Septembar 09, 2024, 07:46:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: potreban mali savet-Ulicni trening  (Pročitano 3431 puta)

Van mreže classico

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
potreban mali savet-Ulicni trening
« poslato: Oktobar 15, 2013, 04:36:36 posle podne »
Pozdrav svima.Imam 57-58 kg i 180 cm visine.Nikad do sada nisam imao problem o mom izgledu jer me nije sramota sto sam mrsav i tako to razumete vec o cemu ocu da kazem,ali vec sada to polako postaje problem zbog cura a i zbog mene naravno posto sam stvarno mrsav.Trenirao sam proslo prolece workout i koliko toliko sam oblikovao grudi,malo plocice ne licim 100% na mrsavka ima misici malo,ali to je jedno VELIKO NISTA.Nisam ljubilj teretane jer spadam u kategoriju onih koji preferivaju cisto ulicni trening(naravno nemam nista protiv teretane)ali mnogo mi se vise svidja ulicni trening tipa zgibovi,skelkovi,propadanja,trbusnjaci itd(u stvari to je to nema tu nista vise).Hteo bih da nabacim malo masu sastaio sam jelovnik izracunao unos proteina,UH i svega sto je potrebno a takodje sam i odredio trening kad koliko i sta treba da treniram sto se tice zgibova,skelkova,propadanja,trbusnjaka.Pa evo i da vidite na sta sam to ja sveo.
Jelovnik:
1.ovsene pahuljice,mleko,jaja
2.pirinac,tunjevina
3.belo meso,krompir,
4.belo meso,maslinovo ulje,pirinac
5.meso povrce
6.nemasni sir
a uz tu ishranu uvrstio sam i malo voca i naravno MNOGO TECNOSTI sto se tice suplemenata ne vidim nista lose u njima ubacio bih i to ali zbog finansijskih uslova trenunto ne mogu da proustim sebi suplemente mada cu tesko i ovaj jelvnik ali moracu da se potrudim,a sto se tice treninga evo

ponedeljak:skekovi 70% zgibovi20% propadanja10%
utorak:zgibovi70%,skekovi20% propadanja 10% trbusnjaci lagan trening
sreda:proapdanja70% zgibovi20% sklekovi10%
cetvrtak:skekovi80% zgibovi10% propadanja 10% trbusnjaci lagan trening
petak:zgibo80% sklekovi10%,propadanja10%
subota:FULL TRENING sto se tice svega malo jaci intezitet i nedelja pauza mada sam miliso da ubacim jos jedan dan pauze u nedelji ali otom potom videcemo

Samo bih hteo da cujem malo strucniji i iskusniji odgovor jer me zanima da li cu posle ovoga imati sanse da napredujem sto se tice mase jer ne trazim preterano i ne planiram prof.da se bavim ovim bio bih zadovoljan sa 70kg i ako neko ima nesto da doda sto se tice nekog saveta bio bih veoma zahvalan.Hvala :)

GO HARD OR GO HOME !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2013, 04:38:26 posle podne »
Nisi naveo kolicine, ja ne znam da li ti jedes 50, 100 ili 200 gr pirinca po obroku...

Van mreže classico

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2013, 04:40:41 posle podne »
Izracunao sam ali sam zaboravio pisem evo 100g ovsene 2-3 jaja casa melka 120g pirnica 100g belo meso 350-400g krompira 200g nemasnog sira
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2013, 04:55:36 posle podne classico »

Van mreže sirius

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2013, 05:50:14 posle podne »
Pozdrav svima.Imam 57-58 kg i 180 cm visine.Nikad do sada nisam imao problem o mom izgledu jer me nije sramota sto sam mrsav i tako to razumete vec o cemu ocu da kazem,ali vec sada to polako postaje problem zbog cura a i zbog mene naravno posto sam stvarno mrsav.Trenirao sam proslo prolece workout i koliko toliko sam oblikovao grudi,malo plocice ne licim 100% na mrsavka ima misici malo,ali to je jedno VELIKO NISTA.Nisam ljubilj teretane jer spadam u kategoriju onih koji preferivaju cisto ulicni trening(naravno nemam nista protiv teretane)ali mnogo mi se vise svidja ulicni trening tipa zgibovi,skelkovi,propadanja,trbusnjaci itd(u stvari to je to nema tu nista vise).Hteo bih da nabacim malo masu sastaio sam jelovnik izracunao unos proteina,UH i svega sto je potrebno a takodje sam i odredio trening kad koliko i sta treba da treniram sto se tice zgibova,skelkova,propadanja,trbusnjaka.Pa evo i da vidite na sta sam to ja sveo.
Jelovnik:
1.ovsene pahuljice,mleko,jaja
2.pirinac,tunjevina
3.belo meso,krompir,
4.belo meso,maslinovo ulje,pirinac
5.meso povrce
6.nemasni sir
a uz tu ishranu uvrstio sam i malo voca i naravno MNOGO TECNOSTI sto se tice suplemenata ne vidim nista lose u njima ubacio bih i to ali zbog finansijskih uslova trenunto ne mogu da proustim sebi suplemente mada cu tesko i ovaj jelvnik ali moracu da se potrudim,a sto se tice treninga evo

ponedeljak:skekovi 70% zgibovi20% propadanja10%
utorak:zgibovi70%,skekovi20% propadanja 10% trbusnjaci lagan trening
sreda:proapdanja70% zgibovi20% sklekovi10%
cetvrtak:skekovi80% zgibovi10% propadanja 10% trbusnjaci lagan trening
petak:zgibo80% sklekovi10%,propadanja10%
subota:FULL TRENING sto se tice svega malo jaci intezitet i nedelja pauza mada sam miliso da ubacim jos jedan dan pauze u nedelji ali otom potom videcemo

Samo bih hteo da cujem malo strucniji i iskusniji odgovor jer me zanima da li cu posle ovoga imati sanse da napredujem sto se tice mase jer ne trazim preterano i ne planiram prof.da se bavim ovim bio bih zadovoljan sa 70kg i ako neko ima nesto da doda sto se tice nekog saveta bio bih veoma zahvalan.Hvala :)

GO HARD OR GO HOME !

Pa ja licno mislim si sam odgovorio,sto se mase tice street workout je VELIKO NISTA,ja to redovno upraznajvam I hranim se po svim preporukam od ljudi koji su zaista neki autoriteti u bb,i ja jesam dobio neki miscini tonus I slimer figuru I mislim da je to to od samog ulicnog vjezbanja.Vjerovatno neko ima drugacije misljenje ,ali.....

Van mreže classico

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2013, 06:08:28 posle podne »
Znam da sto se tice workouta ne mogu da postignem bolji rezultat od ovih sto idu u teretanu niti me nesto zeljka da budem bolji da se bavim time nesto posebno,vec malo da nabacim misicnu masu posto sam mrsav dosta i malo manjak kila.Kada sam trenirao nisam uopste vodio racuna o ishrani i trenignu kao napaljenko trenirao 2x dnevno misleci da ce da bude bolji napredak ali sam u tome dosta pogresio ,ali se sada nadam da pomocu malo boljeg jelovnika i dobro terniga sa odmorom postici neki razultat,pa me zanima vase misljenje da li ovo sto radim ima neke svrhe i da li mozda trebam ubaciti jos neku vrstu vezbe :D

Van mreže sirius

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2013, 06:29:03 posle podne »
Evo ja sam ubacio teretanu :-) :-) :-) :-) :-)  sa vjezbama po preporuci Mr.Pede .Recimo radio sam grudi,I po prvi put sada imam upalu misica :-) :-) :-) :-)  sto iskreno malo I obradovalo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 16, 2013, 06:08:26 pre podne »
kao sto neko gore rece
tonus i po neka crtica vise na telu -da
misicna masa na ovaj nacin,jako,jako tesko-rekao bih ..

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 16, 2013, 06:50:53 posle podne »
Posto sam se bavio sw-om koliko toliko mogu ti reci da ti ovaj trening - NE VALJA.Jer svaki dan radis iste misicne partije,i one nemaju vremena da se odmore..A i u istim danima radis grudi/ledja/ramena/triceps..A i noge nigde ne vidim.Moj savet ti je da krenes u teretanu i da batalis to ako vec hoces izgled za "curice" :) Moje skromno misljenje,nadam se da ces dobiti bolji savet

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: potreban mali savet-Ulicni trening
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2013, 05:53:33 posle podne »
Ja se prvi bavim sw-om ,prvo to je glupost bez tegova,ja npr radim mesano tegovi i calisthenics...bez tegova nema sanse da se "nagruvas" ,radi zgibove ako ih vec volis sa kilazama,propadanja i sklekove,sve sa kilazma,nemoj preskakati noge nikako,radi ih isto sa kilazama,tacnije kreni u teretanu,sredi ishranu i to je to,drugacije po mom misljenju ne moze!
ako vec hoces to,baci pogled na Adam Raw-a,on ti je ulicni vezbac,ali naravno covek radi i sa tegovima pa pogledaj ako ti se svidja kako on izgleda,mozes da probas taj tip treninga
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2013, 05:57:00 posle podne AcMilan91 »