Septembar 25, 2024, 12:26:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Dudogodisnji bilderi come on !  (Pročitano 14942 puta)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #45 poslato: Novembar 22, 2013, 01:12:23 pre podne »
Pecha imas drzavno prvenstvo u bp-u 5-6 decembra pa idi tamo pitaj ljude :)

P.S
30x4 kad mi je dobar dan
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #46 poslato: Novembar 22, 2013, 06:01:13 pre podne »
Svi komentarisete a niko ne govori cifru hahahaha smerujira.Interesantno  da vi sve znate forumasi,cast izuzecima,a i dalje cutite kad vas pitam za cifru i jos kazete da mi treba zabraniti da komentarisem na forumu,zasto ? jer vas pitam koliko ste max izbacili iz benca a vi ne smete da kazete,STRUCNJACI.

PITANJE JE JASNO,KOLIKO STE IZBACILI MAX IZ BENCA KECA ?

130 kg
jel ok?

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #47 poslato: Novembar 22, 2013, 11:45:11 pre podne »
130 kg
jel ok?
[/quote] Naravno da jeste,nzm sto je ljudima glupo da kazu koliko su izbacili...Ovakvo ponasanje me podseca na zene koje je sramota da priznaju koliko imaju godina.Ovo je otislo u svadju zbog vaseg ponasanja,najbolje da admin zakljuca temu

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #48 poslato: Novembar 22, 2013, 11:48:39 pre podne »
Kako ti niko nije rekao?

Milena, Pedja, Milos, Marko Kraljevic, exelol.

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #49 poslato: Novembar 22, 2013, 12:03:56 posle podne »
Kako ti niko nije rekao?

Milena, Pedja, Milos, Marko Kraljevic, exelol.
Pa dobro zezaj ti a i ostali.ja sam sa pansportovog foruma presao ovde misleci da ovde nema ''strucnjaka'' i hejtera ali sam se mnogo zajebao,na sta me je jedan ortak upozorio a ja mu nisam verovao.sad sam se uverio.vi blejite ovde ceo dan(ovde ne mislim na admine jer je to i njihov zadatak) dok mi treniramo,jedemo,spavamo.i onda kada vam kazem da je ortak sa 2 god teretane natural izbacio 130kg vi kazete da je hemicar,smesno.kada sam rekao da sam sa 11meseci teretane izbacio 100kg 3 puta jedan od vas me je pitao da li mi mozemo da vidimo to.kazete mi da je moj trening od 2h predugacak ako sam natural,a ja ne radim 2h trening jer cepam asteroide ili sto mislim da cu vise da se napucam,nego zato sto volim da dizem tegove u teretani.to bi bilo to od mene na ovom forumu vise necu ni ulaziti ovde niti pisati sta,nzm da li je moguce ali probacu da obisem moje postove i teme.poz svima

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #50 poslato: Novembar 22, 2013, 12:09:54 posle podne »
Ma ko te zeza, jel se drogiras?

Sta sad ima svako ponaosob da ti pise koliko radi na bp? Sta ima lose u tome sto te pitao da okacis snimak? Ima tema max tezine u pl sekciji pa izlistaj. Okacen je link na prethodnoj strani. Ima ljudi koji treniraju po par godina, pa nemaju mnogo veci bp nego ti. Slaba tacka, sta sad.

To sto si ti uadio nije malo, kao ni tvoj drugar, a da je hemicar ... ja ne kazem, verujem da moze.
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2013, 12:13:22 posle podne BUKAS »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #51 poslato: Novembar 22, 2013, 12:13:24 posle podne »
Uh, imamo osjetljivog clana, estrogen proradio?



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #52 poslato: Novembar 22, 2013, 12:17:58 posle podne »
Kako ti niko nije rekao?

Milena, Pedja, Milos, Marko Kraljevic, exelol.
Pa dobro zezaj ti a i ostali.ja sam sa pansportovog foruma presao ovde misleci da ovde nema ''strucnjaka'' i hejtera ali sam se mnogo zajebao,na sta me je jedan ortak upozorio a ja mu nisam verovao.sad sam se uverio.vi blejite ovde ceo dan(ovde ne mislim na admine jer je to i njihov zadatak) dok mi treniramo,jedemo,spavamo.i onda kada vam kazem da je ortak sa 2 god teretane natural izbacio 130kg vi kazete da je hemicar,smesno.kada sam rekao da sam sa 11meseci teretane izbacio 100kg 3 puta jedan od vas me je pitao da li mi mozemo da vidimo to.kazete mi da je moj trening od 2h predugacak ako sam natural,a ja ne radim 2h trening jer cepam asteroide ili sto mislim da cu vise da se napucam,nego zato sto volim da dizem tegove u teretani.to bi bilo to od mene na ovom forumu vise necu ni ulaziti ovde niti pisati sta,nzm da li je moguce ali probacu da obisem moje postove i teme.poz svima

pozdrav za ortaka koji ti je predlozio te stvari
pozdravi ga mnogo

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #53 poslato: Novembar 22, 2013, 12:43:12 posle podne »
realno da neko napise koju tezinu dize na bp nije merodavno jel ne mozes znati kako radi...

