Jul 02, 2024, 05:10:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Peptidi, za MASU  (Pročitano 60526 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #60 poslato: April 05, 2014, 06:56:55 posle podne »
To ti je od dijete pa si povezao sa ovim. I osetljiv na sta?

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #61 poslato: April 05, 2014, 07:02:47 posle podne »
nisam na dijeti , mislim imam sredjenu ishranu ali nisam na 0 carbs ako to mislis .

Mada posle 17h ne unosim previse UH, trudim se da veci deo unesem do tada, a ti simptomi su krenuli od 17-18h ( dozu sam uzeo u 11)

Imao sam nekih alergijskih reakcija kad sam bio klinac na penicilin..ali nisam kasnije imao nekih problema itd... 

Uzeo sam 50 mcg cjc 50 mcg cjc pre sat, sat ipo..videcemo hoce li biti nesto danas.. ako ne bude sutra cu 2 x istu dozu ..i postepeno povecavati.

Pazi da ja znam da su to prolazni efekti, da je to takoreci period prilagodjavanja tela na veci GH  ja bih to istrpeo..nije bilo nista strasno ( malo glava, malo neki osecaj toplote itd ) ....ali ne bih da se igram sa zdravljem tako da sam krenuo do 0 danas. 

Pun carbs obrok posle inekcije bez obzira na satnicu u slucaju da su ti simptomi bili od hypoglycemije + dosta tecnosti ako sam bio dehidriran ( a cesto zaboravim na vodu )

p.s. Nego zanima me...neko mi kaze da posle doze cekam 20 minuta i jedem a neko da cekam i sat vremena posle ..Dosad sam isao 20 minuta...ne znam da li da cekam duze ?

« Poslednja izmena: April 05, 2014, 07:08:07 posle podne igor-bg »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #62 poslato: April 05, 2014, 07:39:20 posle podne »
Minimum sat. Reakciju ako imas imas je u prvom minutu a ne posle toliko vremena. I sto bi reagovao na veci impuls gh? Prolece je opusti se svasta se desava u telu :)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #63 poslato: April 06, 2014, 01:49:35 pre podne »
Ima i toga sigurno..bio sam isfrkisan malo pre pocetka svega...

Ali koliko se secam nisam imao ranije takav udar vrucine itd, nisam u klimaxu jbte :D

Ok, guram lagano i nagore..pa ce vidimo , thx

p.s. da li je najbolje rasporediti u toku dana 3 x ..ravnomeran razmak ? ili..

razmisljao sam  posle budjenja , onda navece oko 19 ( jer mi je trening oko 20 , pa da imam vremena da jedem itd ) i onda oko pola 00, 00 treci put


Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #64 poslato: April 06, 2014, 08:19:50 pre podne »
Ma kakav sat cekanja. Posle 20 min. se moze jesti, najkasnije 30 min. Zasto bi cekao sat vremena kad za to vreme je  gh peak  dosao do maksimuma.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #65 poslato: April 06, 2014, 09:29:24 pre podne »
Ma kakav sat cekanja. Posle 20 min. se moze jesti, najkasnije 30 min. Zasto bi cekao sat vremena kad za to vreme je  gh peak  dosao do maksimuma.

Meni receno iz vise izvora posle 1h! Jednostavno receno UH zamagle sigmal za lucenje Gh! Znaci rekao mi proizvodjac od koga sam narucivao. A 20 min si pomesao sa vremenom posle kojeg trebas da osetis neke od pokazivaca da je kvalitetan hormon (ghrp-6 velika glad, cjc1295 dac head rush itd...)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #66 poslato: April 06, 2014, 09:30:32 pre podne »
A ti kako hoces, izvinite za drugi post, slucajno sam hteo da izmenim prosli pa... A nema delete
A zaboravih da dodam, nemaju veze 0 carbs i peptidi sem ako dan pre nisi imao 0 carbs pa istao i cepio Igf1-lr3!
Sa Cjc1295  i Ghrp-om nemaju veze nikakve!
« Poslednja izmena: April 06, 2014, 09:37:47 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #67 poslato: April 06, 2014, 09:31:19 pre podne »
Zato sto ce visi nivo glukoze u krvi zaustaviti lucenje gh. Zasto je to tako ne znam tako sam naucen

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #68 poslato: April 06, 2014, 10:24:51 pre podne »
Jedan od najvecih poznavalaca ovih peptida Pscarb i Datbtrue takodje.

http://www.teampscarb.co.uk/index.php/the-very-basic-guide-to-ghrpghrh-peptides/

Citao sam takodje postove od Datbtrue isto tvrdi ovako da se uzima. DatBtrue je vlasnik TOMS peptidi, trenutno najcistiji koji postoje i retko ko moze da dodje do njih.

