Jun 23, 2024, 04:38:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Hoop4life  (Pročitano 15101 puta)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #30 poslato: Jun 04, 2014, 08:48:16 posle podne »
To sam postavio jer mi Pedja,a Bole potvrdio da ne radim iskorak, jednu od glavnih vezbi pored mrtvog za zadnju lozu a ti mi pises da sam zaposavio zadnju lozu, i ocu reci da sam sada pogubljen i ne znam sta da radim (ne znam kad' da serem). Ali poslusacu njih zbog golemog iskustva pa cu izbaciti iskorak, ali si u pravu da sam zapostavio, zapravo sam cele noge bio zapostavio i jeste mi zadnja loza jako jako kriticina :)


znas one situacije...kada jedan radi,a 5orica stoje pored i dobacuju...to ne moze da se odoli :P

inace,super izgled...samo napred

Ma gde potorica, jedan i to asistent, mada najvise volim sam da vezbam zbog svog tempa :D

Hvala na komplimentu, guramo dalje :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Hoop4life
« Odgovor #31 poslato: Jun 04, 2014, 09:45:03 posle podne »
pa malo si pobrkao..nije iskorak sto ti kazes osnovna vezba  za lozu..vise  guzicu :) kvad ..
zavisi od visine(duzine) koraka koliko ces pogoditi guzicu ili kvad... mnogi to tripuju..

cepaj presu..cepaj je nekada na pocetku.. mrtvo sa ispravljenim kolenima (ne klasicno)=rumunsko mrtvo dizanje
klasicno mrtvo bas i ne mozes da izolujes zadnju lozu jbg...to je vise vezba celog tela,sam pokret...a sa ispravljenim kolenima vise se fokusiras na zadnju lozu...ja nisam bas u ljubavi sa ovom vezbom,redje je radim,uglavnom na kraju treninga,isteze...ti si visok isto nzm kako ces je raditi..
pa ti ustvari ni jednu osnovnu vezbu nisi rokao za zadnju lozu :)
« Poslednja izmena: Jun 04, 2014, 09:55:47 posle podne Black&Decker »

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: Hoop4life
« Odgovor #32 poslato: Jun 04, 2014, 11:02:57 posle podne »
Rumunsko mrtvo dizanje je ono sto ti treba kao sto rece decko iznad. Iskorak je prioritetno vezba za prednju lozu narocito misice oko kolena i za glut. Naravno, moras osmisliti i resenje za listove, kojima ce trebati dosta paznje a ni malo nisu dobri kao saradnici

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #33 poslato: Jun 05, 2014, 12:17:41 pre podne »
Radio sam rumusnko mrtvo dizanje jos pre, problem mi je malo sto me posle bole donja ledja pa je izbegavam, mada dosta sam ojacao sada taj misic mrtvim, mozda bih i mogao da probam da radim uz ledja. Murbi slazem se sa tobom da je vezba dobra i za perdnju lozu, ali kada se vracas u prvobitni polozaj trebalo bi da radi i zadnju, znam kada posle iskoraka radim na spravi zadnju lozu da misic pocne da mi se grci, a niz stepenike kada silazim hocu da se srusim.
Uglavnom cu ubaciti jos jednu vezbu umesto iskoraka, a rumunsko cu menjati sa mrtvim kada budem radio ledja, hvala na savetima..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Hoop4life
« Odgovor #34 poslato: Jun 05, 2014, 01:49:13 pre podne »
list..... list list list list list ,akcenat na list!
 koji se maksilano zaboravlja u ovoj prici a veruj mi on je ovde najjveci problem