ako bas oces da odmeravas snagu sa ljudima mislim da ti je dl mnogo merodavniji lift za tako nesto... jel nezavisno dal neko radi sumo ili obican svima je cilj sto vise ponavljanja sa sto vecom tezinom... a brzina izvodjenja je manje vise ista... mada i tu imas ko resetuje nakon svakog pon imas ko ne resetuje...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #54 poslato: Novembar 22, 2013, 12:46:05 posle podne »
realno da neko napise koju tezinu dize na bp nije merodavno jel ne mozes znati kako radi...

ako bas oces da odmeravas snagu sa ljudima mislim da ti je dl mnogo merodavniji lift za tako nesto... jel nezavisno dal neko radi sumo ili obican svima je cilj sto vise ponavljanja sa sto vecom tezinom... a brzina izvodjenja je manje vise ista... mada i tu imas ko resetuje nakon svakog pon imas ko ne resetuje...

dao bih ja TEMPU izvodjenja malo veci znacaj od ovoga kako si ga ti prikazao
veruj mi
kao i ovom da je SVIMA cilj da gurnu sto vise pon sa STO vecom tezinom-nije bas tako.
Npr Bukasu ili Milanu je sigurno bitno koliku ce tezinu da podginu (a o broju pon u njihovom treningu,nisam merodavan da pricam)
ali body builderu,guranje i natezane na tezine sigurno nije primarni cilj

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #55 poslato: Novembar 22, 2013, 12:47:34 posle podne »
Posto sam ja pocetnik u ovom sportu molim te da mi objasnis(ovog sto postavio temu) zasto je bitno ko koliko izbacuje iz bencha?Posto citam mnogo i informisem se hocu da saznam,i do sada sam mislio da je bodybuilding sport u kome se gleda simetrija tela,obimi,bf%,forma,vaskularnost...Ali sad si me razuverio ,pa te molim da mi objasnis,cisto radi povecanja mog znanja,podeli tvoje znanje sa mnom ?:) Hvala na odgovoru unapred

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #56 poslato: Novembar 22, 2013, 01:11:24 posle podne »
mislio sma na dlu da je cilj vecini da povuku ili sto vecu tezinu ili sto vise ponavljanja ne na bencu... dobar deo bb ni ne radi klasican/sumo dl... nego eventualno sitff leg dl...

to je bas i moja poenta za benc tempo moze da odluci dal ce neko dici 90x10 ili 120x10... dok na dl-u mislim da nista ne moze napraviti toliku drasticnu razliku cak i kad neko bouncuje od poda...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #57 poslato: Novembar 22, 2013, 01:12:03 posle podne »
Posto sam ja pocetnik u ovom sportu molim te da mi objasnis(ovog sto postavio temu) zasto je bitno ko koliko izbacuje iz bencha?Posto citam mnogo i informisem se hocu da saznam,i do sada sam mislio da je bodybuilding sport u kome se gleda simetrija tela,obimi,bf%,forma,vaskularnost...Ali sad si me razuverio ,pa te molim da mi objasnis,cisto radi povecanja mog znanja,podeli tvoje znanje sa mnom ?:) Hvala na odgovoru unapred
HAahah dobro pitanje na koje ti nece dati adekvatan odgovor.Jer tezina u bb nije vazna kao u pl.Al jbg njemu je vaznije da neko vidi da on dize 100 kg.
Between 115 na bp.Al kao sto sam vec rekao nista posebno u ovom sportu.
Be patient,results will come !!!

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #58 poslato: Novembar 22, 2013, 02:57:46 posle podne »
Ti,blago nama prvo nauci osnove,pa tek onda pocni da vodis (ne)argumentovane rasprave sa ljudima.Ovako mlatis praznu slamu...
Imas vrlo bezobrazan I arogantan pristup,i pritom kazes da je ovaj forum pun hejtera.Da li je problem u tebi ili u nama?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dudogodisnji bilderi come on !
« Odgovor #59 poslato: Novembar 22, 2013, 02:59:08 posle podne »
mislio sma na dlu da je cilj vecini da povuku ili sto vecu tezinu ili sto vise ponavljanja ne na bencu... dobar deo bb ni ne radi klasican/sumo dl... nego eventualno sitff leg dl...

to je bas i moja poenta za benc tempo moze da odluci dal ce neko dici 90x10 ili 120x10... dok na dl-u mislim da nista ne moze napraviti toliku drasticnu razliku cak i kad neko bouncuje od poda...

haha
alaj tebe trese groznica eng porecja anglo saksonskog porekla hahhahhahaha