Septembar 19, 2024, 07:23:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???  (Pročitano 9395 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 09, 2013, 12:45:57 posle podne »
Onda nema nikakvih neslaganja, sve se tice razlicitih principa treniranja. Ti (i vecina ljudi ovde koji rade bodibilding) kada rade nije im toliko bitno da li ce sipka ili bucica da ide malo brze ili sporije, da li radis sa 100 ili 110kg npr. jer tebi je svakako cilj da dati misic odradis toga dana koliko moze, da ga radis iz raznih uglova, da "pogodis" misic, zar ne?  :)

A neko ko trenira principima povecanja radnih kilaza, bilo za snagu, eksplozivnost ili hipertrofiju, njemu su bitne te oscilacije jer kada treniras za snagu ti zelis da: 1. dizes sto je vise moguce 2. sto je brze moguce; a tu dolazi u igru CNS i ko je vezbao tako zna da ima dana kada se sipka jedva pomera i dana kada leti... Moze i ujutru, ali je generalno bolje uvece.

Uglavnom zavisi od pristupa.
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 09, 2013, 12:47:29 posle podne »
Onda nema nikakvih neslaganja, sve se tice razlicitih principa treniranja. Ti (i vecina ljudi ovde koji rade bodibilding) kada rade nije im toliko bitno da li ce sipka ili bucica da ide malo brze ili sporije, da li radis sa 100 ili 110kg npr. jer tebi je svakako cilj da dati misic odradis toga dana koliko moze, da ga radis iz raznih uglova, da "pogodis" misic, zar ne?  :)

A neko ko trenira principima povecanja radnih kilaza, bilo za snagu, eksplozivnost ili hipertrofiju, njemu su bitne te oscilacije jer kada treniras za snagu ti zelis da: 1. dizes sto je vise moguce 2. sto je brze moguce; a tu dolazi u igru CNS i ko je vezbao tako zna da ima dana kada se sipka jedva pomera i dana kada leti... Moze i ujutru, ali je generalno bolje uvece.

Uglavnom zavisi od pristupa.

upravo tako burazere

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:32:49 pre podne »
Ja sam daleko cak i od amatera, ali uvek sam trenirao pre podne posle dorucka. Popodne, posle celog dana provedenog na poslu, nerviranja, i  ko zna cega jos prosto nemam energije ni snage da odem da se istreniram dobro. Procitao ovaj post juce, i reko ajde da probam na prazan stomak. Ustao, stukao bwm, i posle pola sata odoh u teretanu. Odradio ledja (t skipka drop serija, lat, veslanje, mrtvo dizanje i dve vezbe za bicps, posle toga 15 min hit) i cardio i osecam se nikad bolje! Evo cekam da mi se slegne pwm pa da doruckujem! Od sad treniram na prazan stomak, kuci sam do 9 prebrinuo trening, klopa spremna za ceo dan (spremim u onih pola sata dok se bwm slegne) i nekako mi lepsi dan, znam da sam prebrinuo teretanu, mogu na posao sa klopom pod misku  :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:35:49 pre podne »
I ja juce none u jutarnjem terminu i sasvim ok...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:38:35 pre podne »
Ja uglavnom treniram posle trećeg ili četvrtog obroka obroka, negde oko 16h. Tako mi leži posle posla da se istresem i odem kući normalan  :D

Sinoć probao uveče oko sedam, jako loše. Uradio sam šta sam mislio, ali nije to to ni blizu. Umoran, loše raspoložen, spava mi se. Mislim da mi se neće ponoviti  ;D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:39:10 pre podne »
Ja sam daleko cak i od amatera, ali uvek sam trenirao pre podne posle dorucka. Popodne, posle celog dana provedenog na poslu, nerviranja, i  ko zna cega jos prosto nemam energije ni snage da odem da se istreniram dobro. Procitao ovaj post juce, i reko ajde da probam na prazan stomak. Ustao, stukao bwm, i posle pola sata odoh u teretanu. Odradio ledja (t skipka drop serija, lat, veslanje, mrtvo dizanje i dve vezbe za bicps, posle toga 15 min hit) i cardio i osecam se nikad bolje! Evo cekam da mi se slegne pwm pa da doruckujem! Od sad treniram na prazan stomak, kuci sam do 9 prebrinuo trening, klopa spremna za ceo dan (spremim u onih pola sata dok se bwm slegne) i nekako mi lepsi dan, znam da sam prebrinuo teretanu, mogu na posao sa klopom pod misku  :)


Ja tako 2 godine
Men sana in corpore sano !

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Profesionalci treniraju samo ujutru i uvece ???
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:47:12 pre podne »
Ja treniram u 17 ili 18h,jer ova moja teretana ne radi u prepodnevnom terminu... ;D
Otvara se tek u 16h...