Jun 26, 2024, 07:05:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Gainer  (Pročitano 3052 puta)

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Gainer
« poslato: Januar 26, 2014, 09:30:09 posle podne »
Pozdrav. Imam 15 godina,za 5 meseca punim 16,idem u teretanu oko 8 meseci,zeleo bih da se ugojim,pa me zanima da li mogu da uzmem gainer. I do sada sam imao trbusnjake i videli su se,pa me zanima da li ce mi se i dalje videti ako ga budem uzeo,posto sam cuo da se od njega dobija salo itd? :)

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Gainer
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2014, 09:35:39 posle podne »
pozz, bolje da za te pare kupis neki protein, ili nesto za jelo.Po meni je to obicno bacanje para, pijo sam neke i nista narocito bez dore ishrane. Pa ne moze to i da se gojis i da imas trbusnjake. I zasto mislis da ti je potreban
« Poslednja izmena: Januar 26, 2014, 09:43:10 posle podne Tabletoid »

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Gainer
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2014, 09:48:50 posle podne »
I sad ce da usledi jedno klasicno pitanje. Kaze ti nama sta jedes, sve lepo po obrocima i koliko ?
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Gainer
« Odgovor #3 poslato: Januar 26, 2014, 09:52:45 posle podne »
pio sam i protein i dalje pijem,hranim se dobro,za pola godine sam se ugojio 8 kg..
ne jedem nista masno,redovno jedem jaja,belo meso,ribu (tunjevinu,sardine,itd..),krompir,pirinac,ovsene pahuljice sa jogurtom itd.. ne mislim da mi je potreban gainer,ali bih zeleo da ga pijem,pa sam zato postavio pitanje za savete :)

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Gainer
« Odgovor #4 poslato: Januar 26, 2014, 09:58:02 posle podne »
Necu ja sad da budem nesto kritican i sta znam, ali moram ti se obratiti. Druze, ti ne lazes nas, nego lazes samo sebe. Na drugom forumu si napisao kako se hranis i nemas mesa uopste. Napisao si da jedes plazme, sendvice i sta znam. Ovde si napisao da jedes svo to meso i krompir, da bi ti neko rekao- Ok je, uzimaj gejner.  Ne ide to tako.

Edit: Mislim ni inace ti nece reci da uzimas gejner ,jer je whey mnogo bolja opcija.

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Gainer
« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2014, 10:04:23 posle podne »
ok,onda necu da se opterecujem oko toga,necu da ga uzimam,samo cu gledati da sto vise sredim ishranu i to je to :) hvala na odgovorima i na savetima,izvukao sam pouku
ne trebaju mi vise saveti ni odgovori. Pozdrav :D

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Gainer
« Odgovor #6 poslato: Januar 26, 2014, 10:07:24 posle podne »
ok,onda necu da se opterecujem oko toga,necu da ga uzimam,samo cu gledati da sto vise sredim ishranu i to je to :) hvala na odgovorima i na savetima,izvukao sam pouku
ne trebaju mi vise saveti ni odgovori. Pozdrav :D

Pretpostavljam da ces sada da se registrujes na neki treci forum, i da ces pitati isto pitanje. :D

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Gainer
« Odgovor #7 poslato: Januar 26, 2014, 10:13:57 posle podne »
Vec jesam :D hahaha salim se,ma samo sam hteo da dobijem savete od sto vise ljudi kako bih pravilno postupio :D

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Gainer
« Odgovor #8 poslato: Januar 26, 2014, 10:18:28 posle podne »
Kako ocekujes da dobijes adekvatne savete ako ne govoris iskreno ?
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Gainer
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2014, 10:22:39 posle podne »
Ja sam uglavnom napisao skoro sve isto samo sto su mi na jednom forumu rekli da trebam da unosim jos puno mesa i reko sam da kad idem u skolu jedem sendvic ili plazmu i mleko :)

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Gainer
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2014, 10:37:27 posle podne »
Pa oni su ti rekli sta treba, a ti nama napisao kao da ti to vec praktikujes. Dakle kreni sa tim kako ti je receno na tom forumu. I nemoj da te mrzi, ili jos gore da te bude sramota da nosis u skolu ciniju i u njoj hranu (piletinu, pirinac i neko povrce recimo), umesto sto jedes plazmu, mleko i sendvic...
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Dragan98

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Gainer
« Odgovor #11 poslato: Januar 26, 2014, 10:46:41 posle podne »
vazi,hvala na odogovorima jos jednom :D

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Gainer
« Odgovor #12 poslato: Januar 26, 2014, 10:50:34 posle podne »
Ja sam uglavnom napisao skoro sve isto samo sto su mi na jednom forumu rekli da trebam da unosim jos puno mesa i reko sam da kad idem u skolu jedem sendvic ili plazmu i mleko :)

U plazmu su stavili GMO od kako su sklonili batu i seku sa slike , a bambija je pojela ona debela iz filma.

Salu na stranu.Imas sve vreme ovog sveta da procitas sta su drugi pitali i kakve su odgovore dobili.Citanjem ces naci za sebe pravo resenje za ishranu u skladu sa tvojim mogucnostima.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Gainer
« Odgovor #13 poslato: Januar 27, 2014, 01:49:32 pre podne »
Ti si jos uvijek jako,jako mlad i tvoj prostor za napredak je ogroman.Poslusaj momke sa foruma,sredi ishranu koliko god mozes,treniraj pravilno i vodi racuna o pravilnoj tehnici izvodjenja vjezbi,a rezultati ce doci i brze nego sto ocekujes...Takodje treba da budes iskren ako trazis savjet od ljudi odavde,jer cete oni budi siguran pravilno i usmjeriti i uputiti,a ti ako ne budes bio iskren,jedino ces prevariti samog sebe i nikog vise u to budi siguran!Nadam se da ces usvojiti nesto od ovoga,sve najbolje ti zelim,pozdrav!