Jun 26, 2024, 04:49:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura Test depo i dianabol  (Pročitano 25718 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #45 poslato: Januar 03, 2014, 06:30:54 posle podne »
Jel si ti siguran da ces u narednih 5 godina moci da ispratis sve? Da ces imati finansija, odnosno da mama i tata nece placati sve to?

Pritom da te nece zainteresovati nesto drugo, itd itd.

Sa 17 godina sigurno nisi siguran, a ako kazes da jesi, veruj mi da nisi. Gledaj i tu stranu, pored zdravstvene.

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #46 poslato: Januar 03, 2014, 07:07:35 posle podne »
Imas slican stav po pitanju svega ovoga kao jedna osoba koja je bila ovde na forumu,fanatik pravi...

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #47 poslato: Januar 03, 2014, 07:19:41 posle podne »
Da li bih ti bilo tesko da postavis koju svoju sliku? Iskreno me zanima kako izgleda telo 17-godisnjaka koji dnevno jede od 1kg -2kg pileceg belog i ubija se od treninga :D ?

Van mreže samoubica

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #48 poslato: Januar 03, 2014, 07:23:05 posle podne »
Ucenje , obrazovanje , izlasci , pijenje , pusenje , picke , igrice sve sto moze mene da zainteresuje me vise ne zanima. Toga  nema od kada idem u teretanu. Primetio sam da od kada idem u teretanu sve manje i manje se socijalizujem sa ljudima. Sada sam doterao do toga da nemam nijednog drugara. Jednostavno sam leti cesto isao i po 2 puta dnevno u teretanu , trcao ujutru i uvece i pogubio sam kontakt sa svetom.   Sa 17 godina sam poprilicno siguran . Mamu i tatu jos uvek imam. Mada za godinu dana trebacu da upisem da studiram nesto tako da ko zna sta sve moze da se desi , ali to ne bi smeo da mi bude izgovor , drzacu se teretane.
« Poslednja izmena: Januar 03, 2014, 08:24:02 posle podne samoubica »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #49 poslato: Januar 03, 2014, 07:27:01 posle podne »
Lose ti je to.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #50 poslato: Januar 03, 2014, 07:40:19 posle podne »
sve sto je u nekom extremu u jednom momentu se obrne i ode u extrem ali u suprotnom smeru...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #51 poslato: Januar 03, 2014, 09:50:18 posle podne »
Cekaj malo obustavi!!!
Ti hoce da kazes da ides na masu a imas cardio trening u trajanju od 45 min? Nema loginke.
A onaj jucerasnji jelovnik sto si napisao ja nisam koristio ni na rotacijama toliko uh a kamoli masu da spominjem.
Za roidse kao bez njih ti treba mnogo vise uh i masti nego sto si ti napisao i mislis.
Jos nesto ne kapiram stvarno zbog cega zelis roidse a tek ides god dana u teretanu?Licis mi na mog druga koji ide u tertanu 2 god, i koji se boji roidsa samo zbog "CELAVOSTI".Moj ti je savet kao i svih nas da se batalis i ides jos natural,to ti kazem iz dobre namere.Svi mi zelimo brzo da se napucamo al ne ide to tako u praksi cak ni sa aas. :/
Be patient,results will come !!!

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #52 poslato: Januar 03, 2014, 11:23:10 posle podne »
Jednostavno ne utice na mene to sto kazete ne uzimaj. Mozda je i to samo moje nezrelo misljenje , ali siguran sam da kad pocnem sa hemijom da se necu ni skidati , svidece se to meni mnogo necu moci da odolim posle kada padnem u snazi i masi. I ne mislim da je to nesto lose.

Kažu da hemija kao i kreatin deluje najjače prvi put. Sledeće kure i uzimanja, moraju da budu jače i skuplje + ishrana. Pitanje je dali ćeš moći to finansijski da pratiš sad a i u budućnosti.

Van mreže samoubica

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #53 poslato: Januar 03, 2014, 11:33:56 posle podne »
Lako cu masti da dodam uz hemiju , ali smatram da mi ne trebaju . Trenutno ne radim kardio . To sam napisao sta sam pre radio ( tokom leta ) , ali vremenom sam shvatio da je to pogresno i da ne trebam samo da treniram ceo dan 3 puta dnevno da bih bio ogroman . A oko finansija , pa isfinansiracu koliko god treba makar silom ! GLAVOM KROZ BETON idem!

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #54 poslato: Januar 03, 2014, 11:37:20 posle podne »
Lako cu masti da dodam uz hemiju , ali smatram da mi ne trebaju . Trenutno ne radim kardio . To sam napisao sta sam pre radio ( tokom leta ) , ali vremenom sam shvatio da je to pogresno i da ne trebam samo da treniram ceo dan 3 puta dnevno da bih bio ogroman . A oko finansija , pa isfinansiracu koliko god treba makar silom ! GLAVOM KROZ BETON idem!
samo jedno pitanje.. kazes da treniras godinu dana, koliko dugo proucavas ovu pricu oko dopinga?

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #55 poslato: Januar 03, 2014, 11:46:48 posle podne »
Bolje je pitanje kad je prvi put cuo za kreatin a kamoli za steroide da uopste postoje.

Van mreže samoubica

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #56 poslato: Januar 03, 2014, 11:51:44 posle podne »
Pa i pre nego sto sam poceo da treniram u teretani cuo sam price o steroidima , malo malo pa pogledam neki forum kuru , uglavnom interesujem se tu i tamo za tu pricu. E sad imam jedan problem hteo sam da vas pitam. Pazite ovako 2 lika u teretani ( jedan je takmicar ) drugi je gromada 120kg mma trenira ,sad sam video kad se merio ;) mi kazu , kada sam se skinuo i pokazao im ledja (bobuljice) , da meni testosteron u tim godinama divlja i da mi Depo ne treba. I kazu da je idiotaki sa 17 god da uzimam toliko hemije i pogotovu ako mi je prvi put i da ako vec hocu da uzmem kazu mi uzmi Dianabol 20mg , max 30mg na dan.
« Poslednja izmena: Januar 03, 2014, 11:53:39 posle podne samoubica »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #57 poslato: Januar 04, 2014, 12:08:06 pre podne »
Znaci njih ces da poslusas?

Idiotski je da uzimas bilo sta.

Van mreže samoubica

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #58 poslato: Januar 04, 2014, 12:23:24 pre podne »
 A inace ta dva lika iz teretane sa kojima treniram stalno mi kazu da ih zajebavam i mislili su da sam vec na steroidima jer mi je koza mnogo masna i bradavice su im bile cudne , jedva ih ubedi da nisam i onda oni mi kazu zbog toga nemoj testosteron kao ne treba ti , a pre svega i oni me savetuju da ne koristim hemiju , Bukas to se podrazumeva valjda . Evo pogledajte slike.




Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Prva kura Test depo i dianabol
« Odgovor #59 poslato: Januar 04, 2014, 12:24:10 pre podne »
Hoces li na kraju ovog beskrupuloznog ubedjivanja  napisati svoju visinu i tezinu ?