Septembar 19, 2024, 07:06:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)  (Pročitano 3718 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« poslato: Mart 27, 2014, 11:18:47 posle podne »
Imam jedan problem ljudi. Ne pitajte kako, juce sam pojeo par Ferero kuglica kojima je rok istekao pre godinu dana. Danas sam proveo ceo dan u kuci, isao sam u wc dvadesetak puta, bez preterivanja. Nenormalni bolovi u predelu ispod stomaka na svakih 15-tak minuta. Nemam temperaturu. Sutra cu zakazati lekara, ali je svaki savet dobrodosao do tad. Da nije mozda trovanje hranom ili salmonela? Sta da radim da umanjim bolove i odlazak u wc?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2014, 11:34:43 posle podne »
pij koka kolu na kasicicu.. bez zajebavanja pomaze

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2014, 08:52:48 pre podne »
Imam jedan problem ljudi. Ne pitajte kako, juce sam pojeo par Ferero kuglica kojima je rok istekao pre godinu dana. Danas sam proveo ceo dan u kuci, isao sam u wc dvadesetak puta, bez preterivanja. Nenormalni bolovi u predelu ispod stomaka na svakih 15-tak minuta. Nemam temperaturu. Sutra cu zakazati lekara, ali je svaki savet dobrodosao do tad. Da nije mozda trovanje hranom ili salmonela? Sta da radim da umanjim bolove i odlazak u wc?
supa na svakih 10 min po kašika, i neki probiotik. možda da odeš čak i do klinike za infektivne bolesti da ti smire to infuzijom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2014, 09:32:01 pre podne »
Imam jedan problem ljudi. Ne pitajte kako, juce sam pojeo par Ferero kuglica kojima je rok istekao pre godinu dana. Danas sam proveo ceo dan u kuci, isao sam u wc dvadesetak puta, bez preterivanja. Nenormalni bolovi u predelu ispod stomaka na svakih 15-tak minuta. Nemam temperaturu. Sutra cu zakazati lekara, ali je svaki savet dobrodosao do tad. Da nije mozda trovanje hranom ili salmonela? Sta da radim da umanjim bolove i odlazak u wc?
supa na svakih 10 min po kašika, i neki probiotik. možda da odeš čak i do klinike za infektivne bolesti da ti smire to infuzijom

da
supa
resenje nasih baka za sve
zalosna prica..

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2014, 09:44:25 pre podne »
Ja ne znam sto se ta supa toliko velica u danasnje vreme, kad u onoj kesici nema nista sem vegete/soli sta li je ono i testenine, mislim nista korisno...
Verovatno kad kazu da je supa ok za varenje, pomisle na vlakna kojih u supi ima u tragovima, povrce je zakon!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2014, 09:58:57 pre podne »
Ja ne znam sto se ta supa toliko velica u danasnje vreme, kad u onoj kesici nema nista sem vegete/soli sta li je ono i testenine, mislim nista korisno...
Verovatno kad kazu da je supa ok za varenje, pomisle na vlakna kojih u supi ima u tragovima, povrce je zakon!

pa sve i da je domaca supa?
sta ima dobro u tome da kozure ili meso otpuste najveci otpad iz sebe i to se uskuva i doda neko testo?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2014, 10:57:39 pre podne »
pij koka kolu na kasicicu.. bez zajebavanja pomaze

Moze Zero ili mora secerna? Ozbiljno :D

Inace, malo posle sinocneg posta sam otisao na Infektivnu gde mi je konstatovano blaze trovanje. Preporucen neki Probiotik, koji sam svejedno juce popio na svoju ruku. Danas je malo bolja situacija.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2014, 11:07:33 pre podne »
Ja sam tada imao kuci obicnu, pa sam nju iskoristio, ne znam jel moze zero :)

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2014, 03:51:05 posle podne »
Persun je glavna stvar cele price, ako nema njega i takvog bilja onda jeste ozbiljan dzank iz kesice. :D Dobije se malo ukusniji caj. Jos ako je onako masna ko iz kafane.  ;D

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Trovanje hranom - coca cola, supa (što supa?!)
« Odgovor #9 poslato: Mart 28, 2014, 09:03:01 posle podne »
Ja ne znam prijatelju sta ci cekao, normalan covek cim pojede nesto sumljivo ako pocne da oseca simptome trovanja on odma vrati, na taj nacin znatno ubrzavas oporavak.