Jul 03, 2024, 04:57:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Moj drugar :) Tranformacija  (Pročitano 34439 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #60 poslato: Septembar 10, 2013, 04:23:03 posle podne »
mnogo si se upro da odbranis u svakom slucaju..a Pedja mora da brani bar svoju reputaciju, jel nasta bi ovaj forum licio kada bi svako malo dosao i istresao se kao pravi i bez respekt-a, pa cak i da je u pravu.
Ne treba njemu advokat, al sa manjkom godina obicno treba da ide visak postovanja prema mestu gde si SVE naucio.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #61 poslato: Septembar 10, 2013, 04:25:44 posle podne »
evo ja cu kad prizivas :)

Evo brate sta si sad napravio :-D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #62 poslato: Septembar 10, 2013, 04:28:02 posle podne »
mnogo si se upro da odbranis u svakom slucaju..a Pedja mora da brani bar svoju reputaciju, jel nasta bi ovaj forum licio kada bi svako malo dosao i istresao se kao pravi i bez respekt-a, pa cak i da je u pravu.
Ne treba njemu advokat, al sa manjkom godina obicno treba da ide visak postovanja prema mestu gde si SVE naucio.


bojane
nema ovde govora o branjenju svoje repuutacije jer nemam pred kim i kome da je branim
sam sam sebi dopustio da budem uvucen u staru raspravu
ortak izlgeda ovako ,a majke mi jede super i ne koristi nista itd...
jednostavno mi bude zao DRUGIH koji ce da poveruju u to i da se muce mozda i do oboljenja,a da nisu ni svesni da to nije uradjeno "nako
a sa druge strane-opet kazem..koji meni to q..c treba
neka svako radi i misli kako hoce
jer pored ovoliko info i kraj ovakvog foruma da li c eneko verovatno nekom tamo koji nece ni da se prijavi na forum vec ga ortak prijavljuje i kune se u svoju majku da radi to i to,ili nekome ko jaja svoja ostavlja a nema ni 30% rezualtat...jbg..
IZBOG JE NA NARODU :D

