Septembar 24, 2024, 01:19:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Problem oko ishrane  (Pročitano 11197 puta)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Problem oko ishrane
« poslato: Septembar 29, 2013, 12:38:06 pre podne »
Ovako,imam 18 godina,80 kg,visok sam 182-3 cm.Bavio sam se bodyweight vezbama od januara(pre toga borilacke vestine),a od jula sam krenuo u teretanu.Problem je sledeci -ISHRANA.Desava mi se cesto da jedem nesto sto NE TREBA.Mislim da je u pitanju psiha,znam da ne valja to da uzmem da pojedem ali jednostavno kazem sebi "ma sta mi fali nece da skodi da pojedem to jednom u 2,3 dana" i uzmem.Voleo bih to da promenim ali ne znam kako.Ako ima neki savet neko hvala :) :) :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2013, 10:57:32 pre podne »
Jel hoces da smrsas ili da se ugojis?

U oba slucaja, jedi dovoljno i redovno da ne bi posezao za glupostima.

A postoji i slucaj drcnosti (moj slucaj ;D ) i onda jebigaaa.
suck it up, buttercup

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2013, 12:27:27 posle podne »
Ovako,imam 18 godina,80 kg,visok sam 182-3 cm.Bavio sam se bodyweight vezbama od januara(pre toga borilacke vestine),a od jula sam krenuo u teretanu.Problem je sledeci -ISHRANA.Desava mi se cesto da jedem nesto sto NE TREBA.Mislim da je u pitanju psiha,znam da ne valja to da uzmem da pojedem ali jednostavno kazem sebi "ma sta mi fali nece da skodi da pojedem to jednom u 2,3 dana" i uzmem.Voleo bih to da promenim ali ne znam kako.Ako ima neki savet neko hvala :) :) :)


Posto je u pitanju psiha, tj. takozvani poremecaj " OCE KAKI, NECE KAKI". Taj poremecaj je cesto prisutan u tom periodu zivotne dobi, tako ili cekaj da odrastes, ili potrazi strucnu pomoc.
Mada ne znam uopste sto ovo pisem (posto sam i ja u tim "magarecim godinama"), ali valjda nece da skodi, a cim ne skodi znaci da koristi ili mozda ipak ne, kosto rece Lane Gutovic 8) ;D

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2013, 02:18:31 posle podne »
Necu ni da smrsam ni da se ugojim.Ocu da nabacim cistu misicnu masu ,sa sto manjim bf %.Posto sam pre bio bas debeo ,na 177 cm sam imao 86 kg,onda sam smrsao i izraso,imao sam 180 cm i 73 kg,ali sam tad bio premrsav.Uz trening i neku ishranu sam dodao 6-7 kg,nadam se misicne mase koliko vidim :DD Moracu da smislim nesto za ovo,mada mislim da se opterecujem bezveze ali opet mi smeta -.- Hvala vama u svakom slucaju :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2013, 04:42:26 posle podne »
googluj IIFYM i probaj da primenis :) u sustini i akd ubacis nesto slatko neki junk gledas da ima manje masti znaci ne zumes cokoladu koja ima 30gr masti an 100gr nego jafu/bananicu koji imaju 8gr masti na 100gr i trudis se da pojedes sto manje tog junka i uneses manje uha iz drugih izvora tog dana :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2013, 04:43:11 posle podne »
Hvala .. sad cu da vidim za ovo sto si mi napisao o cemu se radi :D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2013, 06:59:11 posle podne »
E moj druze, neki dan u super marketu su morali pajserom od zamrzivaca da me odvajaju, stajao sam tamo 15 minuta gledajuci sladolede!!! Al sam na kraju otisao kuci bez icega slatkog!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2013, 09:11:02 posle podne »
Hahhaha :D Najtezi mi je problem sa palacinkama covece,napravi keva nekad i ne mozes da odolis.Stoje onako namazane i gledaju te i kao da svaka kaze "uzmi mene uzmi mene " .A ja da ne odvajam nijednu -ne bi bilo fer,pa  pojedem sve :D hahahaha

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2013, 09:19:09 posle podne »
Kakva zajebancija covece :D

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2013, 09:36:02 posle podne »
Ako bas ne mozes da izdrzis bez dzanka,ti najbolje odredi sebi da recimo 6 dana jedes cisto,a 7 tretiraj kao junk day.
Tako ces imati motivaciju da izdrzis do nedelje,a da ne brljas.
Kasnije kako dublje i ozbiljnije ulazis u sve ovo,mozes ceo dan dzankovanja da svedes na jedan obrok...

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #10 poslato: Septembar 29, 2013, 10:47:03 posle podne »
i u junk danu gledaj da odrzis unos proteina isti ali preskoci sve ugljene hdirate tog dana xD ako ces bas puno da junkujes xD inace palacinke su jako los izbor jel cak ne mozes ni odrediti makrose precizno a imaju dosta masti (posebno ako pojedes dosta lol) xD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #11 poslato: Septembar 29, 2013, 10:55:20 posle podne »
Ljudi, dečko nema neku ishranu, samo misli da ne treba da jede slatko.

googluj IIFYM i probaj da primenis :) u sustini i akd ubacis nesto slatko neki junk gledas da ima manje masti znaci ne zumes cokoladu koja ima 30gr masti an 100gr nego jafu/bananicu koji imaju 8gr masti na 100gr i trudis se da pojedes sto manje tog junka i uneses manje uha iz drugih izvora tog dana :)

Pa bolje da nema mnogo šećera, masti će i da pregura mada dodaju mnogo na kaloričnost.

E moj druze, neki dan u super marketu su morali pajserom od zamrzivaca da me odvajaju, stajao sam tamo 15 minuta gledajuci sladolede!!! Al sam na kraju otisao kuci bez icega slatkog!!!

Ja se jedva odvojih od štanda sa kokicama glupim!  ;D you can just SMELL 'em!

suck it up, buttercup

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #12 poslato: Septembar 29, 2013, 11:30:13 posle podne »
Ko kaze da nemam ishranu?Da nemam neku ishranu ne bi mi smetao taj jedan cheat meal u par dana :)

Van mreže pekipro

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #13 poslato: Septembar 29, 2013, 11:33:45 posle podne »
Ishrana mi se svodi na 2 konzerve tunjevine,10 belanaca,300 grama piletine,2 kesice kikirikija,ovsene pahuljice sa jogurtom-ALI sve ovo uvek razlicito rasporedjeno u razlicitim obrocima..Nekad su mi belanca dorucak a nekad zadnje jelo u danu :P Samo kazem vam problem je sto nekad dodjem kuci vidim nesto slatko tipa cokolada i ne mogu da se suzdrzim da ne pojedem

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Problem oko ishrane
« Odgovor #14 poslato: Septembar 29, 2013, 11:45:06 posle podne »
Pravi se da ne vidiš.