Septembar 20, 2024, 11:49:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Ne razumem  (Pročitano 3343 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Ne razumem
« poslato: Novembar 20, 2006, 09:53:42 posle podne »
Ovako pise na ATP-ovom sajtu za upotrebu Ultra Whey Pro od Universala:
Preporučena doza za Ultra Whey Pro: 1 dozirna merica praha se pomeša u blenderu sa 2 do 4 dl vode, obranog mleka ili soka, danima kada se trenira 2 puta dnevno (1 doza oko 45 minuta nakon treninga, 1 doza između obroka); danima kada se ne trenira, 1 doza između obroka.
E sad posto ja imam trening u 15h skola mi se zavrsava u 14 h i sad ja jedem tunjevinu kad se vratim iz skole, odem na trening odradim ga i 30min nakon otprilike popijem jednu dozu, i kad se vratim kuci  opet jedem meso, sad mene zanima IZMEDJU KOJIH OBROKA DRUGA DOZA?????
hvala unapred
Liberte toujours

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ne razumem
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2006, 10:30:44 posle podne »
Da sam na tvom mjestu uzeo bih 2-3 mjerice poslije treninga i zavrsio posao s tim pod uslovom da dnevno hoces da potrosis tu kolicinu wheya... Generalno whey mozes piti mnogo vise puta, sve se uglavnom vrti oko finansija, znaci drugi termin bi bio ujutro kad se ustanes... A tokom dana pokusavao da iz cvrste hrane hranim tijelo proteinima...

Ja generalno i uzimam whey samo poslije treninga znaci kada ustanem sjednem na bike odradim kardio i nakon toga suvice pa 3 mjerice UN isocoola sa GLM i CRE... isti recept koristim kasnije tokom dana kada odradim trening sa tegovima...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Ne razumem
« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2006, 10:51:26 posle podne »
Hvala vladar puno...
pozz :)
Liberte toujours

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Ne razumem
« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2006, 12:48:53 pre podne »
po meni to nikako ne valja,mislim svi znaju koliko wheya ide gde...uzme se tezina i koliko ide proteina na kg mase...i izracuna se koliko uzimas kroz hranu...ovo ostalo kros prah 8)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ne razumem
« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2006, 02:54:40 pre podne »
Mislis da ce da mu naskodi visak "proteina"?????

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ne razumem
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2006, 07:29:17 pre podne »
po meni to nikako ne valja,mislim svi znaju koliko wheya ide gde...uzme se tezina i koliko ide proteina na kg mase...i izracuna se koliko uzimas kroz hranu...ovo ostalo kros prah 8)
...OVAKO SE RACUNA KADA HOCES DA STEDIS NA PROTEINU...!!!.....E TO EN VALJA....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ne razumem
« Odgovor #6 poslato: Novembar 21, 2006, 10:31:49 pre podne »
Predpostavio sam da je Vuksin komentar bio za Pitbullov prvi post...

@ Remetik

Nema viska proteina stari... Barem ne u mom slucaju ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ne razumem
« Odgovor #7 poslato: Novembar 21, 2006, 12:29:53 posle podne »
Znam stari zato i kazem!  :wink: Pa, ni Pit nece "prebaciti" carobna 3-4 grama....to je naucna fantastika!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ne razumem
« Odgovor #8 poslato: Novembar 21, 2006, 01:11:36 posle podne »
Nema racunanja i stednje na proteinima,samo cepjte...jer nikad dosta
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Ne razumem
« Odgovor #9 poslato: Novembar 21, 2006, 02:32:47 posle podne »
ne ne nisam ja mislo na stednju proteina ...to nikako...nego da izracuna kolio unosi putem hrane ....ostatak preko praha...da izracuna koliko mu treba 8)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ne razumem
« Odgovor #10 poslato: Novembar 21, 2006, 03:05:21 posle podne »
Ne treba se toliko oslanjati na "prasak"...ipak je to samo dodatak i odlican je posle treninga kada je telu potreban brzoapsorbujuci...kao sto Vladar rece...treba se velikim delom osloniti na hranu!!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Ne razumem
« Odgovor #11 poslato: Novembar 21, 2006, 08:26:11 posle podne »
Ishranu evo polako sredjujem, a suplement naravno dodatak na to, zahvaljujem se svima na pomoci.
Pozz
Liberte toujours

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Ne razumem
« Odgovor #12 poslato: Novembar 23, 2006, 04:25:19 posle podne »
E one more, pise da se uzima 40min posle treninga, el to obavezno tako striktno ili moze odma popsle treninga? hvala unapred
Liberte toujours

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Ne razumem
« Odgovor #13 poslato: Novembar 23, 2006, 05:21:58 posle podne »
Pisalo se puno puta ovdje da mnogi clanovi nose sa sobom sejker sa prahom unutra i da poslije zavrsenog treninga doliju vodu, znaci ne razblazuje se kuci, od kada sam presao u BD teretana mi je 50m od stana tako da ne nosim vise sa sobom nego ga popijem kad udjem u kucu a prije tusiranja... u teretani ili na usput pojedem suvice i onda kad stignem kuci whey+glm+cre... tako ja radim, a neka me neko slobodno ispravi ako misli da tu ima nekih propusta...

Znaci sta bih ti jos preporucio je da sejk popijes vrlo lagano i da to traje nekoliko minuta, nesto zbog bolje apsorbcije, a ja licno to radim pogotovo zbog toga da izbjegnem nadimanje koje se desi ako sejk zviznem na brzinu...

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Ne razumem
« Odgovor #14 poslato: Novembar 23, 2006, 09:11:02 posle podne »
Pisalo se puno puta ovdje da mnogi clanovi nose sa sobom sejker sa prahom unutra i da poslije zavrsenog treninga doliju vodu, znaci ne razblazuje se kuci, od kada sam presao u BD teretana mi je 50m od stana tako da ne nosim vise sa sobom nego ga popijem kad udjem u kucu a prije tusiranja... u teretani ili na usput pojedem suvice i onda kad stignem kuci whey+glm+cre... tako ja radim, a neka me neko slobodno ispravi ako misli da tu ima nekih propusta...

Znaci sta bih ti jos preporucio je da sejk popijes vrlo lagano i da to traje nekoliko minuta, nesto zbog bolje apsorbcije, a ja licno to radim pogotovo zbog toga da izbjegnem nadimanje koje se desi ako sejk zviznem na brzinu...


Dobro je da moze, posto inace bih ga tesko uklopio!
Hvala puno Vladar!
pozz
Liberte toujours