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #63 poslato: Septembar 10, 2013, 04:33:04 posle podne »
mnogo si se upro da odbranis u svakom slucaju..a Pedja mora da brani bar svoju reputaciju, jel nasta bi ovaj forum licio kada bi svako malo dosao i istresao se kao pravi i bez respekt-a, pa cak i da je u pravu.
Ne treba njemu advokat, al sa manjkom godina obicno treba da ide visak postovanja prema mestu gde si SVE naucio.
Pa jesam, ali zbog nekih drugih stvari, da ne duzim. Ma ne teram ja svoje nego ispravljam nerazumevanje. Nemam ja nista od toga da budem u pravu prema ljudima koje ne poznajem niti nesto lose da mislim jer kao sto sam rekao te ljude ne znam. A za Pedju uvek kazem (ne na forumu) svaka cast za toliko cimanja, experimentisanja, iznova i izvova pricanja sa pocetnicima. Glavni problem je sto je ovo forum i to forum za neki strucan kadar gde ne moze bas iz pisanja da se skontaju neke stvari, ova delatnost je vise za uzivo nego za kucanje, ali jbg. idemo dalje.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #64 poslato: Septembar 10, 2013, 04:36:23 posle podne »
@Pedja Vec sam ti rekao sta mislim na temu anarhije po raznim forumima i dokle je to dovelo..nece se svima svideti, ali radi posao i postoje ljudi koji to cene.
Pa sve i da je decko genetski frik(ovo smo vec svi culi zilion puta) ostala deca ne bi trebala da se zaludjuju da su i oni bas bogom dani da mogu napraviti slican rezultat bez pomagala.
Tj rezultat bi bio tek sa +10kg, ali trenutno stanje ne odaje utisak natural definisanja u svakom slucaju, pa nek bude i da gresim.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #65 poslato: Septembar 10, 2013, 04:41:51 posle podne »
@Pedja Vec sam ti rekao sta mislim na temu anarhije po raznim forumima i dokle je to dovelo..nece se svima svideti, ali radi posao i postoje ljudi koji to cene.
Pa sve i da je decko genetski frik(ovo smo vec svi culi zilion puta) ostala deca ne bi trebala da se zaludjuju da su i oni bas bogom dani da mogu napraviti slican rezultat bez pomagala.
Tj rezultat bi bio tek sa +10kg, ali trenutno stanje ne odaje utisak natural definisanja u svakom slucaju, pa nek bude i da gresim.
Ajde da ima neku dobru kilazu pa na to ovu suvocu  i da razumem, ali da on recimo na onim najsuvljim slikama ima 87-8kg na 198cm bude nemoguce to mi stvarno nije jasno. Vaskularnost, genetika brate, tanka koza, pa cistije ne moze da jede. Ne kontam famu kada ti imas 10kg ispod visine da imas bilo kakvu suvocu. A taj termin sto koristim ispod-preko visine sam mislio da je poznat, da ne mislite da sam lud :)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #66 poslato: Septembar 10, 2013, 04:53:25 posle podne »
Vidi, genetika mu je ocigledna i na prvoj slici..a cvrstina njegovih misica, gustina, koza i vaskularnost ne izgledaju natural to 100% bez da sam rekao nesto sto ne znam da jeste ili da nije, meni tako izgleda.
'normalan' klinac kada uradi sve sto i tvoj 'drug' ce biti mrsav i tezak isto kao i on, ali mlitav, mekan i flat.
Ja cu ostaviti mogucnost da je jedan u zilion ljudi, ali dvojica ih nema tako da razumem i Pedju, jer bi svako se izlozio da uradi isto a nema sanse da se to desi..pogledas samo one street workout klince, al oni bar drmaju lovu pa to kontam
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #67 poslato: Septembar 10, 2013, 04:54:36 posle podne »
@Pedja Vec sam ti rekao sta mislim na temu anarhije po raznim forumima i dokle je to dovelo..nece se svima svideti, ali radi posao i postoje ljudi koji to cene.
Pa sve i da je decko genetski frik(ovo smo vec svi culi zilion puta) ostala deca ne bi trebala da se zaludjuju da su i oni bas bogom dani da mogu napraviti slican rezultat bez pomagala.
Tj rezultat bi bio tek sa +10kg, ali trenutno stanje ne odaje utisak natural definisanja u svakom slucaju, pa nek bude i da gresim.

JBG
ividis dole
opet ti pricam
vaskularnost-genetika
tanka koza-a pre samo nekoliko imao 40 kg viska ...
jbg brate...kazem
imaju ljudi svasta da citaju i neka filtriraju
ako neko smatra da moze-neka trazi savet od njih..nemam nista protiv
samo,sva sreca pa je razumnih ljudi koji ne nasedaju na fore-vise
ponavljam ti jos jednom
ako iko zna sta je proci kroz pakao pa od svinje od 114 kg na 168 cm visine skinuti na 67-taj sam!
a jako dobro znam koliko sam ja genetski obdaren,kakvu kozu imam,kako sam se hranio i na sta sam licio na kraju
ali kazem..dobro...
sam si rekao
Citat
Vidi, genetika mu je ocigledna i na prvoj slici..a cvrstina njegovih misica, gustina, koza i vaskularnost

genetika na prvoj slici..mislim..daj

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #68 poslato: Septembar 10, 2013, 04:57:03 posle podne »
Vidi, genetika mu je ocigledna i na prvoj slici..a cvrstina njegovih misica, gustina, koza i vaskularnost ne izgledaju natural to 100% bez da sam rekao nesto sto ne znam da jeste ili da nije, meni tako izgleda.
'normalan' klinac kada uradi sve sto i tvoj 'drug' ce biti mrsav i tezak isto kao i on, ali mlitav, mekan i flat.
Ja cu ostaviti mogucnost da je jedan u zilion ljudi, ali dvojica ih nema tako da razumem i Pedju, jer bi svako se izlozio da uradi isto a nema sanse da se to desi..pogledas samo one street workout klince, al oni bar drmaju lovu pa to kontam
Ahaaa... Sta ti njegovo telo govori da je uzimao? Slobodno reci, ne razumem se u hemiju pa me interesuje kako vi to vidite na nekome.

