Jul 02, 2024, 04:41:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Peptidi, za MASU  (Pročitano 60517 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #75 poslato: April 06, 2014, 05:51:07 posle podne »
moram da odvojim jer je bio dugacak post... Kakav li je tek osecaj na ghrp-6 kad meni na ghrp-2 bukvalno krci stomak posle 5-10 min :D ,sto mi se nije desilo ne pamtim. 

Kakva li je tek fantomska glad sa 6 com :D

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #76 poslato: April 06, 2014, 10:09:55 posle podne »
 Najmanje 2,5 - 3 sata posle obroka ( mislim na masti i Uh) se moze uzeti ghrp/ghrh i 20- 30 min posle. Mnogi misle da zbog iritacije pankreasa tj insulina se umanjuje HGH, ustvari njega ometaju masti i UH(glukoza), sam insulin ne utice na smanjenje HGH vec naprotiv povecava lucenje, zato sto inhibrira somatostatin...

Ako bi cekali 3 sata posle zadnjeg obroka da uzmemo ghrp/ghrh i sat vremena posle to je onda 4 sata razmaka izmedju obroka, to je puno.

Somatostatin je hormon koji je glavni krivac za inhibiciju HGH, a on je najaktivniji u prisustvu masti i glukoze i bas zato se izbegavaju. Vrh HGH kad je dostignut , on ce da ostane jos tri sata u krvi, bez obzira na sve.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #77 poslato: April 07, 2014, 06:01:40 pre podne »
Citat
Mnogi misle da zbog iritacije pankreasa tj insulina se umanjuje HGH, ustvari njega ometaju masti i UH(glukoza), sam insulin ne utice na smanjenje HGH vec naprotiv povecava lucenje, zato sto inhibrira somatostatin...

gagi
pitanje-pusti sada studije koje citas.da li si radio ovako? Ja jesam i bacao sam novac.razlog je taj sto se pravilo o upotrebi necega nije postavilo na osnovu mene ili tebe ili neke studije koju je napisao neki PRODAVAC steroida ili peptida,vec na osnovnu upotrebe ili zloupotrebe (kako god ko hoce) lekova u sportu.
dakle

Citat
Ako bi cekali 3 sata posle zadnjeg obroka da uzmemo ghrp/ghrh i sat vremena posle to je onda 4 sata razmaka izmedju obroka, to je puno.

ko je rekao da treba raditi ovako?
i ko je rekao da je puno? zasto bi bilo puno ako se zna st ai kako se radi?
Puno je ako se ustaje u 14 h posle podne pa nemozes a stignes da uradis pricu kako treba.Evo ja ti mogu iz EMPRIJSKOG iskustva potvrdii da imam obrok u 14 pa onda ghrp u 16 i obrok u 17-17:30 (pricam o dva obroka u danu) To je razmak ok 3-3.5 sati.Imam 110 kg i nkada bolje nisam izlgedao u ovo vreme,i nikada lakse formu nisam terao,vezbao i sl  :) :).A moze i njih nekoliko da ti prijavi situaciju sa njima kako stvari stoje-ako zele,jer ne zelim njiova imena ja da spominjem

Citat
Somatostatin je hormon koji je glavni krivac za inhibiciju HGH, a on je najaktivniji u prisustvu masti i glukoze i bas zato se izbegavaju. Vrh HGH kad je dostignut , on ce da ostane jos tri sata u krvi, bez obzira na sve.

niko nije rekao da je inuslin vanish sredstvo pa da ce da obrise GH u orgnizmu jer to nije moguce.Inuslin je MOCNIJI hormon od izlucevina GH pa makar to bilo i sintetskim putem i stvar je u tome da umanjuje u velikoj meri DEJSTVA GH a ne da ga brise u orgniazmu-to su dva razlcita pojma.
Proces razgradnje UH u jetri je gagi jako dobro poznat i nije moguce razgraditi ih bez toga  a da sse isti ne pretovore u glukozu i onda se vrtimo u krug i hvatamo sopstevni rep.
Ponavljam-nema potrebe IRITIRATI panrekas ,a pogtovo ukoliko se zna zbog cega i za cega sluze peptidi kao sto su u ovom slucaju GHRP 2 i CJC npr
ali se onda postavlja pitanje upotrebe kod igora peptida u opste??/
On ih je uzeo da se oprovai od pvorede-sto nema smisla.
Unosi i do 300 gr Uh u danu-koja je onda svrtha te vrste peptida?
Onda je bolje da se koriste neke druge vrste i u neke druge svrhe.
I siguran sam,da uraditi na 300 gr UH i sa upotrebom GHRP i cjc nece uraditi nista,tj nikakve zeljene rezulatete ili obecane ili sta mu je vec neko rekao


Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #78 poslato: April 07, 2014, 08:23:01 pre podne »
Ok.  Ako se uzima tri puta dnevno , ta dva puta dnevno i moze da se odradi sa tim vremenskim razmakom izmedju obroka, prvi jutarnji se ne racuna posto ide svakako na prazan stomak.

 Ja moram da uzimam ovako posto idem 5 puta dnevno i jedem na svaka 3 sata.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #79 poslato: April 07, 2014, 09:35:43 pre podne »
Ok.  Ako se uzima tri puta dnevno , ta dva puta dnevno i moze da se odradi sa tim vremenskim razmakom izmedju obroka, prvi jutarnji se ne racuna posto ide svakako na prazan stomak.

 Ja moram da uzimam ovako posto idem 5 puta dnevno i jedem na svaka 3 sata.



pa dobro
pricamo o efikasnim dozama ispod kojih..znas i sam
e sad
5 x dnevno i odredjene stvari sigurno ne idu.
Pricam opet na osnovu emprijskog znanja tj iskustva kada je GH bio pojam i misaona imenica,a kada mi je Milos rekao.
Citiram: Pedja,ukoliko uzimas 10,onda je bolje uzeti 5 x 2 Iu nego 2 x 5 iu itd itd itd.
Ali uvek moras da vodis racuna da ti je obrok ispred 1.5 sati a obrok iza 1 sat.
Ne bih bas rekao da sam gresio u tome (sto se tice mene i mojih rezultata),a i sudeci po onome tj onima koji su tada kod Milosa trenirali,sa fenomenalnim rezulatatima i istim protokolima uzimanja (Hidetada,Flex Lewis,Denis,rep Kine,i jos mnogo njih u to vreme itd) ali dobro.Ovo je prica o GH.
Licno
rekao sam kako radim i pricam o empirjskim iskustvima koje vidim i imam na SEBI.
Ovonaravno ne mora da znaci NISTA,jer je svako drugaciji i svako drugacije moze da reguje.
Onda je stvar vise nego jednostavna.
Radis kako radis i na kraju je REZULATAT jedinica mere da li si radio dobro ili nisi.Ne kazem tebi licno,nego govorim uopsteno i u svim sferama zivota.
A pogotovo kod ovoga i upotrebe ovih stvari

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #80 poslato: April 07, 2014, 10:46:28 pre podne »
Ja sam koristio i koristim, ujutro na prazan stomak, pa cepim supse, pa teretana... Posle podne ubacim izmedju 2 obroka (3h mi je razmak izmedju obroka) 2 sata posle zadnjeg u kome imam uh, i sat pre sledeceg u kome cu opet imati Uh. I na kraju pred spavanje 2h posle zadnjeg obroka u kome nemam Uh! I meni funkcionise perfektno, tako da ne bih da menjam!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #81 poslato: April 07, 2014, 11:15:37 pre podne »

