Septembar 15, 2024, 12:13:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.280 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Iron.rs oprema  (Pročitano 8501 puta)

Van mreže dinodnk

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Iron.rs oprema
« poslato: Januar 02, 2014, 08:31:44 posle podne »
Zanimaju me iskustva sa njihovom opremom, konkretno jednorucne (55cm), dvorucne sipke (205cm), EZ bar (195cm) i tegovi. Za neku kucnu upotrebu, ispod deklarisane maksimalne tezine. Takodje, jesu li im sigurne klupe za vezbanje, mislio sam da ih koristim kao benc klupu (ispod 130kg) i za vezbe poput single arm row-a (nisam siguran kao se to prevodi na srpski :) :P )

I da nije neko slucajno imao iskustva sa njihovim dzakovima i fokuserima, i koliko traju?

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2014, 12:19:12 pre podne »
Glomazni su  ,ali rade posao isto kao i metalni  i pritom su  mnogo jeftiniji.Sto se tice klupe nekako je klimava ,ali za taj novac je vise lepa nego izdrzljiva . Mada ni one klupe po sportskim radnjama za 10-12.000  nisu mnogo jace od te ironove. Uostalom sve zavisi od tvojih zelja , telesne tezine i koliko planiras da tovaris na klupu  ako ces da 150-200 kg  ukupne tezine  tela i tegova  onda ti je dobar iron i ove malo skluplje ,ali ako  si krupniji i mozes vise da izbacis jedino ti igra neka jaka klupa koja trpi koliko stavis.

Evo ti jedne klupice za male pare ako se nije prodala .

http://www.kupujemprodajem.com/EXTRA-Klupa-za-Bendz-POVOLJNO--9720590-oglas.htm?filter_id=196342

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #2 poslato: Januar 03, 2014, 07:21:16 pre podne »
Ako se vec spremas za kupovinu kupi nesto da valja , a ne tu klupicu za vezivanje pertli. Sipke ti nece ostati u ruci jer imaju kontra opruge pa tegovi nece tek tako da spadnu i gledaj da uzmes od 180cm ili duzu sto je bolje jer moze vise diskova da stane.
Sto se tice EZ sipke odlucio bih se za pravu metalnu koja nije nesto skuplja.
« Poslednja izmena: Januar 03, 2014, 07:23:09 pre podne bane802 »

Van mreže dinodnk

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #3 poslato: Januar 03, 2014, 01:50:38 posle podne »
Hvala na savetima! Uzecu za pocetak kod njih jednorucnu, tegove i ovu od 2m, mada deklarisano maksimalno opterecenje za nju je 90kg  :o, sto je relativno malo za mrtva dizanja, tako da cu uzeti i neku kvalitetniju sipku za to. A klupu cu uzeti neku ozbiljniju.

Ne znam sto mi nestao prethodni post.

Van mreže zvengele

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2014, 06:47:22 posle podne »
Ja imam 2 jednoručna i nisam uopšte zadovoljan. Glomazni su i pesak u njima nije dovoljno sabijen, ali najveći problem su osigurači sa strane koji ne mogu da izdrže teret pa stalno spadaju.
U svakom slučaju ne bih nikome preporučio!

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2014, 01:29:50 posle podne »
koliko para toliko i muzike,ali mugu da odrade posao. Dotegni opruge ili dodaj sloj necega na sipku .Sigurno si vremenom ogulio lak sa sipke i dobio slabiji hvat za oprugu. Uzmi neku farbu ne sprej i prefarbaj sipku gde dodju osiguraci tako ces resiti problem na neko vreme .

Van mreže zvengele

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #6 poslato: Februar 05, 2014, 08:57:40 posle podne »
Nije držalo od samog početka. Stavljam gumice na kraj ali kad radim opadajuće serije ume biti vrlo iritantno, skidanje iste i ponovno stavljanje ...užas, sva sreća pa ih koristim samo kad ne idem u teretanu, znači par meseci godišnje:)

Istina je, koliko love toliko muzike, ali bih preporučio da doda još nešto sitno para i uzme neke redovnije peščane tegove... ima ih na kupujem-prodajem...

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2014, 08:31:51 posle podne »
Druze evo ti resenje za male pare i nema vise bojazni od ispadanja. Kupis izolir traku i obmotas 1 krug oko sipke i svi su problemi reseni.


Van mreže zvengele

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Iron.rs oprema
« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2014, 09:45:11 posle podne »
svaka čast...dobra ideja, probaću...