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #69 poslato: Septembar 10, 2013, 04:59:37 posle podne »
Evo i drugara, tj. mene. Prvo pozdrav svima, registrovan sam od ranije, sto sam sada video kad sam pokusao da se regirstrujem preko istog mail-a :D
Sad videh da se rasprava bespotrebno vodi. Ja sam drugu rekao da bi mogao da okaci sluku na forum cisto da vidim sta drugi vezbaci misle o meni, da li je rezultat dobar... cisto iz neke radoznalosti.
Da sam neki genetski frik nisam, samo sam frik u glavi pa sve radim do kraja, a igrom slučaja sam naleteo na znanje u prvoj teretani u koju sam usao(pet obroka, proteini, hidrati...)
Sto se tice skidanja masti sa sebe, to mi je islo i ide jako lako, ne znam iz kog razloga, verovatno imam genetske predispoziccije da budem mrsav(neki blazi ekto...) a ja sam EKSTREMNO LOSOM HRANOM drzao tonu masti na sebi. Ne mogu ja nikom da prepricam i da docaram kolikooooo je to losa ishrana bila. Voce i povrce NIKAD. MAST SECER TESTO! Sto se tice zdravlja zakoracio jednom nogom znate vec gde.
Tako da kako sam izbacio prvu stvar koja je cinila barem 30% mog kalorijskog unosa (majonez- oko 200g dnevno) naravno da je kilaza pljustala na dole odmah posle 3,4 meseca izgubio sam oko 6,7 kila(dosta vode verovatno), pa je mene taj rezultat povukao da probam da skinem jos, sledeca stavka je bila hleb, takodje par kila dole, i onda smanjiti slatko takodje par kila dole(ELEM NISAM ZNAO DA TO NIJE PRAVI NACIN al je radilo...) i onda slatko do kraja, tako da se mojua ishrana svela na jedan obrok oko 6 popodne(uglavnom keks neki(to jeste slatko al ja nisam racunao kao slatko ako nije cokolada hehehe) i mleko) i tako sam i usao u teretanu i sa tom ishranom skinuo jos kilaze i sadro sa sebe svaki misic koji sam imao i ostao na kozi masti i tetivama XD To je sve trajalo oko 8 meseci cini mi se. E onda sam naleteo na znanje al mlad iskreno malo i priglup trebalo mi je dosta vremena da skapiram pa sam se ja razvlacio iso i na mora nisam ni trenira niti voleo da treniram cas sta vise mrzeo da treniram dza bu... polako ja skapiram da treba 5 obroka da treba 30 grama proteina i 100 hidrata u svakom prodje tako nekoliko meseci(uspem ja da nabacim par kila al je tu bilo tona zurki alkohola...) i budem ja na nekih 95 kila normalne neke gradje nit masan nit suv nista posebno - izgledao kao decko koji ne trenira eto tako sam doso od debele stoke do 0 :D I onda odlucim da se oderem i krene definicija- tu sam se odrao na 5 % iskreno bila je SMRT - BIO SAM DUH POSLE 3 MESECA. Isla je otprilike rotiranje hidrate jedne nedelje 200 pa sledece 100 pa sledece 50 pa onda 10 dana 2 dana proteini samo 2 dana po 50 prvi i treci. A kardio sam dizao 20 pre 20 posle pa 30 pre 30 posle pa 40 pre 40 posle tako nesto. (od hrane SAMO pirinac na vodi belo meso na vodi belanca na vodi!) i tako 3 meseca nisam uneo ni ZVAKU U USTA. Odrao se ostao les 20kusur kila ispod visine suv do betona sa viskom koze preko stomaka OCAJ! REKO BOLE ME KARA ovo leto ja ne izlazim nigde nego treniram i cekam oktobar i MASU <3  i tako dodje masa ja naucio i zavoleo trening preko leta smanjio ponavljanja digo hidrate(plafon mi je bio oko 700 hidrata(pirinac 90% i testo integralno, malo neki integralni keks kad mi dune i tako...) od proteina(mleko, protein u prahu(blend), meso, jaja, tunjevina) i trenirao sam ko BOLESNIK TRCO U TERETANU SVE SUTIRO NOGOM U DUPE A RASTO KO KVASAC, to je to kad si 20 kila ispod visine pa pljuste misici i u toj masi od oktobra do aprila sam dobio oko 25 kila bio na 104kg onako na jedno 12,13 posto masti ne znam nisam merio, i krenem defku koja je bila PRELAKA U ODNOSU NA ONO hidrati na 200 i mast ko iz slavine sljus malo kardio vamo tamo i vratim se na stari procenat ostane mi 88 kila ( jebiga opet skoro 10 ispod visine al doce masa opet evo je za par nedelja <3 :D ) i kad sam zavrsio tu defku za jednoj 2 meseca nastavio da treniram brze treninge sa vise ponavljanje tipa 15 8 8 6 recimo ... ma bitno je da se pogodi misic :D hidrate oko 400 (al samo pirinac belo belanca i malo povrca zbog vitamina kad nemam vitaminski kompleks u tabletama) i evo sad tako cekam masu :D heheheh pa se nadam opet 5,6 kila da uvatim :D BILO JE LEPO PRISETITI SE MALO STA SAM RADIO :D Al od svega ovoga najbitnije je da se glava promeni kad udjes u trening kad steknes neku rutinu naviku da radis nesto svaki dan, postanu ti lakse sve stvari koje radis svakodnevno :D POZDRAV SVIMA! :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #70 poslato: Septembar 10, 2013, 05:00:28 posle podne »
hehehe uzmi snikers :D

