Septembar 20, 2024, 11:24:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.  (Pročitano 2834 puta)

Van mreže saskaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.
« poslato: Septembar 07, 2013, 06:57:56 posle podne »
Pozz ljudii,nova sam na forumu.Imam 16 god. visoka sam 171 i imam 76kg.:O Kiilaza mi predstavlja veliki problem,bmi mi je 26.Inace gradjena sam kao 'jabuka' siroka ramena,bez struka i kukova,probala sam vise dijeta i nijedna mi nije pomogla,kg gubiim 'samo na nogama',,znaci gornji deo tela ostaje isti.Zelim da krenem u teretanu ali sam veoma stidljiva.treba mii pomoooc...
kako da se hranim i koje vezbe da radim>? ako krenem u teretanu koliko kg bi smrsala za 2-3 mes. problem su mi ramena ruke i stomak? pomozite..:)  :( :'(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.
« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2013, 11:49:26 pre podne »
cao
idemo redom
koje si to dijete problema i kada?
da li si pogledala i jednu od tema ovde tj nekih jelovnika koje smo resavali ?

Van mreže saskaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.
« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2013, 02:32:47 posle podne »
Ove 'nezdrave dijete',bukvalno izgladnjivanje..:) npr. dijeta sa jabukama,medicinska,kupus,meseceva,sve nezdrave dijete.:) Kao sto rekoh nova sam,ali polako se snalazim i citam teme sa ishranom i to.:) a kada,pre nekih mesec dana.problem je sto sam alergicna na mleko i jaja i ne mogu bas da pratim ishranu.:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2013, 03:28:04 posle podne »
pa ne mora u ishrani da ima jaja i mleka da bi bila"zdrava"
ali je veci prolbem sa tim sto si rekla da si radila jer je verovatno doslo do zaustavljenje stope bazalnog metabolzima sa tim izgledanjivanjem i to je sada sigurno veci prolbem nego alergija na mleko
u svakom slucaju
predlog
teme o rotacjima sa UH ili cak mozda odmah na ketegovnu da se stvar sredi tj dodje do tvog cilja,pa onda pametno i lagano vracanje na ishranu koja ce biti u cilju odrzavanja postojeceg stanja a da nije izlgedanjivanje i pravljenje problema
od namirnica
riba.
meso
neki protein shake (mada je to filtrirana surtuka,pa neznam da li bi bila alergicna na nju)
salate
..

Van mreže saskaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Potrebni saveti za mrsavljenje i oblikovanje tela.
« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2013, 06:00:57 posle podne »
Hvala na savetu..:)