Septembar 24, 2024, 11:29:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Partizan-Livorno...golman ludak  (Pročitano 2191 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Partizan-Livorno...golman ludak
« poslato: Novembar 03, 2006, 12:31:35 pre podne »
Ne znam ko je sve gledao,ali ja sam bio na utakmici i nisam mogao da verujem svojim ocima...vidis ludog golmana koji 4 minuta pre isteka 90min napusta svoj gol i trci u sesnaesterac Partizana dok se igraci Livorna spremaju da izvedu neki polu-skraceni korner  :shock: :shock:...znaci svih 11 igraca Livorna su u Partizanovom kaznenom,njihova polovina bez odbrane,prazan gol,golman glumui spica a ima jos dosta da se igra...svi se na stadionu prvo cude,pa se smeju,jer ko jos normalan toliko rizikuje i ostavlja prazan gol a ostalo je jos bar 7-8 min do kraja uz nadoknadu????!!!

I......"ludak" postize pogodak  :shock: :shock: :shock: :shock: Niko ne veruje....ja mislim u sebi "sta je ovo jbt???Skrivena kamera???" Takav rizik i nesto slicno ja u zivotu na tv nisam imao prilike da gledam,a kamoli uzivo...Jesam popizdeo,ali "ludaku" svaka cast iako mi je upropastio vece  :shock: :shock:


E da...cestitke kosarkasima Partizana na ubedljivoj pobedi protiv Macabi-a-najskupljeg,najbogatijeg i verovatno najboljeg tima u poslednjih nekoliko godina u Evropi :D :D :D Momci su veci deo utakmice imali prednost od 15-20 poena protiv takve ekipe i na kraju zasluzeno pobedili :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2006, 12:38:47 pre podne »
ja sam isto bio na tekmi ali sam otisao 10min pre kraja zato sto sam se smrzo ko pi*ka...na kojoj si strani bio?
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2006, 02:12:57 pre podne »
Na zapadu blize jugu!!!!Trebao si da ostanes,ovo je vredelo videti iako nije bilo bas prijatno za nas
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Zoka

  • Gost
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2006, 08:35:14 pre podne »
Golman Pljske reprezantacije, Tomasevski mislim da se zvao, je na nekom svjetskom prvenstvu (davno) uradio isto...
U sesnest... skok... glava... go :)
Desava se...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2006, 09:35:58 pre podne »
hahaha e to bih volio vidjeti.. malo cu prosurfati youtube-om.. haha

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2006, 11:36:01 pre podne »
Nisam gledao tekmu, ajde ako neko nađe na youtube neka odmah napiše link :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2006, 01:05:39 posle podne »
Ma nije to to kad se odgleda snimak!Ja sam sinoc kad sam dosao kuci ponovo gledao taj ttrenutak na tv,ali ipak je nesto potpuno drugacije kad vidis na stadionu uzivo ludaka koji trci preko citavog terena i ostavlja svoj gol prazan,pitas se "da li je ovaj normalan",dok na snimku toga nije bilo-vidi se samo da je u kaznenom i kako postize pogodak.Sve u svemu vredi pogledati,samo ne mozete da zamislite nas shock na tribinama
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2006, 02:52:34 posle podne »
Koji ludak...al svaka mu cast! Zao mi partizana, al dobro nema veze! Al pobedu nad makabijem nisam ocekivo! Svaka cast!
Liberte toujours

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Partizan-Livorno...golman ludak
« Odgovor #8 poslato: Novembar 04, 2006, 01:25:19 pre podne »
Ono sto se sinoc desavalo na stadionu Partizana je VELIKA sramota.Na moju veliku zalost nije ni prvi ni poslednji put.Pokusajji ona tri kriminalca da ljudima zamazu oci i dalje prolaze.Paket prevoz + klopa + karta + prevoz i sve to za dz ocigledno pali.Meni kao i gomili momaka koji REDOVNO prate Partizan je prilicno muka od cele te price.Poslednji put sam na stadionu bio kad smo igrali sa onim nesrecnim slovencima i u zemlju sam propao.Tu sramotu nisam doziveo nikada a znam da je sinoc bilo jos gore.Iskreno cudi me da, s obzirom kakav "tim" imamo, niismo primili jedno 4 komada od ove bedne ekipe.

Neko rece "otiso sam 10 min pre kraja".Sto si dolazio?Nemoj da mi pricas o smrzavanju i o ostalim glupostima jer vrlo dobro znas da ti za tih 10 min nista ne bi falilo.Ako si bio na Dnjepru pre 2 zime onda znas o cemu pricam, ako nisi onda se nisi smrzo veruj mi.Ako si otiso da bi ranije stigo kuci onda nemam reci.

Pokusavam da razmisljam realno.Zar nije mnogo privlacnije sa 2-3 hiljade ljudi ici kroz grad uz pesmu do hale Pionir i tamo doziveti nesto sto se NE ZABORAVLJA, nego ostati i gledati predstavu crne trojke?O odnosu prem kulbu za koji igraju igraci ova dva tima je suvisno trositi reci.Nebo i zemlja.Ja ne mogu da ucestvujem vise u tim farsama, jer predstavljaju ozbiljan atak na moju psihu.Pokusavam da razumem ljude koji odlaze ali da budem iskren nema bas mnogo toga sto ih vadi.Da su bili prisutni na raznim Komovima, na kup utakmicama protiv treceligasa u sredu od 18 po ledenoj kisi, kad nas je bilo 200, razumeo bi.Ovako ne mogu i necu da razumem.Dolazim u apsurdnu situaciju da mi o ljubavi prema klubu prica neko ko je za zadnjih godinu dana na stadionu bio kolko ja za zadnjih mesec dana.O novcu i vremenu ne smem ni da razmisljam.

Za kraj dve slicice sa sinocne utakmice iz hale pionir cisto da vidite sta ste propustili.Hvala crno - belim ludacima na onoj ludnici od sinoc.

P.S. Za 10-ak dana se igra nova utakmica evro-lige.Smatrajte da je poziv za zurku upucen svima.Vidimo se tamo, do tada pozdrav :wink:
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga