Septembar 20, 2024, 12:43:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor vs. Hunt official!  (Pročitano 3974 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor vs. Hunt official!
« poslato: Novembar 23, 2006, 10:03:50 pre podne »
Na pres konferenciji odrzanoj 21.11. Pride-ov generalni manager Nobuhiko Takada je objavio da ce Pride Heavyweight sampion Fedor Emelianenko braniti svoj pojas protiv Mark Hunta, K1 sampiona iz 2001. za Novogodisnje vece u Pride’s Shockwave-u!

Ovo je prvi potvdjeni mec za ovaj Pride-ov vrlo iscekivan i po svemu sudeci spektakularan dogadjaj. Fedor je nedavno pobjedio Marka Colemana na Pride 32: The Real Deal, dok ce Hunt  pokusati da se povrati poslije poraza od Josha Barnetta u drugom krugu Pride-vog Open Weight Grand Prix-a.
Interesantno je i da je po MMAWeekly rankingu Fedor #1 HW u svijetu, dok je Hunt tek #9.

Nakon osvajanja Open-Weight Grand Prix-a Mirko Filipovic je postao prvi pretendent na PRIDE-ov pojas i namjera je bila da upravo na Shockwave-u udje u ring s Fedorom. No planove je poremetila Mirkova proslo-mjesecna operacija gleznja u Baselu. Najbolji hrvatski borac ne moze se u tako kratkom roku pripremiti za okrsaj s borcem poput Fedora, tako da ce u Saitami nastupiti protiv nekog slabijeg protivnika.

Po izvorima sa Fedorovog site-a sam doznao da prije nego li je Hunt prihvatio borbu ona je nudjena osim Filipovicu i Yoshidi kao i Barnettu.

Ranije je Pride objavio listu boraca koji bi mogli ucestvovati na Shockwave:

Mauricio “Shogun” Rua, Kazuyuki Fujita, Antonio Rodrigo Nogueira, Josh Barnett, Mirko “Cro Cop” Filipovic, Wanderlei Silva, Hidehiko Yoshida, Takanori Gomi, Dan Henderson.

Na ovoj konferenciji dodata su jos neka imena...

Kazuhiro Nakamura, Kazuo Misaki, Akihiro Gono, Senae Kikuta, Shinya Aoki, Mitsuhiro Ishida, Tetsuya Kawajiri, Ikuhisa Minowa, Hayato “Mach” Sakurai, Ricardo Arona, Gilbert Melendez, Denis Kang, Joachim Hansen.

Naravno ne ocekuje se da ce svi oni ucestvovati na Shockwave 2006. A znajuci obicaje DSE organizacije koja promovise Pride takmicenja finalni raspored boraca ce mo znati najranije nekoliko dana prije same Novogodisnje noci...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2006, 09:14:59 posle podne »
Fedor-Hunt to ce biti pravi mec,da vidimo moze li ga Fedor nokautirati.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2006, 12:31:26 pre podne »
Fedor-Hunt to ce biti pravi mec,da vidimo moze li ga Fedor nokautirati.