Ocigledno ni ti ni ja ne znamo da napravimo dobar posao, ili nas jebe taj genetski faktor :D

Gh, ili ti ovi novi peptidi..meni tako deluje, dodao bih i mozda tren, mast..a mozda i gresim, znam sta bih ja uzeo kada bih zeleo takvu formu
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #71 poslato: Septembar 10, 2013, 05:01:29 posle podne »
Da ova slika sto mi je na profilu je pre 10 min slikana :D
Da za hemiju nisam pricao, nisam nista uzimao niti planiram posto se ne bavim profesionalno bodybuildingom tako da nema poente igrati se sa zdravljem, niti imam pare za prave stvari jedva skrpim 150 evra mesecno za hranu :D
Pozz jos jednom :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #72 poslato: Septembar 10, 2013, 05:05:44 posle podne »
Tebi svaka cast na volji i na tome sta si postigao(dal jesi ili nisi uzimao, to mene vec ne zanima, ja samo gledam fotke :D )
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #73 poslato: Septembar 10, 2013, 05:08:19 posle podne »
hehehe uzmi snikers :D

Ocigledno ni ti ni ja ne znamo da napravimo dobar posao, ili nas jebe taj genetski faktor :D

Gh, ili ti ovi novi peptidi..meni tako deluje, dodao bih i mozda tren, mast..a mozda i gresim, znam sta bih ja uzeo kada bih zeleo takvu formu

ocigledno
imas pm

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #74 poslato: Septembar 10, 2013, 05:09:22 posle podne »
hehehe uzmi snikers :D

Ocigledno ni ti ni ja ne znamo da napravimo dobar posao, ili nas jebe taj genetski faktor :D

Gh, ili ti ovi novi peptidi..meni tako deluje, dodao bih i mozda tren, mast..a mozda i gresim, znam sta bih ja uzeo kada bih zeleo takvu formu
Auuuuuuuu Bojane brate. Stvarno sam razocaran. Sta mu napakova jbt.