Oktobar 06, 2024, 04:22:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Mrsavljenje  (Pročitano 6740 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #15 poslato: Decembar 10, 2013, 10:05:53 pre podne »
Citat
koristim mleko za telo tipa nivea q10 ako ne nadjem neko drugo sve zavisi kakva je tvoja koza. bitna prica je da je koza hidrirana i da naravno nema naglih promena u kilazi posle.

naravno tu ima jos stvari vitamini dosta vode da se pije...

Citat
Vichy Normaderm 15e 200ml (mesecno ode odprilike 2-3 ) jos ako si dlakav i vise jer ne mozese lepo namazes.

sve u svemu -gubljenje vremena kada je u pitanju ono sto te je simas pitao
i to veliko gubljenje i vremena a jos vise i novca

Van mreže simas

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #16 poslato: Decembar 10, 2013, 12:31:38 posle podne »
@RedLilith
dobra ideja :)

@simas
sto se tice krema nemoj racunati naravno da ce biti nekih rezultata bar 6 meseci to sto pricaju 4nedelje itd to je glupost.
Vichy Normaderm 15e 200ml (mesecno ode odprilike 2-3 ) jos ako si dlakav i vise jer ne mozese lepo namazes.
ja sam batalio vichy jer mi se ne daje 30-40e mesecno na kremu. Sad samo koristim mleko za telo tipa nivea q10 ako ne nadjem neko drugo sve zavisi kakva je tvoja koza. bitna prica je da je koza hidrirana i da naravno nema naglih promena u kilazi posle.

naravno tu ima jos stvari vitamini dosta vode da se pije...


nisam dlakav,moj je avatar, a vremena imam na pretek... sto se vode tice bas sam racuno pre neki dan i popijm zbirno oko 7l,a vitamine koje uzimam su mi rekli da su medju boljima (animal pak) i to po dve kesice na dan... ali ovo za kremu nisam znao... probacu tu vichy,ali nekako mi misljenje slicno pedjinom... u svakom slucaju hvala za odgovor

@ Pedja_Petrovic jer vi imate neki drugi predlog ili je prosto vreme da prodje ono sto je potrebno???
dobre odluke dolaze iz iskustva,a iskustvo opet dolazi iz losih odluka...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #17 poslato: Decembar 10, 2013, 12:35:51 posle podne »
Citat
@ Pedja_Petrovic jer vi imate neki drugi predlog ili je prosto vreme da prodje ono sto je potrebno???

Nema potrebe za persiranjem
Iz emprijskog iskustva u radu sa mnogima koji su imali isti problem,a neki od njih i gomile para ali nisu hteli da idu na plasticnu hirurgiju da se problem resi,nikakve kreme niti bilo sta nije pomoagalo-na zalost
Jednostavno je potrebno VREME
Koza je ORGAN i to najveci na telu i kao takvom treba i pristupati
Jednostavno mora da prodje odredjeno vreme da se taj "organ" priilagodi novo nastaloj siutaciji tj u ovom slucaju gubitku prekomenre telesne tezine, "visak" koze se postepeno adaptira prema misicnoj masi.
prevedeno-
adekvatno i pametno nabacivanje misicne mase (kod muskaraca) moze taj put u mnogome da skrati jer je koza veoma prilagodnjiva i sigurno joj vise odgvara da bude u tesnoj vezi sa misicnom masom,nego da vegetira kao "visak" i sl..

Van mreže simas

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #18 poslato: Decembar 10, 2013, 01:07:30 posle podne »
ok nema persiranja

otprilike sam se nadao takvom odgovoru... :) da ne mislis da pametujem,letos sam krenuo sa 131kg i sad sam stao na 107kg i mislio da ostanem na toj kilazi do nove godine upravo iz tog razloga... pametno nabacivanje misicne mase... poprilicno sam pojacao suplementaciju ali umanjio kardio i uprincipu upravo dobio to sto si napisao... a za posle nove godine mislio opet da nastavim gde sam stao,pa valda nesto i ispadne na kraju

ovo sto kazes rad sa mnogima se odnosi na personalne treninge?

