Oktobar 05, 2024, 04:24:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.334 poruka u 18.767 tema - 20.974 članova - Poslednji član: Alokin97
X3MShop banner

Autor Tema: DA LI OVO ICEMU VALJA  (Pročitano 1681 puta)

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
DA LI OVO ICEMU VALJA
« poslato: Januar 26, 2014, 09:25:08 posle podne »
Kao prvo veliki pozdrav svima , a kao drugo zeleo bih da Vam prestavim moj plan ishrane a pre toga da kazem nesto o sebi imam 28 god oko 185 sam visok i 91 kg tezak(veci deo u stomaku) sve je bilo dobro do pre 3 godine kada sam poceo da radim posao koji me veze sa stolicu 9-10 sati dnevno. Od tada prestaje svaka moja fizicka aktivnost(do tada veoma fiyicki aktivan preko zime teretana na leto basket fudbal )a pocinje burek sendvic pica pica sendvic burek i tako dodjemo do ogromnog stomaka da ne kazem bojlera koji je poceo ozbiljno da mi smeta cak i pri sedenju a o ostalim aktivnostima da nepricam. Tako da sam pre dva meseca krenuo u teretanu i sa laganim vezbanjem i uvodjenjem plana ishrane. Moj plan ishrane sam prvo morao da prilagodim poslu i slobodnom  vremenu,tako da bi zelo da cujem vase misljenje i ako je potrbna neka korekcija koju mogu da sprovedem u delo. I da cilj je pre svega da skinem stomak :)

Pre posla kada ustanem znaci oko 7 pojedem 4 kuvana jajeta jedno celo i tri belanceta na posao nosim 300gr piletine i malo manje od 150 grama pirinca , podelim  u dva obroka oko 11 i 16 i 30 trening oko 6 pola sedam posle treninga konyerva tunjevine i 100 grama testenine ili pirinca ili 200 grama mesa i pirinac 100 gr pred spavanje pola ele . za petnestak dana ubacujem PWM(protein glutamin BCCA)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: DA LI OVO ICEMU VALJA
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2014, 09:34:16 posle podne »
Najbitnije je da si izbacio losu ishranu.
Ako ti je cilj da smrsas rotiraj malo UH, tj. svaki dan unosi drugu kolicinu smenjuj visok, nizak i umeren unos.
Ovo ostalo je klasika, a vidim da to vec znas. U svakom obroku proteini, 5-6 obroka dnevno.
Ne znam koji su ti ciljevi, da li zelis misicnu masu ili samo da smrsas, ali gledaj da unosis proteine bar 2gr/kg telesne tezine. Dakle, na tvoju tezinu oko 180-200 gr proteina. UH rotiraj kao sto sam ti vec napisao i unosi malo zdravih masti i bice sve ok ;)

Van mreže Nobra85

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: DA LI OVO ICEMU VALJA
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2014, 10:15:28 posle podne »
hvala puno . Mislio sam da pratim razvoj situacije po pitanju UH da ih popotrebi smanjim ili povecam posle obroka pijem omega 3 i magnezijum jednom dnevno