Oktobar 01, 2024, 03:25:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat  (Pročitano 19258 puta)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 03, 2013, 05:04:47 posle podne »
oces viljusku da drzim u ruci ili reci neki predmet da bude da vidis da sam ja,eto izaberite predmet koji da drzim u ruci da bi znali da sam ja da ne bude da sam isekao

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 03, 2013, 05:07:29 posle podne »
Mozes ti imati ruku bolju od svih nas ovde, al zakacio si gino jbg.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 03, 2013, 05:10:27 posle podne »
Mozes ti imati ruku bolju od svih nas ovde, al zakacio si gino jbg.

ovaj forum je borba sa vetrenjacama definitivno :D:D,hvala bukas sto se brines za moj gyno,nista bataljujem,nek zive ljudi u zabludi za bbom,samo trpajte bcaa i magnezijum i to je to ;)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 03, 2013, 05:17:28 posle podne »
Pa uopste se ne radi o tome. Al ajde.

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 03, 2013, 06:13:29 posle podne »
oces viljusku da drzim u ruci ili reci neki predmet da bude da vidis da sam ja,eto izaberite predmet koji da drzim u ruci da bi znali da sam ja da ne bude da sam isekao
Ovjerenu kopiju Dušanovog zakonika.Čisto da budemo sigurni da si to stvarno ti a ne sad da uzmeš moju ruku pa da radi fotošop. :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 03, 2013, 06:18:36 posle podne »
Okaci javno,zamraci lice posto bih I ja da vidim. Slazem se sa Pedjinim pristupom buduci da sam probao I slican tvom. Celu proslu god sam proveo na 1gr I manje sam uradio nego sad za 4meseca n 750mg. Samo je pristup bio bolji u ostalim stvarima. Da sam nastavio takvom progresijom za par god bih bio na ko zna koliko grama. Ne napadam te, ali bih voleo da vidim.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 03, 2013, 10:36:30 posle podne »
Da i ja sam za slike definitivno...neznam zasto vam je ljudi bed da okacite slike kad ste vec u ovoj raspravi..Pa to je vas zivot,vase tijelo,ako sta i ide u krivo moze da se ispravi barem ovde....Nije ovde borba sa vjetrenjacama nego je borba oko toga da svako misli da je u pravu...Okaci druze koju sliku,ako te bas mrzi zamraci lice i to je to...neznam sto je problem okaciti neku sliku?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 03, 2013, 10:53:36 posle podne »
ja bi isto voleo slike da vidim :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 03, 2013, 10:54:26 posle podne »
Slazem se, i ja bih voleo da vidim sliku. O pedji znamo ko je i sta je, pokazao je to i na bini i van nje. Tebe ne znamo, ali bih voleo ja licno da vidim tvoj rezlutat i bio bih prezadovoljan da je odlican, iz prostoga razloga dokazao bi da se do necega moze stici i nekim svojim putem. Napisi samo tvoj nick sa foruma na bicepsu ilit ako nesto, posto mi malo neverovatno da isprozivas pedju za ruku a da bude istina da je tvoja bolja :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 04, 2013, 01:24:13 pre podne »
Slazem se, i ja bih voleo da vidim sliku. O pedji znamo ko je i sta je, pokazao je to i na bini i van nje. Tebe ne znamo, ali bih voleo ja licno da vidim tvoj rezlutat i bio bih prezadovoljan da je odlican, iz prostoga razloga dokazao bi da se do necega moze stici i nekim svojim putem. Napisi samo tvoj nick sa foruma na bicepsu ilit ako nesto, posto mi malo neverovatno da isprozivas pedju za ruku a da bude istina da je tvoja bolja :)


tvoj je poslednji post mrzi me ovo gore da citam poslacu ti sliku al nemoj nikom da posaljes,lako se prepozna covek ovde u bgu,necu ljudi da upiru prstom u mene pogotovo sto ne pricam da uzimam hemiju iako je previse ocigledno,ti napisi koment sta mislis al nemoj da das nikom sliku,nemoj ni da me hvalis ni nista samo ono sto mislis i to je to jel ok?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 04, 2013, 03:52:46 pre podne »
lako se prepozna covek ovde u bgu,necu ljudi da upiru prstom u mene pogotovo sto ne pricam da uzimam hemiju iako je previse ocigledno

A sta je to toliko strasno reci da si na hemiji ?
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 04, 2013, 06:30:39 pre podne »
u redu Pedja,nema veze ruke ne spominji dobices na pm sliku moje ruke sutra, a u ovoj temi ces napisati ko ima bolje ruke ja ili ti jel dogovoreno?znaci tvoje ruke iz bilo kog doba takmicenja ili sadasnje uporedi sa mojim sada ?a pritom sam ne malo nego mnogo mladji od tebe.

nemoras da saljes nista
imas vecu ruku od mene
sto se mene tice
over and out
ps
savet je bio prijatlejski i nista vise
pozz i svako dobro
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2013, 06:49:30 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 04, 2013, 09:09:25 pre podne »
Slazem se, i ja bih voleo da vidim sliku. O pedji znamo ko je i sta je, pokazao je to i na bini i van nje. Tebe ne znamo, ali bih voleo ja licno da vidim tvoj rezlutat i bio bih prezadovoljan da je odlican, iz prostoga razloga dokazao bi da se do necega moze stici i nekim svojim putem. Napisi samo tvoj nick sa foruma na bicepsu ilit ako nesto, posto mi malo neverovatno da isprozivas pedju za ruku a da bude istina da je tvoja bolja :)


tvoj je poslednji post mrzi me ovo gore da citam poslacu ti sliku al nemoj nikom da posaljes,lako se prepozna covek ovde u bgu,necu ljudi da upiru prstom u mene pogotovo sto ne pricam da uzimam hemiju iako je previse ocigledno,ti napisi koment sta mislis al nemoj da das nikom sliku,nemoj ni da me hvalis ni nista samo ono sto mislis i to je to jel ok?

Druze, Pekos ovde je bio 5 puta prvak drzave, 4 puta pobednik kupa, par puta 1. na balkanskom, i apsolutni balkanski... Uz sve to covek (vise nije klinac) gubi vreme na tebe i mene pokusavajuci da objasni da nesto sto radis nije dobro tj ne valja, iako trenutno mozda i imas dobre rezlutate, da ces proci kad bos po trnju malo kasnije kad ti onaj estrogen pobesni. E sada, ti to ne prihvatas i to je ok i misljenja i treba da budu razlicita. Ali je malo glupo da poredimo tvoju i njegovu ruku, iz prostog razloga on stoji iza svog imena i prezimena, a ti se krijes iza avatara i bicepsa (bez namere da uvredim samo konstantujem cinjenicu). Svi mi ovde smo od tog Pedje naucili krs stvari, koje bez ikakve potrebe, zarade ili bilo cega drugog deli sa nama na forumu i gubi svoje vreme a ima sigurno pametnijih stvari da radi. Tako da, ako nisi tajno oruzije da se srusi  Phil Heath sa trona mr Olympia, glupo je slati sliku bicepsa. Imas  sekciju nasih slika, otvori svoju temu i svi cemo ti ovde ne samo ja skinuti kapu i cestitati! Ja sam bio profesionalni sportista u Srb pre dosta godina, necu da neko upire prstom u mene i kaze da sam se cepao hemijom i da sam zbog toga bio to sto jesam, zato sam na svojim slikama skinuo lice... Eto toliko od mene, pozdrav.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 04, 2013, 09:23:48 pre podne »
lako se prepozna covek ovde u bgu,necu ljudi da upiru prstom u mene pogotovo sto ne pricam da uzimam hemiju iako je previse ocigledno

A sta je to toliko strasno reci da si na hemiji ?


Ja kad sam na poslu to izjavio koleginice su mi rekle da nisam normalan i da cu se razboleti i umreti, i da nikad necu izaci iz puberteta, ja sam samo rekao da mi i cilj da ostanem tu sto duze samo me bubuljice malo nerviraju.

I da znate da me zabole, danas je normalno da covek bude peder, kurva, pedofil, lopov, lazov a kad kazes da si na hemiji kao da si necastivi licno svi se nesto snebivaju.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2013, 09:28:27 pre podne icko »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mišljenja o drugoj kuri, sust - bolda - mast enantat
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 04, 2013, 09:49:57 pre podne »
Ja imam lice na svim slikama, sem u ledjnim pozama..samo bih naglasio da sam natural :D

@qwertym ako treba, otvoricemo i temu sa peticijom dal treba da postavis fotku? :) I nisu vetrenjace, daleko od toga da tebi neko stalno i namerno kontrira..uvek je dobrodoslo iskustvo, pa makar se mi ne slagali sa nacinom, ali evo do tebe prvog sam cuo za mast da je odradio posao npr
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD