Septembar 20, 2024, 01:26:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Izbor suplementa  (Pročitano 1791 puta)

Van mreže milan_007

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Izbor suplementa
« poslato: Mart 27, 2014, 09:00:17 posle podne »
Pozdrav, dugo sam clan ovde i dosta sm citao, u pocetku sam se raspitivao oko dijeta, i radio sam rotacionu i pio sam DYMA-BURN XTREME with raspberry ketones, naime skinuo sam dosta kilazu, i prilicno sam zadovoljan, ali sa obzirom da ide leto :) ostalo je ono najgore naravno stomak, jedno 5-6 cm jos da skinem, sa dijetom i sada bih uzeo opet neki sagorevac pa me interesuje koji bi mi prreporucili?
Da li da nastavim sa ovim ili da uzmem neki drugi, cuo sam da je animal cuts jako dobar?

radio bi kardio 4-5x nedeljno, uz povremeno vezbanje u teretani, i to cisto sto je imam pa sa drugarima ubijam vreme.. u teretani nista preterano..
Znaci sa kardiom i dijetom, malo vezbanja i koji sagorevac?

Visok sam 190 imam 110 kg..  ako znaci nesto..
« Poslednja izmena: Mart 27, 2014, 09:30:11 posle podne mica86 »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Izbor suplementa
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2014, 10:04:17 posle podne »
Ako si već bio na dijeti i više ti ne daje rezultatate (pod uslovom da si sve radio pravilno) možes da promeniš dijetu, da pređeš na low carb ili neku drugu.
S' obzrom da si već uzimao sagorevač DYMA-BURN XTREME, sada možeš da uzmeš neki koji je jači od njega. Možeš Animal Cuts ako ti je već zapao za oko.
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30053

Van mreže milan_007

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Izbor suplementa
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2014, 10:41:15 posle podne »
Da budem iskren, nisam bas 100% pridrzavao dijete, ali sam bar nekih 70%, finansijska situacija plus vreme slobodno i malo sna su tome doprineli, ali najbitnije smrsao sam 25kg i ostao na tome, nisam povratio kilazu nakon 3-4 meseca, e sada ako mozes da mi das link, posto u pretrazi ne mogu da nadjem kako se radi low car dijeta?
narucicu animal za par dana, cim mi legne poslednja plata, sada sam slobodan 2 meseca, pa cu celu platu da posvetim ishrani i sebi.. Hvala na brzom odgovoru :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Izbor suplementa
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2014, 10:46:17 posle podne »
Ne znam da li sam dobro razumeo. Ti si dijetu zavrsio pre 3-4 meseca?
Ako je tako kreni sada opet sa rotacijama, ali ovaj put izguraj to do kraja kako treba i rezultati neće izostati. Nema tu 70-80%, ili radis kako treba ili ne radis.

Van mreže milan_007

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Izbor suplementa
« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2014, 03:55:08 pre podne »
Tako je, pre 3 meseca, ok, opet cu sa rotaciama, ima da odem u pakao zbog kokosaka, kolko sam jaja i piletine prosli put pojeo :/

Hvala na informaciama..