Jun 20, 2024, 01:37:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: prijetece ruke-Dennis James  (Pročitano 2847 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
prijetece ruke-Dennis James
« poslato: Novembar 17, 2006, 12:00:19 pre podne »


U 19 ulici u Manhattan-u, u sredistu zbivanja u guzvi izmedu trgovina sa delikatesama, stanovima i malim trgovinama, tako tipicnim za ovaj grad, nalazi se jedan prilcno neupadljivi izlog, ako se dobro ne zagledate ili ga ne trazite.
Ako sidete sa prljavoga trottoara nekoliko stepenica nize i kroz jedna uska vrata prodete, videcete jednu recepciju sa nekoliko stolica i stolom. Jedan vocni bar, na koga toga dana sija sunce, vani je nekih 15 stupnjeva toplo i studio je prilicno prazan, vide se samo dva tipa koja rade unutra, jedan sa milkshake u jednoj ruci i sa zamisljenim pogledom uperenim prema vani.
Kao i uvijek u New York, gdje svaki cetvrtni metar kosta citavo bogatstvo, desava se sve ispod zemlje.Krenete niz stepenice dolje, udete u jedan hodnik sa niskim prostorom, pod je crn a namjestaj je vidio i bolje dane. Drugim rijecima radi se o jednom studiju za hardcore trening, cak i ime je prilicno simple, 19 th street gym. Kao da je vlasniku bilo vazno sto brze otvoriti vrata i uvali tegove onima koji docu trenirati., nego da se zamisli oko toga kako ce napraviti dobru reklamu za njegov studio.
Toga jutra se mrvici ljudi koji su bili tamo pridruzio jedan 1, 73 m visoki i nesto preko 118 kg monstrum, jedan tip koji je bio super raspolozen, ako se razmisli o razocarenju koje je dozivio na vecer prije toga. Dennis James , koji je vec na Mr O. bio medu prvih deset, morao se na New York Pro zadovoljiti sa trecim mjestom . James je najavio protest, ali ne kao i drugi koji se protiv svake odluke zale koja protiv njih igra ulogu, ne James se zalio sto je Phil Heath pobijedio a ne Darrem Charles. Sto se njegovoga plasmana tice, ima on nekoliko teorija o tome zasto je njegova forma bila losija nego sto je trebala biti. On nije bijezao u izvinjenja, on je preuzimao odgovornost za svoj poraz i bio je u glavi vec kod slijedecaga takmicenja.
Nakon moje operacije preostala su mi 11 tjedana da se za ovo takmicenje spremim, -kaze 37 godisnji , kome su u januaru prilikom jedne operacie podvezane glasnice, nakon godinama dugoga stenjanja na treningu, gde ih je ostetio. Nisam imao Off-Season, nego sam odmah uskocio u trening, ja sam se pripremao da pobijedim. Nije funkcioniralo kako je trebalo, pa ipak bio sam sretan da sam tu. Ja volim takmicenja, nakon toga se odmaram i razmisljam sta dolazi slijedece.
Jasno da Dennis nije dosao u studio da prica o tome sta se jucer desilo, ili da filozofira o slijececim takmicenjima, nego je dosao da trenira. A danas su ruke na programu. Normalno on radi bicaps i triceps na razlicitima treninzima, ali zbog FLEX-a ce da uradi iznimku i napadne obadve grupe.Evo nekoliko utisaka sa treninga, i nekoliko savjeta kako da dobijete vece i bolje ruke a la Dennis James.
Kurs Francuskoga: French Press, ponekada na kosoj a ponekada na ravnoj klupi, nekada sa SZ drskom a nekada sa bucicama. Ova je vjezba  srce moga treninga, daje mojima tricepsima puni izgled, jer se misici prema dolje sire. Moj program za tricepse, znaci nekih tri vjezbe, uvijek sacinjava french press
Na kraju ulice: Ja povecavam tezinu po principu piramide, na pocetku 20, onda 10 pa 8 ponavljanja.Najcesce treniram sam i docem tako do tocke kada vise nisam u stanju da izvedem ponavljanje.To je za mene tocka od losera, ako treniras sam moras znati gdje ti je limit.Mnogi koje je znam , koji treniraju sa trening partnerom kada docu do te tocke a treniraju sami bivaju iscrpljeni jer ne znaju kada su na kraju sa njihovom energijom. Ja vrlo dobro znam kada mogu izvesti jos jedno ponavljanje a kada je to neizvodivo.
Nema price: Ja idem u studio da moje misice sa teskim tezinama opteretim i stimuliram, i zelim najkasnije nakon jednoga sata biti gotov. Vi ne trebate vise vremena, ako radit 12 setova po misicnoj grupi, koliko dugo trebate za to? Ako jedan set traje 30 sekundi , pa cak i 1 min, onda vam treba nekih 12 min  Ako pauzirate izmedu setrova jednu min, onda vam treba ukupno 24 min i vi mozete ici doma. To mnogima nije jasno jer pricaju previse.
Kod  New York Pro sam rekao svima da sam izasao laksi , da im testiram reakcije. Rekao sam da imam 109 kg, i svi su mi govorili, ja pa izdledas drugacije, imas manji struk, istina je da sam izasao sa 118 kg, i imao manji struk.
pozz thor
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: prijetece ruke-Dennis James
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2006, 12:05:59 pre podne »
evo sada je prosla ponoc(nekih par sekudni) i ja sam jos jednu godinu stariji, htjeo sam simbolicno da prva stvar koju uradim bude ovaj clanak
sta da vam kazem, osjecam se kao staro vino, (kiselim) :lol:
buduci da mi niti jedan kralj ( niti onaj sahovski) nece cestitati rodenjdan, radim to ovako , jedan tex, niti manje niti vise, to je moj poklon vama
a sada odoh da popijem par casa vina (sa pocetka ovoga texa) :lol:
laku vam noc
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: prijetece ruke-Dennis James
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2006, 01:28:25 pre podne »
Legendo :D

Srecan rodjendan...

e da,sjajan text kao i inace :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: prijetece ruke-Dennis James
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2006, 03:51:28 pre podne »
Hvala i Srecan rodjendan.
Ljubio, sevio, picke odusevio  :!:
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: prijetece ruke-Dennis James
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2006, 10:33:13 posle podne »
 :D
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike