Jul 02, 2024, 11:45:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Klen  (Pročitano 2987 puta)

Van mreže Lasek

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Klen
« poslato: Oktobar 26, 2013, 07:25:48 posle podne »
Interesuje me da li ce Klenbuterol uticati negativno na moje performanse ako bi ga koristio samo 2 nedelje?!
Planiram da uzmem za kraj pripremnog perioda u poslednje 2 nedelje klen da skinem to sto bude ostalo sala,sad imam oko 12%,tad bi trebalo da sidjem na nekih 9% ali mi ostane sala na prednjoj lozi pa bi to da resim sa klenom?!Radio sam isto vec 2 puta,mislim na pripremni period,ali nisam koristio klen i uvek mi ostane to malo sala na prednjoj lozi i nikako da ga se resim...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Klen
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 26, 2013, 09:42:49 posle podne »
Ako budes mogao da spavas lepo tih prvih nekoliko noci onda nece uticati negativno na performanse. Mozda te malo zamunta u glavi kad budes radio cucanj al sve to u prvih par dana samo.

Van mreže Lasek

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Klen
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2013, 10:04:08 posle podne »
To nije problem,nego sam nacuo da kasnije dodje do smanjenja performansi posle upotrebe klena,nisam ga koristio a nisam dovoljno upucen da bi samo na osnovu njegovog sastava znao da li je to tacno ili ne?!

Hvala na odgovoru...

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Klen
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 30, 2013, 01:51:08 pre podne »
Bez brige . A nece ti ni nesto posebno povecati performanse cisto da znas , tj ne ocekuj neki priliv energije kao na efedrinu posto ih mnogi porede i ocekuju isto .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Lasek

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Klen
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2013, 01:08:11 posle podne »
Znam da nema povecanja...Povecenje performansi i ne zelim koliko god to cudno zvucalo. :) Hvala na odgovorima :)

Van mreže necrox

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Klen
« Odgovor #5 poslato: Decembar 05, 2013, 04:37:20 pre podne »
Mene zanima samo da li je ok da se klen pije preko zime, posto je to ipak lek za astmu, nekoliko likova mi je reklo da siri bronhije i da postoji rizik da dobijem upalu pluca ako ga koristim zimi ? Mala pomoc :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Klen
« Odgovor #6 poslato: Decembar 05, 2013, 06:18:38 pre podne »
Mene zanima samo da li je ok da se klen pije preko zime, posto je to ipak lek za astmu, nekoliko likova mi je reklo da siri bronhije i da postoji rizik da dobijem upalu pluca ako ga koristim zimi ? Mala pomoc :D
Pa vidi
ti ako trcis pored Dunava zimi na -8-10 stepeni,nema potrebe da ti "likovi" bilo sta govore jer je rizik od upale disajnih organa jako jako siguran.To nema veze ni sa cim,a ponajmanje sa clen vec sa funkconisanjem ljudskog tela

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Klen
« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2013, 11:45:26 pre podne »
trol koment: 'jedan lik se udavio jer nije disao pod vodom, a bilo je jako hladno' :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD