Septembar 28, 2024, 01:12:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik  (Pročitano 7596 puta)

Van mreže ivan131313

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Pocetnik
« poslato: Oktobar 26, 2013, 02:35:36 pre podne »
Imam 17god treniram godinu dana. Trenutno bih hteo malo brzi napredak. I lik iz teretane mi je ponudio 250kom dianabola i kaze mi da uzimam 6 pre i 6 posle treninga i ja indijanac ne znam nista i dao sam mu pare 50e . On mi tablete daje u ponedeljak i tada bih trebao da pocnem sa koriscenjem. Citao sam svasta po netu... da su solo kure sa oralima idiotizam itd... Nego cudno mi je sto mi je rekao da pijem 6 pre i 6 posle treninga... koliko sam citao po netu likovi pricaju 4 na dan.... a ja ako uzimam 12 na dan to mi dodje kao neke bombone da gutam...? Izvinjavam se na idiotskom nepismenom postu , molim vas nemojte da me napusite stvarno bi mi bio koristan neki savet?

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Pocetnik
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 26, 2013, 04:04:29 pre podne »
batali prerano ti je, iz kog razloga su ti tako hitno potrebni misici??:D a i od dianabola neces nesto bog zna sta dobiti sem brdo vode,sa 17 god si daleko sigurno i od genetskog maximuma,a i od nekog znanja cim oces to da uzmes,hrana klopa trening usavrsi,i edukuj se  narednih par godina pa posle ako imas zelju bas sad nema svrhe.pozz i poslusaj me najlakse je uzeti to mozes uvek poenta je izvuci max iz toga..

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Pocetnik
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 26, 2013, 04:26:43 pre podne »
sad sam tek procitao ceo post 6 pre 6 posle o boze,zahvali se tom liku sto te savetuje reci mu da je expert ;D,a ti u svakom slucaju batali neces uraditi nista razocaraces se samo..

Van mreže mankiii

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Pocetnik
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 26, 2013, 09:55:22 pre podne »
trazi te pare nazad, vrati  mu dijabole te,i uzmi whey protein.
NO PAIN - NO GAIN

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Pocetnik
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2013, 11:06:43 pre podne »
Зајебано кад са 17 година имаш 50е  ;D Прочитај како се тренира, како се храни и добићеш бржи напредак ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pocetnik
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 26, 2013, 11:11:51 pre podne »
20e 100kom . Klasicna cena ;)

A dao ti je toliko da bi se otarasio srca. Batali to, kao sto ti rekose gore.

12 komada dnevno.. zajebano. Lik je ocigledan seronja.

Van mreže ivan131313

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetnik
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 26, 2013, 12:56:18 posle podne »
Koliko da uzimam dnevno ? 8 ? Ako je jedna tableta 5mg onda je 8 dnevno ok ? A ako je 10mg onda 3 dnevno ? Da li su to ta plava srca ? Da li bih trebao da mu trazim galenikin testosteron uz ove tablete posto vidim da vecina vas prica da je uzimanje solo orala sranje?

Van mreže ivan131313

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetnik
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 26, 2013, 01:00:32 posle podne »
Izvinjavam se sto ignorisem vase savete da ne uzimam. Ali ja sam pored svih tih rakova jetre zenskih sisa i ostalih opasnosti odlucio da uzmem.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pocetnik
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 26, 2013, 01:18:19 posle podne »
Pa jel znas koliko mg imaju tbl?

Van mreže mankiii

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Pocetnik
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 26, 2013, 01:33:07 posle podne »
Izvinjavam se sto ignorisem vase savete da ne uzimam. Ali ja sam pored svih tih rakova jetre zenskih sisa i ostalih opasnosti odlucio da uzmem.
pa da jebes rak, i probleme sa tukijem i srcem, bitno da ti nabijes koju kilu misica..
NO PAIN - NO GAIN

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Pocetnik
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 26, 2013, 01:41:51 posle podne »
Mogo je fejk da ti uvali kako oce,razmisli malo..Ko zna da l je to pravi dbol

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pocetnik
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 26, 2013, 02:00:45 posle podne »
Takve seronje i zive od toga da uvale klincima koji ne znaju nista. A te klince popaliti je najlakse.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pocetnik
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 26, 2013, 02:02:03 posle podne »
batali prerano ti je, iz kog razloga su ti tako hitno potrebni misici??:D

Krenula je skola, treba se nafilovati. ;D

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Pocetnik
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 26, 2013, 02:04:02 posle podne »
Ако су таблете 10мг верујем да је фејк, и то тежак. Мислим, чудно је да почетнику препоручи неко 12 таблета у размаку од сат времена... Уосатлом ако је фејк, шта је унутра ? :)

Van mreže ivan131313

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetnik
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 26, 2013, 02:07:01 posle podne »
Razmislio sam i kofu govana bih pojeo da mi neko da steroide. Ovaj lik ne uzima steroide... msm trenira stalno uz kurac onako ...narucio je to od nekog drugara iz BGa i nisam prvi kome je prodao. Tako da sta znam valjda nije fejk jer je isto to nabavio jednom liku iz teretane koji se bas uradio od toga znaci za mesec dana se bas naduo lik onako mali i nikakav , a treninzi su mu bezveze , trenira covek 3x nedeljno ako i toliko. Ja sam bas napaljen da uzmem neko sranje iskreno ako se neko potrudi i hoce da me prevesla za tako male pare bas me briga neka me zajebe , ali to ne bih rekao za ovog lika jer znam da ne prodaje on to i nije neka sirotinja covek da me zajebe za tako male pare... Mada sta znam nikad ne mogu siguran da budem da li mi daje cisto.
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2013, 02:10:14 posle podne ivan131313 »