Septembar 17, 2024, 04:18:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DH po stoti put  (Pročitano 5671 puta)

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: DH po stoti put
« Odgovor #15 poslato: Januar 09, 2014, 04:31:14 posle podne »
A jel si radio vezbe istezanja ili tako nesto pre nego sto si poceo sa teretanom? Ja sam dugo lezao u krevetu pa zbog toga

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: DH po stoti put
« Odgovor #16 poslato: Januar 10, 2014, 02:24:45 pre podne »
Ovo sam slucajno nasao na internetu, na nekom nebitnom forumu  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

"Naslov: Odg: diskus hernija i teretana
Autor: Alen Radošević - Jun 18, 2010, 07:24:03 am
Ja sam isto zapatio diskus herniju i to ne jednom...nekoliko puta sam bio zakovan za krevet po pet dana, tako da je moje stanje jos gore do tvog, moja hernija je mozda cak i preterala i imam naprsnuce diska,

Ja licno ne podnosim lekare, neki moj trip, pa sam sam resavao taj problem. Prvo sto nikad ne radim ni jednu vezbu u teretani, a da prethodno ne odradim vezbe za mobilnost kicme, karilice i slicno, ni jedan trening ne zavrsim bez istezanja, ali radim sve vezbe i to bas forsiram cucanj i mrtvo dizanje...recimo cucanj mi je 200, a mrtvo 250kg i nemam pogorsanje stanja.

E sad mrtvo dizanje je odlicna vezba, ali nece ti mrtvo direktno povecati masu ledja u nekoj drasticnoj meri, ova vezba vise sluzi kao aktivator citavog tela, ako hoces bas da forsiras ledja onda peglaj vratilo do iznemoglosti i to sve moguce hvatove koji postoje, a ukoliko se bojis za ledja onda kada radis trapez i dubinu ledja radi samo vezbe na kojima imas oslonac za torzo. "

da li je ovo moguce?!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DH po stoti put
« Odgovor #17 poslato: Januar 10, 2014, 09:49:48 pre podne »
kao sto sam i rekao
davati savete bilo kog tipa preko interneta a u vezi lecenja bilo koje bolesti je glupo,nezahvalno i kao glavno KRIVICNO DELO!!!!
mnogi to ne shvataju
-ne daj Boze da se nesto lose desi-KAZEM NE DAJ BOZE i sta onda?
od kuda ti ideja da to radis-pa procitao sam na forumu..evo,lepo pise
Pedja Petrovic rekao da radim cucanj sa 200 kg i da ce mi DH biti resena-i sta ce mo onda?
U najgorem slucaju znam coveka kojemu je jedan "strucnjak" radio terapije itd.
trenutno ovaj "trazi" trog strucnnjka koji je porkelom rus da mu se zahvali ali je ovaj otisao na godisnji odmor (pre 3 god)