Hunta tesko da moze iko dobiti sa KO, ali zato je na parteru katastrofalan, sumnjam da ce Fedor dugo provesti na nogama sa njim tako da ce vrlo brzo mec prebaciti u parter, a tu je Hunt gotov expresno... Naravno ako Hunt nije znacajno popravio taj dio, u sta sumnjam... Njegova je sansa da u stand-up borbi uspije dobro da pogodi Fedora i tako napravi iznenadjenje, ne da se ispravim VELIKO IZNENADJENJE... U svakom slucaju mnogo sam radiji bio da gledam Fedor vs Barnett, ali sta da se radi, izgleda da se rijetko kome izlazi u ring sa Ruskim kiborgom... imam postovanje prema Huntu kao borcu ali definitivno za ovih nekoliko godina od kada je presao u mma je trebao da izgradi svoju borbu na parteru mnogo vise nego sto to jeste, makar u dijelu odbrane, ali ipak izgleda da je Mirko i po tome jedinstven jer se cini da je jedini od svih KB koji je zaista uspio da napreduje vidno u tom dijelu...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2006, 05:36:16 posle podne »
Mozda nije pravi topic, ali vezano je za Fedora, ubitacna slika!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2006, 11:38:25 posle podne »
To je cuveni suplex (tako se makar zove u Pro vrestlingu) koji je Kevin Randleman izveo na zadnjem HW GP 2004, u trenutku su svi mislili da je Fedora ovako nesto potpuno onesposobilo, medjutim u roku ne vise od jednog minuta Kevin je morao da preda mec zbog Fedorove kimure na ruci americkog wrestlera... inace prica je da je Kevin ovo isto izveo na svom prijatelju i dugogodisnjem trening partneru Marku Colemanu, nekadasnjem UFC sampionu, a sada Pride veteranu, ali u njegovom slucaju ovakav suplex je znacio direktni odlazak u bolnicu i mjeseci rehabilitacije...
Ali vjerovatno zbog svega toga Fedora mnogi i smatraju nepobjedivim...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 25, 2006, 11:41:07 pre podne »
To je cuveni suplex (tako se makar zove u Pro vrestlingu) koji je Kevin Randleman izveo na zadnjem HW GP 2004, u trenutku su svi mislili da je Fedora ovako nesto potpuno onesposobilo, medjutim u roku ne vise od jednog minuta Kevin je morao da preda mec zbog Fedorove kimure na ruci americkog wrestlera... inace prica je da je Kevin ovo isto izveo na svom prijatelju i dugogodisnjem trening partneru Marku Colemanu, nekadasnjem UFC sampionu, a sada Pride veteranu, ali u njegovom slucaju ovakav suplex je znacio direktni odlazak u bolnicu i mjeseci rehabilitacije...
Ali vjerovatno zbog svega toga Fedora mnogi i smatraju nepobjedivim...

Ma Fedor je jak kao crna zemlja, kad ga ovo nije potreslo ne znam sta onda moze.

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2006, 04:50:36 posle podne »
Fedor je tu dobio i sve pohvale kako se snasao u datoj situaciji. Ko nije gledao neka obrati paznju kako se pripremio i izvukao rame i ruku da se pre to udari nego glavu.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 28, 2006, 09:12:34 pre podne »
Fedora jedino moze za sada da zaustavi CroCop i niko vise bar za sada..........

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 28, 2006, 01:18:12 posle podne »
Ma gde moze  :?! Evo ga, kao na operaciji, usrao se! Gotivim ga skroz ali....

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 28, 2006, 01:59:28 posle podne »
Mirko je vrhunski borac i jos veci sportista, ali Fedor nije normalan! Rusi uvek imaju nekog genetskog mutanta...

Zoka

  • Gost
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 28, 2006, 02:05:28 posle podne »
I ja gotivim Mirka... stvarno je jeben za sve ostale.. ali Fedor je Fedor...
ruski medvjed :) i sampion.. 
ne vjerujem da ce mu bilo ko skoro uzeti titulu...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor vs. Hunt official!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 28, 2006, 02:50:07 posle podne »
Bice revansa i ako Mirko bude fizicki i psihicki jak kao na OWGP-u tvrdim da ce to biti najveci izazov za Ruskog kiborga u njegovoj karijeri, a tada vec sve moze da se desi... u svakom slucaju vjerujem da kao sto ga ocekujem ja, tako i svi drugi mma ljubitelji zeljno zele da vide Fedor-Mirko 2, za nekoliko mjeseci sigurno ce mo ga i vidjeti, jer je Pride napravio neke transformacije u svojim takmicenjima, ostali su bez Fuji TV kao spozora, ukinuli su Bushido takmicenja i sada moraju da jure i prikazuju dobre meceve i turnire kako bi se isplacivali sa gledanoscu... Cesce odbrane titula nosilaca pojasa, bushido borci (lakse kategorije) takodje u glavnim turnirima... etc..etc... U svakom slucaju trebalo bi da bude jako zanimljivo!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me