Septembar 20, 2024, 01:28:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Nizak nivo testosterona  (Pročitano 10412 puta)

Van mreže Nemanja Zdravkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • Budi prisutan.
Nizak nivo testosterona
« poslato: Septembar 24, 2013, 12:26:03 posle podne »
Pozdrav svima, e ovako, imam 20 godina vezbam u teretani nepunih 5 godina, bez prekida 2, da ne duzim,u cemu je sad problem i voleo bih vase misljenje posto mi nije svejedno. U prethodnih par meseci sam osetio nagle promene raspolozenja stanje sa malo energije bez volje, opsta energija smanjena, manje zelje za seksom manjak koncentracije...to su neki od simptoma.
Sticajem okolnosti neki rodjak ima biorezonantni skener koji testira celo telo, sve funkcije organa i nedostatke, uradio sam tamo testove, ispalo mi je da mi je testosteron ispod donje granice normalnog, da mi fale neki vitamini, cink selen, i sto je meni bitno, poremecen metabolizam proteina, smanjena apsorpcija zeludca...
E sad meni treba vase misljenje sto se tice testosterona, da sa 20 godina uzimam tribulus nemam neki pozitivan stav.
Sto se tice vezbanja, u poslednje vreme vezbam preterano sto sam i sam primetio, mozda je to razlog...
Od suplementacije koristim: whey, surutku u prahu, belance u prahu, neurocore ponekad i pijem multivitamin i vitamin c...
izvinjavam se ako sam postavio temu na pogresno mesto, molim za misljenje, unapred hvala :)
Kolicina testosterona
http://postimg.org/image/fu6zzjh7r/
Metabolizam proteina
http://postimg.org/image/icmrtxn8j/
Zlezde
http://postimg.org/image/t4t7fqu9h/
Vitamini
http://postimg.org/image/t6oi49q37/
Aminokiseline
http://postimg.org/image/sk3u9dqbv/
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2013, 12:53:29 posle podne Nemanja Zdravkovic »

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #1 poslato: Septembar 24, 2013, 12:30:18 posle podne »
mozes li postaviti ovde rezultat tog nalaza??kolika ti je vrijednost testesterona??jesi gledao i druge hormone??

Van mreže Nemanja Zdravkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • Budi prisutan.
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #2 poslato: Septembar 24, 2013, 12:41:46 posle podne »
editovao sam, to su rezultati...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #3 poslato: Septembar 24, 2013, 01:07:17 posle podne »
Stavi jelovnik.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #4 poslato: Septembar 24, 2013, 01:09:21 posle podne »
ja sam isto radio,cekam na rezultate,rekli su u toku tjedna ce biti gotovo...btw i meni je 21.,tako da,vjerovatno nam nije nista,ali kako god...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #5 poslato: Septembar 24, 2013, 01:27:32 posle podne »
Mozda ja nisam u toku ali kako je on sve ove rezultate uradio? Mislim tvoj rodjak

Van mreže Nemanja Zdravkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • Budi prisutan.
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #6 poslato: Septembar 24, 2013, 01:46:53 posle podne »
bioskener neki elektromagnetizam, ici cu svakako da proverim jos na par mesta...jelovnik mi je uredjen, vezbam dugo i pazim na ishranu...postavicu sta jedem u toku dana...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2013, 01:59:04 posle podne »
U prethodnih par meseci sam osetio nagle promene raspolozenja stanje sa malo energije bez volje, opsta energija smanjena, manje zelje za seksom manjak koncentracije...
Sto se tice vezbanja, u poslednje vreme vezbam preterano sto sam i sam primetio, mozda je to razlog...

Uradi analize krvi u privatnoj lab, skoro nikad nije samo test problem, nego jos neki hormon, ako je uopste TO problem a nije samo pretreniranost....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2013, 02:10:07 posle podne »
kao sto milos kaze
licnog sam misljenja da je u pitanju pretreniranost
belance u prahu i surutka u prahu-nula bodova
uradi LAB nalaze hormona
LH
FSH
KORTIZOL
PROLAKTIN
TESTOSTREON

Van mreže Nemanja Zdravkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • Budi prisutan.
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2013, 04:05:23 posle podne »
Uradicu detaljnije analize, ostavicu vise vremena za odmor,  hvala na odgovorima...
Ishrana...
Uglavnom pilece belo ovsene kase, salate, badem lesnik, sir, jedem sve sem slatkisa, hleba, ne pijem nikakve sokove, gledam da mi je potpuna ishrana sto se tice odnosa ugnjenih hidrata proteina i masti, pazim na spore,brze ugljene hidrate voce jedem umereno...eto...nekad ne jedem slatkise po 2 nedelje a nekad za dan pojedem 5 palačinki i kilo sladoleda...to je to otprilike...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #10 poslato: Septembar 24, 2013, 09:41:08 posle podne »
To ti je klasican zamor materijala verovatno . Poslusaj Pedju za analize a ja bih ti preporucio Zma kada si vec otvorio temu u dodacima ishrane za oporavak i libido.
Men sana in corpore sano !

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2013, 11:03:03 posle podne »
Ma kakva ovsena kasa, trebas da jedes ovsene pahuljice potopljene u neki blend.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #12 poslato: Septembar 29, 2013, 08:20:44 posle podne »
Slazem se sa Milosem i Pedjom i mislim da je pretreniranost u pitanju.Naime intezivnim i kontinuiranim treningom se trose velike kolicine vitamina i minerala,u ovoj slucaju magnezijuma i cinka,a nedostatk istih uzrokuje simptome koji se tebi desavaju.Takodje mislim da bi ti ZMA odradio dobar posao kao sto ti je Vlada porucio.Ja bih ti savjetovao i blago modifikovanje ishrane,odnosno ukljucivanje u ishranu namirnica koje uticu na prirodno povecanje testosterona.Tu u prvom redu mislim na namirnice bogate takozvanim "dobrim" ili ti "zdravim" mastima kao sto su brazilski,indijski i obicni orah(naime ove vrste oraha kao i koreijenasto povrce,obiluju Vandanijumom mineralom koji utice na smanjenje holesterola,kao i povecanje testosterona)  zatim ribe kao sto su haringa losos,tuna,sardina,takodje se preporucuju i cijela jaja,kao i govedina,a od ulja maslinovo,laneno...Od suplementacije b joi mogao ukljuciti i selen,kao i omega masne kiseline.Nadam se da sam barem u necemu pomogao,a ukoliko je nesto sto je od ovoga napisano netacno molio bih Pedju i ostale admine da me isprave.Pozdrav.:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #13 poslato: Septembar 30, 2013, 10:37:17 pre podne »
Ovo sto si rekao je skroz ok tj tacno
samo je problem sto ishrana koju si naveo jeste ook i jeste da u "teoriji" povecava nivo prirodnog testa,ali na zalost za veoma mali %
ali u svakom slucaju je sigurno to bolja opcija nego neki junk i slicno

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Nizak nivo testosterona
« Odgovor #14 poslato: Septembar 30, 2013, 05:56:34 posle podne »
Od nje se naravno ne moze ocekivati neki nenormalan priliv testosterona,al eto rekoh nije losa varijanta za neko tako da kazem vracanje u normalno stanje,sto kazes ti Pedja,bolje i to nego neki junk.