Septembar 09, 2024, 07:30:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Sirenje ramenog pojasa  (Pročitano 14093 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sirenje ramenog pojasa
« Odgovor #30 poslato: Mart 16, 2014, 09:36:18 pre podne »
kosti NEMOZES nigde da pomeras
a otvori svoju temu i postavi fotogarfije i siguran sam da je sve u savrsenom redom,osim sto ti si nesto zamislio

Van mreže SelicM.1

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Sirenje ramenog pojasa
« Odgovor #31 poslato: Mart 16, 2014, 10:12:12 pre podne »
StefanCira vidim da si imao isti problem kao i ja,ne brini se oko toga sto ti je gornji dio tjela mali u odnosu na kukove to sam i ja imao u 14-toj godini i za par godina ce se to sve uravnoteziti jer se jos nisi razvio do kraja
ja imam 183cm i trenutno 70 kg a prije godinu sam imao 60kg 178cm i izgledao sam ko jebena curica :D mislio sam da je to genetika jer kad god pogledam nekog na bazenima ima bolji izgled od mene ali  kad sam napunio 15 tjelo mi se pocelo mijenjati,misici pocnu da se bolje vide,pogotovo listovi i butni misici su mi se bas razvili bez ikakvog treninga u teretani  ili kod kuce,trenirao sam 2 puta sedmicno fudbal i jednom trcao 5km ,  i sad sam u zadnje vrijeme sam ozbiljno poceo trenirati i za 4 mjeseca sam sebi napravio tjelo kakvo sam i zelio sad ga polako pojacavam,izbacio sam jedan trening u sedmici tj. sad treniram 4 dana u sedmici pazim na ishranu ali ne koristim suplemente, i ne moj previse jesti za jedan obrok, nego manje jedi ali cesce i rezultati ce doci mislim da je tvoja situacija bila slicna mojoj pa sam ti valjda pomogao
ovo ljeto ne vjerujem da ces moci da izgledas kao sto si zamislio ali i bolje ti je jer ako pocnes vjezbati sad do ljeta 2015 imat ces prefektno tjelo samo treniraj i uzivaj, peace bro

Van mreže vasilije93

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Sirenje ramenog pojasa
« Odgovor #32 poslato: Mart 18, 2014, 09:42:57 posle podne »
znaci genetika je u pitanju,jer ponavljam bas imam drugara kojem su bas ravno i bas je u ramena dobar tj sirok..
znaci nama uskima nista ne preostaje bez da malo rame povecamo :D,a sto se svoje teme tice i slika ubrzo cu samo da se slikam :D