Septembar 20, 2024, 02:56:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Da li je ovaj program dobar?  (Pročitano 4268 puta)

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Da li je ovaj program dobar?
« Odgovor #15 poslato: Mart 03, 2014, 09:59:58 posle podne »
Hvala na odgovoru momci . .Razdvojicu noge i ramena, definitivno.

Van mreže boom.boom

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Da li je ovaj program dobar?
« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2014, 10:20:46 posle podne »
Da se radi o iskusnijem vežbaču složio bih se, ali ovako hm hm... Treniranje mišićnih grupa 2puta nedeljno podrazumeva da je više stvari pre topa ispunjeno:
1.da vežbač ima dobru formu izvodjenja vežbi. Kad se radi jedan dan jedan tip vežbi a drugi dan drugi tip za istu mišićnu grupu važno je izvesti pošteno vežbu da bi zaista i pogodila ciljani mišić kako treba. Važno je zato što je obim i intezitet treniranja te m.grupe redukovan na dva dana.
2.organizovanje takvog treninga je prevelik zalogaj za početnika. Nije poenta duplirati trening, ili ga pak samo podeliti na 2dela, a manje iskusni vežbači upravo to rade. Da li u ta 2trng raditi max.snaga/dinamičnost, gornja/donja zona,  kompleksne/izolacione, max.rep/više ponavljanja, tegovi/sopstvena težina,  kombinovanje metoda...velika većina početnika prosto nema iskustva i znanja da to razreši-organizuje.
3.treba imati kondiciju i utreniranost za takav sistem treniranja.
4.osnovne+vežbe sa sopstvenom težinom donekle i imaju u sebi odlike trng.gornje i donje zone

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li je ovaj program dobar?
« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2014, 09:42:50 pre podne »
Citat
ja bi za naturalca uvijek dao da trenira tako.. upper lower, 2-3x tjedno. ili pull push legs .. sinteza proteina ne traje toliko dugo. mislim da je 72 sata. i bolje je cesce pogoditi misic, nego 7 dana odmaranja bezveze. pricam za naturalca.... iako kod nekog nece biti neke znacajnije razlike na kraju, ali sam sam primjetio da dosta bolje napredujem kad sam povecao frekvenciju treninga s 1x tjedno na 2... naravno volumen treninga je manji nego onda. na pocetku je mal zeznuto,ali tijelo se navikne, i kasnije upale nisu vise tolike..

moze neke tvoje fotogarfije da potkrepis ove tvrdnje (da ih ne nazovem nebuloze)?

edit
kaj mi stara skuha,samo manje-nema potrebe za fotogafirjima.shvatio sam ko si i sta si i tu se prica zavrsava  :-X :-X
« Poslednja izmena: Mart 04, 2014, 09:57:32 pre podne Pedja_Petrovic »