Septembar 27, 2024, 07:13:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: I meni treba pomoc  (Pročitano 12780 puta)

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
I meni treba pomoc
« poslato: Novembar 17, 2006, 09:58:26 pre podne »
Pozdrav svima. Nov sam na ovom forumu i treba mi nekoliko saveta. Stvari stoje ovako imam 31god visok sam 176cm i tezak sam 88kg. I poslednij godinu dana sam od moje prave tezine od 73kg dosao do 88kg. Jednom recju katastrofa. E sad bi da se ponovo vratim na staru tezinu. Kakvu mi dijetu preporucujete i sta od fizickih aktivnosti? Ja sam do 20 godine aktivno igrao fudbal i dan danas ga igram bar 4puta nedeljno. Najvise sala mi se nagomilalo na grudima, stomaku i bulji. Antialkoholicar sam i ne pusim. Pomagajte ljudi jer ni u jedne pantalone vise ne mogu da udjem. Unapred hvala.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2006, 10:09:21 pre podne »
eh trebao si o tome prije razmisljati.a i mogao si se barem potruditi da malo prelistas forum i vidio bi koliko samo slicnih postova i pitanja ima ovdje na forumu,jer svi uglavnom dolaze sa istim pitanjima,kako izgubiti visak kilograma i sl :D

prelistaj malo i naci ces siguro dosta toga pa onda pitaj sta te jos zanima...pozdrav

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2006, 10:17:33 pre podne »
Ovaj podforum i "ishrana" za domaci,pa onda na konsultacije da doradimo detalje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2006, 12:19:17 posle podne »
cao i ja sam antialkoholicar. dobro dosao u klub.

evo ja ti mogu preporucit moj cardio trening
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #4 poslato: Novembar 18, 2006, 05:39:35 posle podne »
Procitao sam dosta toga ali mi i dalje nije jasno kako da regulisem ishranu. Vidim da je vecina vas protiv dijeta pa me zanima ako neko moze da mi objasni kako treba da mi izgleda ishrana.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #5 poslato: Novembar 18, 2006, 05:57:19 posle podne »
dijeta znaci odredjenji kontrolisani rezim ishrane a ne izgladnjivanje!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #6 poslato: Novembar 18, 2006, 06:11:17 posle podne »
E kakvi ste,u zadnjih deset dana njih dve su postavile isto pitanje i samo zato sto su devojke su dobile odgovore.
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #7 poslato: Novembar 18, 2006, 06:25:52 posle podne »
pa zene su malo gluplje inace i potrebna im je dodatna paznja. a nas slavko ce to sve za tili cas da savlada.
jel tako slavko?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #8 poslato: Novembar 18, 2006, 06:46:51 posle podne »
Kod mene volja postoji i to velika samo ne bih zeleo da posle dodje do jo-jo efekta i da se ponovo nagojim za to cekam savete.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #9 poslato: Novembar 18, 2006, 06:52:28 posle podne »
Smanjis unos UH i masti i povecas unos proteina...znaci jedes meso,meso,meso,za dorucak ovsene pahuljice,pa onda ribu,tunjevinu,posni sir,pilece belo,neko povrce u toku rucka...ima toga jos.Izbacis sokove,cokolade,kolace,i ostale secere kaoi masti i uz dobar kardio nema problema.Ovo je ukratko,za detalje forum nadugo i nasiroko
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #10 poslato: Novembar 18, 2006, 07:05:54 posle podne »
Eto pravog odgovora. Hvala Sale. Samo jos nesto da smanjim unos UH ili potpuno da ih izbacim iz ishrane. Ovsene pahuljice sa jogurtom ili mlekom? Jel od povrca smem sve osim krompira ili treba jos nesto da izbacujem? I recimi za kardio jednom ili dva puta dnevno?

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #11 poslato: Novembar 18, 2006, 07:09:52 posle podne »
pa zene su malo gluplje inace i potrebna im je dodatna paznja. a nas slavko ce to sve za tili cas da savlada.
jel tako slavko?
:D
Bas znas da potstaknes coveka.
Eto pravog odgovora. Hvala Sale. Samo jos nesto da smanjim unos UH ili potpuno da ih izbacim iz ishrane. Ovsene pahuljice sa jogurtom ili mlekom? Jel od povrca smem sve osim krompira ili treba jos nesto da izbacujem? I recimi za kardio jednom ili dva puta dnevno?
A ti Slavko procitaj malo, imas xy strana o tome.
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #12 poslato: Novembar 18, 2006, 07:16:49 posle podne »
Eto pravog odgovora. Hvala Sale. Samo jos nesto da smanjim unos UH ili potpuno da ih izbacim iz ishrane. Ovsene pahuljice sa jogurtom ili mlekom? Jel od povrca smem sve osim krompira ili treba jos nesto da izbacujem? I recimi za kardio jednom ili dva puta dnevno?

Pa ne izbacujes ih skroz u svakom slucaju,naci ce se tu i uh iz mesa,pahuljica,mleka,spanaca,pirinca...sam ces najbolje moci da odredis sa koliko UH mozes da gubis kg a da normalno funkcionises!Kardio pocni 4 puta nedeljno,pa vidi da li ti odgovara,kasnije mozes da povecas,da radis HIT...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže slavkok99

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #13 poslato: Novembar 18, 2006, 07:29:42 posle podne »
Sve mi je jasnije i jasnije ali opet pitanje sta je sad HIT. Malo sam dosadan ako ima negde na forumu recite necu vas daviti.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: I meni treba pomoc
« Odgovor #14 poslato: Novembar 18, 2006, 08:46:35 posle podne »
uhhh...imas na dosta mesta o HIT i HIIT,bas na temi koju je postavila jedna devojka pre neki dan je pricano o tome,cini mi se da je tema blizu ove tvoje i slican je naziv...potrazi malo!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!