Septembar 17, 2024, 04:42:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban savet iskusnijih  (Pročitano 1419 puta)

Van mreže ThugLife.NOVONASELJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Potreban savet iskusnijih
« poslato: Novembar 26, 2013, 08:35:33 pre podne »
Pozdrav opet,imam problem,pa bih voleo kad bi me neko od vas posavetovao. Naime treniram box,5 puta nedeljno,subota i nedelja odmor. E sad posto sam se do skoro zaposlio i nemam vremena da ubacim teretanu ujutru,razmisljao sam da li bi bilo dobro posto tamo gde treniram boks,imam nesto osnovno od sprava ( mogu da radim BP,DL,MP,zgibove,propadanja,imam nesto i bucica malo) pa me zanima,posto planiram da krenem ciklus sa aas,pa da me posavetujete da li bih imalo smisla da ponedeljkom,sredom i petkom,posle tr boksa,odradim 45 min sa tegovima ? Da li bi mi bilo mnogo treninga ? Subotu i nedelju bih ostavio kao odmor,od suplementacije imam whey,monohidrat,amino x ,glutamin , multivitaminm,omega 3 . O aas necu da pricam posto nije ovde tema,a vec sam i dobio odgovor na pitanje vezano za to,tako da mi je tu sve jasno. I ako moze ovako kako sam ja zamislio,da li je dovoljno posle takvog treninga pojesti 300gr Elle sa wheyom kao sto sam i dosad radio posle boxa,ili je pozeljno neko meso ubaciti u taj zadnji obrok (11:00h) I ako moze predlog kako najbolje da raspodelim ovu suplementaciju dok sam na aas. Sportski pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban savet iskusnijih
« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2013, 10:22:25 pre podne »
Pa ovisi sta je u celoj prici CILJ treninga?
tj sta je ukupan cilj sa upotrebom aas?
I nije mi jasno iz kog razloga npr tamo gde si kupio tolike supse ti nije objasnjeno sta,kada,kako zasto tj KADA?
Mislim,to je OBAVEZA

Van mreže ThugLife.NOVONASELJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Potreban savet iskusnijih
« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2013, 01:28:24 posle podne »
Cilj mi je trenutno brzih par kila gore (kvalitetnih naravno) zbog kategorije. Dobra forma i kondicija. Momak od kog sam kupio suplemente nije toliko strucan,cak sta vise razumem se vise od njega :) Ja sam nesto okvirno razmisljao amino x 5g pre treninga 5g tokom i 5 g stavljam u pwm,glutamin bih samo 5g pre 5g posle i pred spavanje. monohidrat i whey standardno. Da li bih trebao da povecam doze ovih aminokiselina kada krenem sa ciklusom ? I da li ce uopste ici to kako sam ja zamislio,da posle treninga kik boksa,odradim trening sa tegovima. Znaci pon. sreda i petak. I zanima me da li je posle toga dovoljno (kao sto sam do sad radio) whey i ella + 2,3 belanca ili mora neko meso (meso preko dana se podrazumeva) ? sportski pozdrav