Septembar 21, 2024, 11:43:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Jos jedna prva kura i par pitanja  (Pročitano 3135 puta)

Van mreže MDMA

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Jos jedna prva kura i par pitanja
« poslato: Februar 07, 2014, 06:30:19 pre podne »
Ispricavam se odmah na jako velikome postu,pa kome nije do citanja da odmah preskoci hehe

26 god,177cm,76kg,bf14%. Staz u teretani 2 god sa vise manjih prekida,prije teretane 1 godina boksa ,inace ozbiljni problemi sa ramenima koje jos vucem iz mladosti radi kojih sam prvenstveno i stao sa boksom a da ne kazem koliko su me kocili u pocetku u teretani(pretpostavljam da je problem nekakav oblik prirodne hipersenzibilnosti ramenog zgloba jer vrhom jezika dotaknem vrh lakta bez problema),vise puta kroz zivot mi je dolazilo do subluksacija(dijelomicno ispadanje) najvise sam naceo rame kao klinac pri skoku s vece visine na glavu u more ,pa par puta na boksu uglavnom bez vecih posljedica itd. dok jednom prije nekih godinu dana na militarry pressu nije doslo do parcijalne rupture supraspinatusa,mjesec dana fizikalne..mogu samo rec hvala vjezbama za jacanje rotatorne mansete radim ih skoro pa svaki dan i ne planiram nikad prestat,par kanti animal flexa,a omege3 necu ni komentirat koliko,rame ko novo trenira se punom parom , trening-prehrana-suplementacija na nivou.


Razlog moje odluke uzimanja roida nema potrebe da itko komentira,sam znam sve,mjesta natural napretku na tone,netko ce me osudit sto radim to prvenstveno radi hira i riskiram zdravlje,jbga znatizelja mi je jaca od iceg.Uz moju znatizelju cilj kure sto kvalitetnija misicna masa.


Plan:

Prvo komplet krvna slika i hormoni prije i poslije.Zelim znat defaultne vrijednosti kojim se treba pokusat vratit.Od hormona bi bili LH,FSH,slobodni,ukupni test,E2,progesteron,kortizol.

Prije kure odradit ce se 5-6 nedjelja priminga(4 tj. rotacija uh. i recimo 2 nedjelje ketoa je li to ok??)

Trening 5 puta tjedno , 1 misicna grupa.

Prehrana na kuri apsolutno cista,minimalno soli,6 obroka, 3-3.5g p/kg , 4-5g uh/kgje li to ok?

Suplementacija trenutna whey protein,kreatin,vitamini minerali,bcaa,omega 3,zma a na kuri ce uz to jos bit tekuce amino,glutamin,casein.

Lijekovi:

Sta drugo nego "jeftina" Galenika ubiti vise i nije bas jeftina :) , xlab dianabol

10 tjedana 2x250mg
3  tjedna  30mg metancine

Znam da je za prvu kuru glupa opcija ic sa 2 arsenala jer necu znat od cega je problem ako bude sta ali kad mi đava neda mira.


Sad i par pitanja radi kojih sam najvise otvorio topic je u slucaju potencijalnog problema da odmah znam kako reagirat.

1.Ne planiram uzimat nikakve AI tijekom kure ako bude sve u redu,u slucaju potencijalnog problema primjerice da krene osjetljivost bradavica koje mi je najbolje rijesenje?? Pretpostavljam da su suicidalni inhibitori aromataze najbolje rijesenje a nolva je samo blokator receptora nego mene zanima koji lijek od ova 2 prije reagira. Npr. ako nolva prije sprijecava stetu je li ok uzet nolvu(koliko mg je dovoljno) i kad nolva to primiri nastavit s recimo aromasinom,arimidexom pretpostavljam da je manje vise slicno koji od ta 2 AI ?


2.Koliko vremena nakon kure da vadim opet hormonalni panel da vidim stanje


3.Na jednom americkom foruma kunu se u jedan proizvod kojeg inace sami prodavaju pa sam zato skeptican, ne znam smijem li ga imenovat uglavnom to je test booster ciji su glavni sastojci fenugreek i fadogia agrestis koja izgleda moze poprilicno zamijenit HCG okacene su bile cak i neke studije koje to potvrdjuju sad je li to istina ko to zna.Oni preporucuju uzimat taj suplement za vrijeme ciklusa jer kao drasticno smanji supresiju testa a da ta fadogia cak vraca velicinu testisa ako su se smanjila i velik broj korisnika to potvrdjuje te puno laksi oporavak.Kako je cijena tog booster ko da je od zlata najslicnije tome sam nasao za kupit je nutrabolicsov hemotest ali stara varijanta novi hemotest nema te fadogie vise u sebi.Takodjer da se naci po internetu extract u prahu od tih biljaka.Sad me zanima je li mozda netko upucen ima li smisla tako nesto uzimat kroz ciklus ili su to samo americke budalastine.


PCT:

3 tjedna nakon zadnjeg uboda

nutrabolics hemotest,DAA,ZMA,puno zdravih masti,prehranu pokusat nastavit jest u jednakim količinama kao na kuri ,a sto se tice treninga on bi trebao bit manje intezivan i kraci??

Hvala svima na izdvojenom vremenu za ovo sve procitat,ako netko ima jos sta nadodat slobodno.
« Poslednja izmena: Februar 07, 2014, 06:36:36 pre podne MDMA »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2014, 08:25:10 pre podne »
Zanimljiv nadimak :D
Nolva u slucaju ginekomastije jer joj ne treba mnogo vremena da odradi posao. Cim prestane bol, prestani i nolvu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2014, 10:42:17 pre podne »
Citat
i velik broj korisnika to potvrdjuje te puno laksi oporavak.Kako je cijena tog booster ko da je od zlata

...gle cuda posle toliko sranja o tome  ;D ;D

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2014, 12:16:29 posle podne »
mdma hehehe ;)....cuvaj ramena, kad su vec sebana

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2014, 04:55:58 posle podne »
A cemu sluzi zma tijekom kure?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2014, 10:23:00 posle podne »
A sto ne odradis priming ili neku dijetu, ja bih uradio dijetu skinuo Bf na 8-9% pa onda kad krenes masu i udaris po kuri da vidis kako se lepe snicle po tebi.

Sto nastavljas jesti posle ciklusa kao dok si na ciklusu, zar ce telo moci da iskoristi taj visak prot koje ces unositi za vreme kure (3 - 3.5 gr)?

Sto se tice hormona to je ja mislim svakom razlicito kako ko, neko se brze oporavi neko krace, isto i sa kolicinama Uh i Prot, nekome treba vise (meni na zalost) neko raste kao kvasac i sa manje... To si do sada sam trebao da otkrijes koliko je tebi potrebno za rast i onda dodas malo na to zbog hemije :D .

Icko zma sluzi da sanja zmajeve i gukua kao Pekos :))
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže legalizeit

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Jos jedna prva kura i par pitanja
« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2014, 09:02:59 pre podne »
Na vrh brda MDMA mrda :D