dobre odluke dolaze iz iskustva,a iskustvo opet dolazi iz losih odluka...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #19 poslato: Decembar 10, 2013, 01:09:32 posle podne »
ok nema persiranja

otprilike sam se nadao takvom odgovoru... :) da ne mislis da pametujem,letos sam krenuo sa 131kg i sad sam stao na 107kg i mislio da ostanem na toj kilazi do nove godine upravo iz tog razloga... pametno nabacivanje misicne mase... poprilicno sam pojacao suplementaciju ali umanjio kardio i uprincipu upravo dobio to sto si napisao... a za posle nove godine mislio opet da nastavim gde sam stao,pa valda nesto i ispadne na kraju

ovo sto kazes rad sa mnogima se odnosi na personalne treninge?



znam za tvoj pplan
vec si ga u nekoj temi opisao
da,mislim na personalne treninge

Van mreže RL11

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #20 poslato: Decembar 22, 2013, 08:10:52 posle podne »
Ovako, postavio bih malo kompleksnije pitanje. I da, raspitujem se za drugara koji me je pitao za pomoć, ne za sebe... Dečko trenira košarku sa mnom, ima 18 god., nekih 202 cm i 108 kg. BF 20%. Hoće da skine procenat masti na 8% što brže, a pošto zna da se mast koristi poslednja od svih izvora energije, želi da sačuva mišićnu masu uz topljenje masti, ima tzv. žensku gojaznost (salo u predelu stomaka, zadnjice i pomalo butina, gornji deo mršav). Jedino ga interesuje ishrana, radiće HIIT verovatno, pa nas interesuje koliko bi trajalo spuštanje bf za 12% i da li da proba sa keto dijetom, postoji li na forumu neki jelovnik iste i koliko je delotvorna? HVALA!

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #21 poslato: Decembar 22, 2013, 08:30:37 posle podne »
Ovako, postavio bih malo kompleksnije pitanje. I da, raspitujem se za drugara koji me je pitao za pomoć, ne za sebe... Dečko trenira košarku sa mnom, ima 18 god., nekih 202 cm i 108 kg. BF 20%. Hoće da skine procenat masti na 8% što brže, a pošto zna da se mast koristi poslednja od svih izvora energije, želi da sačuva mišićnu masu uz topljenje masti, ima tzv. žensku gojaznost (salo u predelu stomaka, zadnjice i pomalo butina, gornji deo mršav). Jedino ga interesuje ishrana, radiće HIIT verovatno, pa nas interesuje koliko bi trajalo spuštanje bf za 12% i da li da proba sa keto dijetom, postoji li na forumu neki jelovnik iste i koliko je delotvorna? HVALA!
Keto nije za njega.Prvo na rotacije uh,low carbs pa tek onda keto ako bude imao sta da skida.Inace bf se ne skida tako lako posebno sa 20 % na 8%.Za to ce mu trebati vremena i odricanja.A sto se tice zadrzavanja misicne mase tu su antikatabolici (bcaa,glutamin).
Be patient,results will come !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #22 poslato: Decembar 23, 2013, 10:43:20 pre podne »
Ovako, postavio bih malo kompleksnije pitanje. I da, raspitujem se za drugara koji me je pitao za pomoć, ne za sebe... Dečko trenira košarku sa mnom, ima 18 god., nekih 202 cm i 108 kg. BF 20%. Hoće da skine procenat masti na 8% što brže, a pošto zna da se mast koristi poslednja od svih izvora energije, želi da sačuva mišićnu masu uz topljenje masti, ima tzv. žensku gojaznost (salo u predelu stomaka, zadnjice i pomalo butina, gornji deo mršav). Jedino ga interesuje ishrana, radiće HIIT verovatno, pa nas interesuje koliko bi trajalo spuštanje bf za 12% i da li da proba sa keto dijetom, postoji li na forumu neki jelovnik iste i koliko je delotvorna? HVALA!
Keto nije za njega.Prvo na rotacije uh,low carbs pa tek onda keto ako bude imao sta da skida.Inace bf se ne skida tako lako posebno sa 20 % na 8%.Za to ce mu trebati vremena i odricanja.A sto se tice zadrzavanja misicne mase tu su antikatabolici (bcaa,glutamin).

odlican odgovor!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #23 poslato: Decembar 23, 2013, 11:03:03 pre podne »
Jedno 4 meseca znojenja (bi trebalo meni) , i to pod uslovom da radi sve bez greske sto je i njegovom slucaju kao pocetniku skoro pa nemoguce!!!
Sto znaci, sam bog zna koliko vremenski, ali to nije ni bitno ako je volja tu i ako ima jasno zacrtan cilj!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže RL11

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #24 poslato: Decembar 23, 2013, 11:27:12 posle podne »
Hvala momci  ;)