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #35 poslato: Jun 05, 2014, 01:56:18 pre podne »
Radim list naravno, samo list ce pre rasti od cucnja tako sto ce pratiti gornji deo nogu nego od same vezbe lista. To ti je isto kao kada vidis momka sa velikom rukom i podlakticom, podlaktica mu sigurno nije velika zato sto nju forsira..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Hoop4life
« Odgovor #36 poslato: Jun 05, 2014, 02:42:31 pre podne »
Radim list naravno, samo list ce pre rasti od cucnja tako sto ce pratiti gornji deo nogu nego od same vezbe lista. To ti je isto kao kada vidis momka sa velikom rukom i podlakticom, podlaktica mu sigurno nije velika zato sto nju forsira..

list je particija koju je najjteze izgraditi,cak i sam svarceneger je imao velikih problema sa listovima ,i nece oni tako porasti kao sto mislis vec ih je potrebno posebo raditi sa vise varijacija

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Hoop4life
« Odgovor #37 poslato: Jun 05, 2014, 01:18:26 posle podne »
Nema list dodirne tacke s cucnjem ja sam ti živ primer. But sam dodao 7-8cm list pola cm jer ga nikad ne radim. A podlaktica hmm trening za ruke ledja rame grudi pijaca baloni s vodom "sine da pomerimo kauč" sve ih aktivira

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #38 poslato: Jun 05, 2014, 01:40:34 posle podne »
Vise sam mislio celokupnom masom, bar meni, cim se ugojim dobijam na obimima, mada cudno kako mi obimi listova uvek prate obim ruke.

Nema list dodirne tacke s cucnjem ja sam ti živ primer. But sam dodao 7-8cm list pola cm jer ga nikad ne radim.

Ali ipak si ga dodao i ako ga ne radis, na to sam mislio :)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Hoop4life
« Odgovor #39 poslato: Jun 05, 2014, 05:27:56 posle podne »



Ali ipak si ga dodao i ako ga ne radis, na to sam mislio :)

da al sta znaci dodati pola cm na 7 8 cm buta? pa to mu dodje i jako lose ,gubi se simetrija

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #40 poslato: Jun 05, 2014, 09:06:37 posle podne »
Pa svako ima neku partiju koja mu je genetski jaca i raste vise nego druge, meni npr. latovi su pojeli ruke, ja dok ne skinem majicu, ljudi misle da i ne treniram :D

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #41 poslato: Jun 24, 2014, 04:54:07 posle podne »
Danas mi pocinjne 7 nedelja, trenutno sam na 105kg-a, jako sam zadovoljan kako "stvari" funksionisu, e sada imam neke nus pojave, za jednu znam da mi je od testosterona kada legnem da spavam i legnem na ruku utrne i oduzme mi se u minuti, a + za koju nisam sigran od cega mi je to da su poceli neki grcevi da me vataju u stomaku, vratu, i stopalima kada napravim neki nagli prokret, jel je mozda to od metana koji sam uzimao ili mi unos mangezniujma mali, nekad preskocim sa salatom, jel moze biti od toga?

Evo i slikica nekih...




Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Hoop4life
« Odgovor #42 poslato: Jun 24, 2014, 07:18:33 posle podne »
od metana 100%, meni hvataju strašni grčevi od njega, gotovo pri svakom pokretu, jake su mišićne kontrakcije... uz to mi se tibialis anteriori mnogo pale pa mi je teško da hodam duže vreme, ponekad moram da stanem ili sednem na klupicu da odmorim...

skini majicu pa se onda slikaj, ovako gornji deo deluje da je dosta napredovao ali noge mnogo kasne...
« Poslednja izmena: Jun 24, 2014, 07:20:05 posle podne filip85 »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Hoop4life
« Odgovor #43 poslato: Jun 24, 2014, 07:42:32 posle podne »
Hvala, meni nije toliko strasno, ali dobro da znam da mi je od njega :)

Hocu, ovo sam stavio slike usput, kasne noge dosta, ali rastu i one, racunam dogodine da ce biti dosta blize gornjem delu.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Hoop4life
« Odgovor #44 poslato: Jun 24, 2014, 08:54:49 posle podne »
Dozivaš nekog.... superheroja?  ;D

suck it up, buttercup