Septembar 19, 2024, 10:07:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Hyper mass 5000 protein carb fusion  (Pročitano 7138 puta)

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Hyper mass 5000 protein carb fusion
« poslato: Mart 14, 2014, 08:28:20 posle podne »
Pozdrav svima, nov sam na forumu pa prvo da se predstavim :)
Zovem se Milos, imam 17 godina, visok sam 186, imam 71 kg, idem u teretanu 1 godinu i 2 meseca.
Do god sam isao u teretanu nisam nista pio ovo mi prvi put da sam uzeo nesto, kao sto pise u naslovu teme kupio sam Hyper mass 5000 protein carb fusion.
E sad da li ta stvarcica valja nesto? Ishrana mi u redu ja msm, jedem 5 puta na dan uglavnom tunjevina,pirinac,jaja,belo meso,mleko...

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2014, 09:36:29 posle podne »
A zasto prvo ne pitas sta bi bilo dobro da kupim od suplemenata pa tek kad dobijes savet vidis sta ces, a ne s pricom "kupio sam to i to je l' dobro" ... E pa sad... Kad ga vec imas iskoristi ga, ili ako mozes prodaj nekome. U svakom slucaju tebi najvise treba whey za posle treninga. To je supp No1.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2014, 09:43:34 posle podne »
A zasto prvo ne pitas sta bi bilo dobro da kupim od suplemenata pa tek kad dobijes savet vidis sta ces, a ne s pricom "kupio sam to i to je l' dobro" ... E pa sad... Kad ga vec imas iskoristi ga, ili ako mozes prodaj nekome. U svakom slucaju tebi najvise treba whey za posle treninga. To je supp No1.

Znam, ispao sam glup, ali jos uvek nisam dobio konkretan odgovor Da li valja taj suplement sto sam kupio?
Meni treba nesto da se ugojim jos, zelim jos kila da nabacim pa sam zato uzeo ovo da mi pomogne malo..

« Poslednja izmena: Mart 14, 2014, 09:45:33 posle podne Cetkovic97 »

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2014, 09:56:53 posle podne »
Taj proizvod je golo govno, ako oces da naacis kilazu, onda klopaj vise, lai kvalitetnije. otvori svoju temu, i napisi kako se hranis, pa da te svi korigujemo
« Poslednja izmena: Mart 14, 2014, 09:58:51 posle podne Metak »

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2014, 10:17:16 posle podne »
Ako si ga vec kupio.
Uzimaj ga u PWM,tada je koliko-toliko manja steta od njega.
Ali ubuduce, nemoj gejner,ne treba ti...

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #5 poslato: Mart 15, 2014, 10:18:44 pre podne »
Ako si ga vec kupio.
Uzimaj ga u PWM,tada je koliko-toliko manja steta od njega.
Ali ubuduce, nemoj gejner,ne treba ti...
Gejner mozes i sam da napravis stvarno, sve sto ti je treba je dex i maltodex i malo whey-a al' totalno nepotrebno.
Sledeci put PRVO pitaj za savet.
Sportski pozdrav.
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #6 poslato: Mart 15, 2014, 11:08:40 pre podne »
u pravu je Hood, nego od njega mozes i malo da se naucas, zato sto ima onaj BioTechov, sto vuce vodu ko lud  ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže Cetkovic97

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #7 poslato: Mart 15, 2014, 04:46:37 posle podne »
Hvala svima na odgovorima. :)
@Metak, otvoricu temu za moju ishranu kad budem imao vremena.
Kad sam uzeo vec ovaj gejner sad cu ga popiti i to je to, videcemo za dalje. :)
Hvala svima jos jednom.
I da, da pitam jos nesto? Kad napravim taj gejner jel ga odma eksiram ili pijuckam pomalo?

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Hyper mass 5000 protein carb fusion
« Odgovor #8 poslato: Mart 15, 2014, 05:03:26 posle podne »
Nema sta da ga pravis... Kupis sledeci put whey, i u PWM (post workout meal) dodas u sejker sa wheyom dextroze 20g i maltodex 10g i to ti je manje-vise dovoljna kolicina secera odmah nakon treninga.
Kako ces da pijes to je tvoja stvar... Za mene je to najboljih 10sekundi posle treninga, eksiram to, i budem srecan... Hocu da kazem mozes da ga popijes u 10sek a mozes i u 5min
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison