Jun 30, 2024, 12:37:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Izgled grudi  (Pročitano 11657 puta)

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #30 poslato: Decembar 06, 2014, 11:28:17 pre podne »
Pogledat cu pa cemo vidjet, pokusat cu se koncentrirat vise ma tehniku i formu, mislim da je to najvise stvar, hvala momci

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #31 poslato: Decembar 12, 2014, 01:07:36 pre podne »
Otkad kao pocetne vezbe na treningu grudi radim :sajle ,sklekove,  i onaj pekdek ,mnogo sam ih popravio .Smatram da misic mora biti dobro zagrejan pre nego sto ga opteretimo velikom kilazom ,a ove vezbe su mi se pokazale kao odlicne za izolovanje grudnog misica .Kad na pocetku treninga osetim da umesto grudi stvaram pritisak na ramenima ,ode ceo trening u propast ...

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #32 poslato: Decembar 31, 2014, 04:12:20 posle podne »
Poceo sam uspijesno dobivat upale.  :)
Nego, jel sam jedini koji dobije upalu latova kad radi prsa??  ;D

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #33 poslato: Decembar 31, 2014, 04:35:01 posle podne »
pa verovatno jesi

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #34 poslato: Decembar 31, 2014, 04:39:17 posle podne »
Poceo sam uspijesno dobivat upale.  :)
Nego, jel sam jedini koji dobije upalu latova kad radi prsa??  ;D

Sto mislis da jeste? Meni su latovi najjaca partija mozda na telu, ali kada radim grudi tj vezbe potiska uvek gledam da na kraju ponavljanja spojim sise, tada mi se latovi zategnu. Svaki put kada radim grudi i ledja mi se naduju :D Mislim, ne verujem da je to pogresno.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #35 poslato: Decembar 31, 2014, 06:26:26 posle podne »
Poceo sam uspijesno dobivat upale.  :)
Nego, jel sam jedini koji dobije upalu latova kad radi prsa??  ;D

Sto mislis da jeste? Meni su latovi najjaca partija mozda na telu, ali kada radim grudi tj vezbe potiska uvek gledam da na kraju ponavljanja spojim sise, tada mi se latovi zategnu. Svaki put kada radim grudi i ledja mi se naduju :D Mislim, ne verujem da je to pogresno.
  Tako i meni! Kad radim leđa ne dobijem takvu upalu latova gotovo nikad, zapravo rijetko i upalim latove kad radim leđa, više ostale dijelove leđa upalim. Kad radim prsa zategnem ramena u nazad zajedno sa trapezom i spojim lopatice te se isprsim onda  kad dizem bench/kosi koncentriram se da spajam ruke kao sa bučicama, ali su zapravo ruke na prstenovima te jednostavno potaknem bolju koncentraciju na taj način iako su ruke zapravo na mjestu cijelo vrijeme. :)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #36 poslato: Januar 05, 2015, 11:31:34 posle podne »
Kako bre? :D ja kad radim triceps nekad imam upalu u latovima, ali retko i vrlo je blaga

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Izgled grudi
« Odgovor #37 poslato: Januar 06, 2015, 09:01:29 posle podne »
Kako bre? :D ja kad radim triceps nekad imam upalu u latovima, ali retko i vrlo je blaga
mislim da kad radim razvlacenje da ih istegnem nekako, odnosno kad spajam gurnem iz njih nekako haha.. triceps, vjerovatno uz triceps i iz leda isto guras sajle, smijesno zvuci al moguce je