Septembar 20, 2024, 09:18:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 12709 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Moj trening
« Odgovor #30 poslato: Mart 31, 2014, 11:17:39 posle podne »
to ti je individualna stvar...i od mnogo faktora zavisi,pa je tesko dati pravi odgovor

ne postoji najbolji trening...svakom neki manje ili vise odgovara...neko je i u zabludi da mu neki odgovara,taman pomislis da radis pravu stvar,te promenis misljenje za koji mesec... :) sve se stice iskustvom

menjaces cesto planove treninga i ne treba slepo da se drzis jednog plana ili da kopiras nekoga...meni odgovara 1trening,tebi drugi,peri treci...zato nema bukvano copy/paste varijanta,ali neki glavni okviri se znaju...i sta je lose/dobro 

da ti ne piskara neko sada ovde svasta,jer to sve ima vec na forumu...evo ti jedan trening sistem koji je meni ok...dajem ti njega jer  me je podsetio ovaj tvoj primer,zbog rasporeda misicnih grupa...

http://www.bodybuilding.com/fun/dorian-yates-blood-guts-6-week-trainer.htm

drzi se osnovnih vezbi...najcesca greska je veliki broj serija...drzi se do 15ak za manje partije,nesto vise za noge i ledja i cao :P

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Moj trening
« Odgovor #31 poslato: April 01, 2014, 12:15:26 posle podne »
evo  sta mislite o zyzzovoj rutini
http://thegymlifestyle.com/zyzz-workout-routine/
i preporucite mi fino, a ne dobro, nije dobro, ne znam sam sastavit pa zbog toga trazim pomoc, nesto efikasno, da se ne derem k'o konj za dzaba... trazim po netu ali ne znam kako drugacije nac
               
             
                Evo probaj ovako nesto.... Clanak je malo stariji ali msm da ti moze pomoci - imas cetiri dana rada sa   gvozdjem, dva dana za oporavak i dan za kardio aktivnosti.


   http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,38.0.html

   I nije u pitanju ni Stiv Rivs, ni Arnold, ZyZz - u vecini slucajeva covek trazi na pogresnom mestu
        a odgovor mu je  na dohvat ruke...

             
               
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Iron Mike

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Moj trening
« Odgovor #32 poslato: April 05, 2014, 01:07:27 posle podne »
ma znam da nisu oni u pitanju ali tako nadjem najlakse rutinu, a ovu fb sam uzeo s forum  i uglavnom svi rade po tome a ima i rezultata  :D
sto ne bi zyzzovu, cini mi se fina ?
a ova sto si mi dao cini mi se lagana, nz dal bi bilo napretka s tim, kod ove fb mi sidja to sto sam za 2 mjeseca otisao preko 10 kg na bencu, cucnju i mrtvom...
sad sam mislio 2-3 nedelje split pa poslije malo fb pa da menjam
evo neka rutina po kojoj drug radi, ima on super rezultate mada dosta dugo je on u teretanu
Ponedeljak: Gurdi/Biceps
Ravni bench - do maxa
Kosi benc - do maxa
Pec-dec 3 serije
potisak bucicama kosa klupa 3 serije
uski benc 3 serije
propadanja 3 serije

uski hvat skotova klupa 3 serije
siroki hvat skotova klupa 3 serije
stojeci 3 serije
cekic 3 serije
naizmjenicni pregib 3 serije

Utorak:  Ledja/Triceps
Zgibovi 5x10
veslanje na donjem koturu 3x10
sega 4x8
mrtvo do max-a

potisak sa cela 4x8
uski bench 3 serije
sa sipkom i kanapom po 3 serije
propanja za triceps 3 serije

Petak: Ramena/Noge
4x10 ispred i iza MP na klupi
prednje letenje i bocno 4x10
sleganje ramenima 3x10

cucanj 4 serije
presa 4 serije
iskorak 3 serije
ekstenzija 3 serije
listovi 3 serije

e sad bih volio cut vase misljenje o ovome, da li ovo preporucujete, mozda izgleda mnogo, ali i ono sto si mi dao je premalo, kad idem da treniram onda volim da treniram kako valja, i zasto ne valja ovo od zyzza npr ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening
« Odgovor #33 poslato: April 05, 2014, 01:20:50 posle podne »
Citat
mozda izgleda mnogo, ali i ono sto si mi dao je premalo, kad idem da treniram onda volim da treniram

hmmm
a sta mislis
da li oni veliki dececi sto ih vidjas po slikama,oni onda treniraju tj ako ti treniras 2 sata momacki,onda oni ti razmisljas u to sam siguran,treniraju po cetiri a?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moj trening
« Odgovor #34 poslato: April 05, 2014, 01:55:03 posle podne »
@Iron Mike
Trening je individualna stvar, dakle moras da ga prilagodis sebi. Kopiranje programa sa interneta nema nikakvog smisla. Ono sto odgovara tebi ne mora da znaci da ce odgovarati i meni npr. Treba da naucis neke osnove i da ih se pridrzavas, korigujes po potrebi. Sve dok budes tragao za nekim idealnim programom na internetu neces trenirati kako treba, i ja sam pravio istu gresku.

Van mreže Iron Mike

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Moj trening
« Odgovor #35 poslato: April 05, 2014, 03:05:50 posle podne »
Citat
mozda izgleda mnogo, ali i ono sto si mi dao je premalo, kad idem da treniram onda volim da treniram

hmmm
a sta mislis
da li oni veliki dececi sto ih vidjas po slikama,oni onda treniraju tj ako ti treniras 2 sata momacki,onda oni ti razmisljas u to sam siguran,treniraju po cetiri a?
ne treniraju, ali tu su vec druge stvari u pitanju...

@Iron Mike
Trening je individualna stvar, dakle moras da ga prilagodis sebi. Kopiranje programa sa interneta nema nikakvog smisla. Ono sto odgovara tebi ne mora da znaci da ce odgovarati i meni npr. Treba da naucis neke osnove i da ih se pridrzavas, korigujes po potrebi. Sve dok budes tragao za nekim idealnim programom na internetu neces trenirati kako treba, i ja sam pravio istu gresku.

da, ali ja jednostavno ne znam kako da radim, pa zbog toga i radim ovo, pokusavam pa da vidim sta ce mi valjat

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Moj trening
« Odgovor #36 poslato: April 05, 2014, 04:04:11 posle podne »
           
             
       

                         Ima jedna izreka koja kaze - gluvom saptati a coravom namigivati.... jednostavno ne vredi.

        Uvek je bolje da krenes lakse pa onda da povecavas obim treninga ako vidis da ti je to malo...

               Drug je dugo u teretani i njemu to odgovara - mada, kod njegovog programa mi se ne svidja sto se ramena i noge spajaju isti dan.
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Iron Mike

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Moj trening
« Odgovor #37 poslato: April 05, 2014, 09:28:20 posle podne »
to ti je individualna stvar...i od mnogo faktora zavisi,pa je tesko dati pravi odgovor

ne postoji najbolji trening...svakom neki manje ili vise odgovara...neko je i u zabludi da mu neki odgovara,taman pomislis da radis pravu stvar,te promenis misljenje za koji mesec... :) sve se stice iskustvom

menjaces cesto planove treninga i ne treba slepo da se drzis jednog plana ili da kopiras nekoga...meni odgovara 1trening,tebi drugi,peri treci...zato nema bukvano copy/paste varijanta,ali neki glavni okviri se znaju...i sta je lose/dobro 

da ti ne piskara neko sada ovde svasta,jer to sve ima vec na forumu...evo ti jedan trening sistem koji je meni ok...dajem ti njega jer  me je podsetio ovaj tvoj primer,zbog rasporeda misicnih grupa...

http://www.bodybuilding.com/fun/dorian-yates-blood-guts-6-week-trainer.htm

drzi se osnovnih vezbi...najcesca greska je veliki broj serija...drzi se do 15ak za manje partije,nesto vise za noge i ledja i cao :P

e na ovo nisam obratio paznju, evo sad cu da odgledam sve ovo

pa dobro sto on trenira duze, i ja sam u treningu oko god i nesto, samo sto sam ja do sad radio sw, pa sam sad poceo u teretanu i kombinujem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening
« Odgovor #38 poslato: April 06, 2014, 08:04:28 pre podne »
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Citat
ali tu su vec druge stvari u pitanju...