ali se onda postavlja pitanje upotrebe kod igora peptida u opste??/
On ih je uzeo da se oprovai od pvorede-sto nema smisla.
Unosi i do 300 gr Uh u danu-koja je onda svrtha te vrste peptida?
Onda je bolje da se koriste neke druge vrste i u neke druge svrhe.
I siguran sam,da uraditi na 300 gr UH i sa upotrebom GHRP i cjc nece uraditi nista,tj nikakve zeljene rezulatete ili obecane ili sta mu je vec neko rekao





ne kontam zasto mi ne bi pomoglo prilikom oporavka ? I ghrp i cjc pise da sluze u tu svrhu prema studijama na netu.
Citao sam rezultate atleticara koji su postavljali povredjeni svoja najbolja vremena za vreme ciklusa peptida itd

300 uh malo / puno ?  Sta bi trebao onda raditi sa uh tokom peptida


Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #82 poslato: April 07, 2014, 11:30:55 pre podne »
Nevezano o ovome sto smo raspravljali...Da li bi neko hteo ko trenutno koristi Ghrp i cjc da uradi analizu HGh 30-40 minuta posle aplikacije? cisto da uporedimo tezultatete i da se moze oceniti kvalitet peptida. Test je 1000 din.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #83 poslato: April 07, 2014, 12:29:03 posle podne »
Nevezano o ovome sto smo raspravljali...Da li bi neko hteo ko trenutno koristi Ghrp i cjc da uradi analizu HGh 30-40 minuta posle aplikacije? cisto da uporedimo tezultatete i da se moze oceniti kvalitet peptida. Test je 1000 din.
\
Nije nevezano, vec je vezano direktno. Ja hocu cim budem imao vremena. Gde se radi u labu normalnom?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #84 poslato: April 07, 2014, 02:19:15 posle podne »
Nevezano o ovome sto smo raspravljali...Da li bi neko hteo ko trenutno koristi Ghrp i cjc da uradi analizu HGh 30-40 minuta posle aplikacije? cisto da uporedimo tezultatete i da se moze oceniti kvalitet peptida. Test je 1000 din.

da
ovo bi bilo zanimljivo i naravno koje pepse

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #85 poslato: April 07, 2014, 02:21:20 posle podne »
Nevezano o ovome sto smo raspravljali...Da li bi neko hteo ko trenutno koristi Ghrp i cjc da uradi analizu HGh 30-40 minuta posle aplikacije? cisto da uporedimo tezultatete i da se moze oceniti kvalitet peptida. Test je 1000 din.
\
Nije nevezano, vec je vezano direktno. Ja hocu cim budem imao vremena. Gde se radi u labu normalnom?

Pa rade sve jace laboratorije, nazoves i pitas ih da li rade hgh analizu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #86 poslato: April 07, 2014, 02:25:25 posle podne »

ali se onda postavlja pitanje upotrebe kod igora peptida u opste??/
On ih je uzeo da se oprovai od pvorede-sto nema smisla.
Unosi i do 300 gr Uh u danu-koja je onda svrtha te vrste peptida?
Onda je bolje da se koriste neke druge vrste i u neke druge svrhe.
I siguran sam,da uraditi na 300 gr UH i sa upotrebom GHRP i cjc nece uraditi nista,tj nikakve zeljene rezulatete ili obecane ili sta mu je vec neko rekao





ne kontam zasto mi ne bi pomoglo prilikom oporavka ? I ghrp i cjc pise da sluze u tu svrhu prema studijama na netu.
Citao sam rezultate atleticara koji su postavljali povredjeni svoja najbolja vremena za vreme ciklusa peptida itd

300 uh malo / puno ?  Sta bi trebao onda raditi sa uh tokom peptida



pa zato sto GHRP i cjc nemaju direktne veze sa oporavkom.
Prijavljvanje sprotista
Mislim,vidi to je kao da  oputizs nekoga da je opljackao banku i on govori,nisam majke mi i onda imenom prozivida cuvare,radnike i opsiju u detalje objekat iznutra.Pokusaj malo da razmislis o tome.Mislim..jbg..

ali koja je svrha upotrebe GHRH i GRHP a unositi 300 gr Uh?
Mislim
unos 300 gr Uh je vec unos kji je pirlicno veliki i smatra se da je indivudoa na MASS fazi.
U vreme bulkinga,uzimati GHRP da,ali ne 2 i sigurno ne CJC
vec se znaju kombiancije
mislim,
ne kapiram u cemu je poenta ovakvih pitanja?
mislim,pitas me i vidim da imas znanje,i onda ovako nesto..
jbg..iskreno,nije mi bas jasno..

