Septembar 29, 2024, 06:25:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana _Stefan  (Pročitano 1824 puta)

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Ishrana _Stefan
« poslato: Mart 10, 2014, 09:14:30 posle podne »
Pozdrav ljudi. Resio sam da pocnem sa dijetom, hocu da pokusam rotaciju da odradim, s' obzirom da nikad nisam drzao dijetu interesu je me da li mi je mozda bolje za pocetak da ne idem treci dan sa 0 hidrata nego da to bude neki minimum pa postepeno da pratim kako se odvija situacija.

Npr. da bude ovako:     1.dan: 300 grama
                                 2.dan: 150 grama
                                 3.dan: 50   grama ugljenih hidrata

Imam 95-96 kg, sto se tice unosa proteina tu bi isao 2-2,5 grama/kg?

Hvala

Izvinjavam se, ne znam kako sam uspeo da otvorim novu temu, hteo sam u blic pitanja da postavim :/
« Poslednja izmena: Mart 10, 2014, 09:30:21 posle podne _Stefan »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Ishrana _Stefan
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2014, 09:59:20 posle podne »
Pozdrav

Za pocetak je naravno bolje da nemas dan sa 0UH, posle kada primetis da stagniras ubaci jedan dan a posle mozes jos jedan. Sto postupnije ulazi u dijetu, i posle sto sporije izlazi iz nje.

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ishrana _Stefan
« Odgovor #2 poslato: Mart 10, 2014, 10:29:32 posle podne »
Hvala na odgovoru.Tako sam nesto i mislio, potrudicu se da to ispratim. Da li si nekad koristio beta alanin, hteo bih i njega da uzmem uz kofein cisto da imam neki stimulans, verujem da cu imati dosta manje snage i koncentracije a pritom dosta radim?

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Ishrana _Stefan
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2014, 10:45:34 posle podne »
Hvala na odgovoru.Tako sam nesto i mislio, potrudicu se da to ispratim. Da li si nekad koristio beta alanin, hteo bih i njega da uzmem uz kofein cisto da imam neki stimulans, verujem da cu imati dosta manje snage i koncentracije a pritom dosta radim?
Ja sam probao bas tu komb,stim sto sam ja uzimao i arginin.Veca izdrzvljivost od BA. a od kofeina vise snage.Tako da je na dijeti super ako mozes da ga priustis.
Be patient,results will come !!!

Van mreže _Stefan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Ishrana _Stefan
« Odgovor #4 poslato: Mart 10, 2014, 10:54:58 posle podne »
Citat
Ja sam probao bas tu komb,stim sto sam ja uzimao i arginin.Veca izdrzvljivost od BA. a od kofeina vise snage.Tako da je na dijeti super ako mozes da ga priustis.

Znam, sve bi valjalo po malo ali.. :D..Salim se, najbitnije mi je hranu da uklopim, od suplemenata Whey,bcaa i kofein sigurno uzimam, a za ostalo cu razmisliti dok se presaberem hehehhe

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Ishrana _Stefan
« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2014, 10:59:23 posle podne »
Citat
Ja sam probao bas tu komb,stim sto sam ja uzimao i arginin.Veca izdrzvljivost od BA. a od kofeina vise snage.Tako da je na dijeti super ako mozes da ga priustis.

Znam, sve bi valjalo po malo ali.. :D..Salim se, najbitnije mi je hranu da uklopim, od suplemenata Whey,bcaa i kofein sigurno uzimam, a za ostalo cu razmisliti dok se presaberem hehehhe
HEh isto ti je i kod mene,whey,bcaa,cofeina a za ostalo ako bude kusura :D
Be patient,results will come !!!