Septembar 19, 2024, 10:15:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zeolit  (Pročitano 3035 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Zeolit
« poslato: Septembar 09, 2013, 04:08:12 posle podne »
Zna neko nesto o ovome?
Da ne pisem sada sta je,googlajte pa vidite..a ko i ne zna sta je nema sta da odg.. :)
..uglavnom je prestavljeno kao sveta stvar za sve,sa puno vrelina i bez i jedne mane...sto mu dodje kao bajka :)
od prociscivanje Temze od zagadjenosti,preko trudnoce i sporta,pa do razbijanja mamurluka :P

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Zeolit
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2013, 04:26:08 posle podne »
Rekli su mi da je kao glina i da se u slične svrhe pije.

Ako jedeš kako treba preko godine, baviš se sportom, piješ dovoljno vode, mislim da ti ovi "prečišćavači" ne trebaju.

Meni se to ne sviđa, kupuju ljudi dok su na odmoru "da se očiste" jer navodno toliko ideš na wc da nije normalno prvih par dana. I sad dok ne jede burek za doručak, pljeskavicu za drugu pauzu na poslu, i uveče ne jede viršle jer nema vremena da kuva, e sad će da se očisti dok je na odmoru. E to je licemerno i treba da si čist stalno, ne mislim na poneki junk tu i tamo, i ne mislim na stroge defke i mase, već da se hraniš ko čovek, da izbaciš sve prerađevine i legla aditiva, soli, itd, malo kuvaš više, više mesa, povrća svakodnevno, puno vode stalno pa će da se vide dugoročni rezultati prečišćavanja.

U principu ne škodi, samo sam morala da se istresem jer me nerviraju ti nadrilekovi za sidu koji se masovno kupuju a očekuje se od njih savršeno zdravlje posle nedelju dana i bez menjanja načina života.
suck it up, buttercup

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zeolit
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2013, 06:12:52 posle podne »
ja sam i citao pomaze,a ne skodi..ne znam otkud je palo na pamet mojima uzmu,naslo mi se u kuci pa reko aj da probam :P
moze da se pije bez prestanka,ne mora samo preko odmora...to za wc odma da demantujem,nema nikakvih promena ni sa cime..mozda je tvoj ljubitelj pasteta i fast fuda promenio naglo nacin ishrane pa to utice na stolicu ili nesto trece,ne znam...
uzmem kada se setim ujutru,a nema ni ruzan ukus,izgleda kao blato iz dunava da pijes,pa sam se vec spremio na pljuvanje...jedino da kazem negativno sto sam citao je da nije pozeljno da se pije uz multivitamin,jer mu smanjuje ucinak...msm u isto vreme,ne na nivou dana.nema nekih preciznih upustava konzumiranja,ni sto se tice vremena ni kolicine...
e sada koliko utice na organizam to nzm,nije cudo,al mozda i radi nesto...da se razumemo ovo nema veze sa bb,nego pitam cisto informativno kakve su vase infrormacije,mozda zna neko nesto vise...

u svakom slucaju,hvala na odg.
jos neko nesto?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Zeolit
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2013, 06:20:16 posle podne »
moze da se pije bez prestanka,ne mora samo preko odmora...to za wc odma da demantujem,nema nikakvih promena ni sa cime..mozda je tvoj ljubitelj pasteta i fast fuda promenio naglo nacin ishrane pa to utice na stolicu ili nesto trece,ne znam...

Ima fora, mesec dana se pije, dva pauza, ili obratno. A to nije niko moj, tako su mi teta iz zdrave hrane i njene mušterije objasnile. Ali sto posto je nagla promena problem, nema dileme.
suck it up, buttercup

Spartak

  • Gost
Odg: Zeolit
« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2013, 08:33:08 posle podne »
jel ima period punjenja kao kod kreatina ? :)))))

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zeolit
« Odgovor #5 poslato: Septembar 09, 2013, 08:48:14 posle podne »
jel ima period punjenja kao kod kreatina ? :)))))
cak su i merice za koriscenje iste... 5grama x 3 :P ozb. ,,,...kre. je prevazidjen rodjace...blato je keva

@mile

ma jok...zastarela fora,bilo je punjenje sada je to prevazidjeno...kopiraju model kreatina :)
salim se,sve sto sam citao bilo je moze koliko i kada hoces...optimalno do 15 20 grama preventivno,ili vise ako je namenjen necemu...poduzi spisak...



Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zeolit
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2013, 01:44:28 posle podne »
niko nista vise ne zna....?
e jbg :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Zeolit
« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2013, 05:44:59 posle podne »
Nije vam ovo forum Trece oko

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Zeolit
« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2013, 07:47:49 posle podne »