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #87 poslato: April 07, 2014, 02:33:43 posle podne »
Rekao sam od 150-300 uh zavisno od dnevnih aktivnosti. Imam 120 kg i zaista ne postoji sansa da radim jake treninge ako sam ceo dan trcao po gradu za posao i onda ne unesem nista da popunim glikogen.

150-200 uh mi je manje vise standardan trenutan unos, ogranicen i po satnici kada se usporava dnevni metabolizam.

Sto se tice povreda, zaista ne znam. Mogu samo da kazem ono sto sam citao ili slusao od vas ovde na forumu .

Koliko znam vecina peptida ucestvuje u reparaciji vezivnih tkiva

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #88 poslato: April 07, 2014, 02:48:09 posle podne »
Rekao sam od 150-300 uh zavisno od dnevnih aktivnosti. Imam 120 kg i zaista ne postoji sansa da radim jake treninge ako sam ceo dan trcao po gradu za posao i onda ne unesem nista da popunim glikogen.

150-200 uh mi je manje vise standardan trenutan unos, ogranicen i po satnici kada se usporava dnevni metabolizam.

Sto se tice povreda, zaista ne znam. Mogu samo da kazem ono sto sam citao ili slusao od vas ovde na forumu .

Koliko znam vecina peptida ucestvuje u reparaciji vezivnih tkiva

Hormon rasta u svom obliku (sa vezanim lancem ak 121) UCESTVUJE U mogucem opopravku vezivnih tkiva.ponavljam -MOGUCIH
a ovo oko glikogena buraz i nemogucnosti treninga itd.
Jbg,neznam sta bih rekao o tome.
Tj,rekao sam vec mnogo puta o tome i moj stav ,zasnovan opet na iskustvima sto licnim sto kod drugih je taj koji jeste i da je ta prica o unosu UH zbog energije na treningu samo IZGOVOR
Ali to i nije toliko bitno,da li je izgovor ili potreba buraz,vec je stvar da na 300 gr Uh u upotrebom ove vrste peptida,ne iskoristvas benefite isitiuh ni 20-25%
o tome se radi.
ponavljam
NEKA DRUGA prica u tovm slucaju,mislim tj siguran sam da bi mnogo bolja opcija bila i da bi sigurno bio 43.5 :D x zadovljniji

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #89 poslato: April 15, 2014, 12:38:45 pre podne »
ljudi koga zanima....a i ako bude neko imao slicnih problema kao ja ( koje sam vec naveo...side efekti ).

Krenuo sam bio od 0.  50 mcg 1 x dnevno.. sledeci dan 2 x dnevno...sledeci dan 3 x dnevno.

Onda sam povecavao doze, 50- 65/70-85/90- 100 mcg . Za sada ne osecam nikakve probleme kao prvi put kada sam odmah krenuo 100 mcg ( tj drugi dan ).

p.s. Imam pitanje.. imam uzasan spazam na ledjima.., koci me vrat vec 2-3 nedelje .   Masiram svaki dan i treniram jer nepada mi napamet da sad pravim pauzu . Cutim i trpim i guram :D.

Ali ..smem li ista zivo da popijem od lekova ? cuo sam da je diazepan / neproksen  dobar za upale misicnog spazma ? ili nesto drugo da popijem za pomenuto
« Poslednja izmena: April 15, 2014, 12:41:31 pre podne igor-bg »