ovakvi likovi,ali nisam verovao da je to bas ovako.
Ishrana i trening me ne zanimaju,ne zato sto smatram da cu sa LCLT da unistim sve efekte nezdrave hrane,vec mi prijatelj radi u teretani kao trener,i hoce da mi pomogne.Dakle strucnu ishranu imam,vezbe imam.Zanimaju me,opet cu ponoviti,utisci.I ako nemate nista pametno,a po postovima vidim da nemate,da mi kazete cenio bih jako kada se ne bi javljali u ovoj temi.
Hvala pozz.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #13 poslato: April 20, 2014, 02:40:52 posle podne »
A sto se tice rasprave ne vredi trositi reci kada ne zeli da prihvati ono sto mu se prica. Nece savete o ishrani jer to nije vazno, ali je je zato l-carnitin mnogo bitan. Samom kupovinom ovog preparata si pokazao koliko znas, tj. ne znas, ali to i nije toliko bitno jer se niko nije rodio naucen i svi smo gresili u pocetku. Prihvati kritike koje dobijas jer su dobronamerne. Sledeci put se prvo raspitaj pre nego sto nesto kupis a ne ovako da bacis novac koji si mogao dosta pametnije da ulozis. Cak i da si uzeo mnogo bolji, jaci i skuplji preparat (sagorevac) opet bi to bile bacene pare ako ishrana nije dobra, jbg tako funkcionisu stvari :)
pozdrav ;)


Stvar je u tome da se u ovoj temi javljaju svi,samo ne oni koji su ovo koristili.Sa savetima,kritikama,cak i vredjanja je bilo(vidim sad admin je obrisao).Ako sam pitao za utiske,nisam trazio savet.Nema potrebe da uopste komentarisete,ako vec niste koristili LCLT 1000 i zelite da podelite utisak.Pretpostavio sam da ce me sacekati ovakvi likovi,ali nisam verovao da je to bas ovako.
Ishrana i trening me ne zanimaju,ne zato sto smatram da cu sa LCLT da unistim sve efekte nezdrave hrane,vec mi prijatelj radi u teretani kao trener,i hoce da mi pomogne.Dakle strucnu ishranu imam,vezbe imam.Zanimaju me,opet cu ponoviti,utisci.I ako nemate nista pametno,a po postovima vidim da nemate,da mi kazete cenio bih jako kada se ne bi javljali u ovoj temi.
Hvala pozz.
Pa lepo je receno da si uzeo slab sagorevac, sta da se radis, surova istina.
Koristio sam i ja a i mnogo clanova foruma l-carnitine i ja cu ti prvi reci da je slab sagorevac, tj. kao sto ti je Pedja rekao potrebne su vece kolicine da bi radio svoj posao, o tome se radi.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: LCLT-1000
« Odgovor #14 poslato: April 20, 2014, 02:50:27 posle podne »
O cemu se ovdje raspravlja... >:( >:( >:(

Sagosjevac mozete baciti u smece istog momenta ako se necete pridrzavati ishrane, a te gluposti tipa "izbacio sam slatko i hljeb", ma daj, ili je ishrana sredjena ili nije, a ovo "izbacio sam hljeb" svakako nije sredjena ishrana...


Citat
ja mislim da ne,vec da mu je ovo preporucio jer je usled obaveza na faxu se nagojio..itd itd itd,standardna prica,i onda je otisao u radnju i to je to ...
Taj rad, svi navalili sada pred ljeto, ali neka, naucice na tezi nacin...
« Poslednja izmena: April 20, 2014, 02:52:48 posle podne tenssa »