Da ne ispadne da pisem napamet, evo moji licni rezultato 40 min posle aplikacije,  20 minuta posle aplikacije sam imao obrok. Doza zasicenja 100/100 samo.

Inace rezultati koje sam video po forumima se krecu od 12 do 18 ng/ml

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #69 poslato: April 06, 2014, 10:29:58 pre podne »
Pa moracu da probam, i da odradim analizu pa da vidim...
Ne znam sta drugo...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #70 poslato: April 06, 2014, 11:04:02 pre podne »
Jedan od najvecih poznavalaca ovih peptida Pscarb i Datbtrue takodje.

http://www.teampscarb.co.uk/index.php/the-very-basic-guide-to-ghrpghrh-peptides/

Citao sam takodje postove od Datbtrue isto tvrdi ovako da se uzima. DatBtrue je vlasnik TOMS peptidi, trenutno najcistiji koji postoje i retko ko moze da dodje do njih.

Da ne ispadne da pisem napamet, evo moji licni rezultato 40 min posle aplikacije,  20 minuta posle aplikacije sam imao obrok. Doza zasicenja 100/100 samo.

Inace rezultati koje sam video po forumima se krecu od 12 do 18 ng/ml

yes
ali nisu pisali o vrsti ishrane drugar
iritacija pankersa tj inuslina sigurno ce doci u konformtaciju sa izlucevinom GH-tu nema dovojbe
nisu peptidi sada doneti sa planete vavilon,pa da deluju suportno konvnecinoalnim stvarima koje se znaju godinima u nazad
koncnetacija nakon 20 min-super i tu nema greske
ali isto tako,nema razloga rizikovati bilo sta i ponistavati i spustati peak na neki nizi nivo,ako se moze odrzati visokim sa jednostavnim nacinom-ISHRANA i NE iritacija panreksa
ova dovjica pisu ono sto su lab nalazi
ali ni u jendom trenuntku nisi napisali od cega obrok treba ili bi trebalo da se sastoji.
e sad...

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #71 poslato: April 06, 2014, 01:11:46 posle podne »
Znaci da krkam meso- proteine ako ne uspem da izdrzim sat vremenaa  ostatak obroka carbse da ostavim za posle sat vremena ?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #72 poslato: April 06, 2014, 01:47:57 posle podne »
Znaci da krkam meso- proteine ako ne uspem da izdrzim sat vremenaa  ostatak obroka carbse da ostavim za posle sat vremena ?

Ako ne mozes da izdrzis sat vremena, onda ne znam zasto koristis pepse ili bilo sta, volja ti je super bas!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #73 poslato: April 06, 2014, 04:50:06 posle podne »
Znaci da krkam meso- proteine ako ne uspem da izdrzim sat vremenaa  ostatak obroka carbse da ostavim za posle sat vremena ?

pa ti jedi meso,jaja belanca nakon 20 min
ne vidim cemu rokanje sa karbsima i onako?
mislim,koja je krajnja svrha onda uzimanja pepsa

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Peptidi, za MASU
« Odgovor #74 poslato: April 06, 2014, 04:54:33 posle podne »
ma jok..previse me bukvalno svatite ( a i ja ne napisem detaljno )

Pitam da bih mogao da isplaniram sve kako treba i da bih znao sta je efektivnije i sta smem, sta ne smem .

Ne rokam se carbsima, variram ih od 150-300 UH svaki dan, zavisno sta radim i koji je dan u pitanju i koliko aktivnosti imam mimo teretane tj u toku dana.


p.s. svrha je da oporavim ruku i nogu koliko mogu..istegao sam bio pripoje i tetive.  Treniram manje vise normalno ( tj jaki i dobri treninzi ) ali me i dalje boli ruka i noga pa se nadam bar delimicnom oporavku.

A sad usput ako nabacim koji kilogram i popravim formu. utom bolje :)
« Poslednja izmena: April 06, 2014, 04:56:35 posle podne igor-bg »