ovo znaci,da svako ko ne koristi druge stvari koje su u pitanju treba da trenira 3 sata i bice kao oni
a njima je dovljno da trenkaju 15al min i da koriste "one druge stvari" i sve je ok?

tako?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj trening
« Odgovor #39 poslato: April 06, 2014, 09:22:11 pre podne »
Zyzz umoro sa 20 i nesto god, i ti pitas zasto ne valja? Mislim stvarno...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Iron Mike

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Moj trening
« Odgovor #40 poslato: April 06, 2014, 12:52:24 posle podne »
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Citat
ali tu su vec druge stvari u pitanju...

ovo znaci,da svako ko ne koristi druge stvari koje su u pitanju treba da trenira 3 sata i bice kao oni
a njima je dovljno da trenkaju 15al min i da koriste "one druge stvari" i sve je ok?

tako?

daj covece nemoj me peglat, ne pricam o tome, niko ne trenira po 3 sata, i ne vazi ono sto duze to bolje, ali sam jednostavno rekao da ja licno volim kad jako treniram, kad se razbijem, jer opet 3 vjezbe za grudi i 3 za biceps mi se cinilo malo, ali eto mozda i to probam, daj mi fino savet kako da treniram a ne koliko ko trenira...

Zyzz umoro sa 20 i nesto god, i ti pitas zasto ne valja? Mislim stvarno...
pa nije umro od treninga, jao Booooooozzzzzzzzeeeeeeeeeeee

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj trening
« Odgovor #41 poslato: April 06, 2014, 03:13:23 posle podne »
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Citat
ali tu su vec druge stvari u pitanju...

ovo znaci,da svako ko ne koristi druge stvari koje su u pitanju treba da trenira 3 sata i bice kao oni
a njima je dovljno da trenkaju 15al min i da koriste "one druge stvari" i sve je ok?

tako?

daj covece nemoj me peglat, ne pricam o tome, niko ne trenira po 3 sata, i ne vazi ono sto duze to bolje, ali sam jednostavno rekao da ja licno volim kad jako treniram, kad se razbijem, jer opet 3 vjezbe za grudi i 3 za biceps mi se cinilo malo, ali eto mozda i to probam, daj mi fino savet kako da treniram a ne koliko ko trenira...

Zyzz umoro sa 20 i nesto god, i ti pitas zasto ne valja? Mislim stvarno...
pa nije umro od treninga, jao Booooooozzzzzzzzeeeeeeeeeeee

Nije od treninga ne, vec zbog toga sto je kod kuce verovatno imao infuziju hemije do vene, a drugu direktno u hipofizu!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Moj trening
« Odgovor #42 poslato: April 06, 2014, 03:54:16 posle podne »
             
                  daj mi fino savet kako da treniram a ne koliko ko trenira...


                  I posle toliko odgovora ide ovo pitanje...

                   - EKSPERIMENTISI ( MENJAJ BR SERIJA, PONAVLJANJA, MENJAJ VEZBE I NACIN IZVODJENJA )
                   - SLUSAJ SVOJE TELO
                   - DAJ VREMENA PROGRAMU PO KOJEM TRENIRAS
                   - ODMORI SE DOVOLJNO
                   - TRENIRAJ INTEZIVNO A NE OBIMNO !!!
                   - DRZI SE OSNOVNIH VEZBI
                   - BUDI UPORAN U VEZBANJU I DISCIPLINOVAN U ISHRANI
                   - KONACNO, NE POSTOJI NAJBOLJI TRENING PROGRAM ZA SVE
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj trening
« Odgovor #43 poslato: April 06, 2014, 04:51:04 posle podne »
Citat
daj covece nemoj me peglat,

hoces biti pristojan ili da letis?

rekao si da je to nesto drugo
pa onda lepo objasni sta je to nesto drugo sto razdvaja tebe od njih ili nas ili nekoga petog
pre svega?
koliko imas ti godina?