Jul 03, 2024, 05:00:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Moj drugar :) Tranformacija  (Pročitano 34440 puta)

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #90 poslato: Septembar 10, 2013, 06:06:52 posle podne »
Upravo sam to sad i rekao :D Sad ce masa samo jos malo temperetura da padne :DDD

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #91 poslato: Septembar 10, 2013, 06:07:29 posle podne »
izvini sa 20 i kusur ispod visine koja je 188 nakon prvog cuta do 88 nakon drugog ...znaci 10 i taj kusur :) opet po meni malo nerealno al ajde...
greota bi bilo da ne izadjes na neko takmicenje za koju god ako tako brzo napredujes kao naturalac...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #92 poslato: Septembar 10, 2013, 06:09:30 posle podne »
Taman da skines Ramija sa trona  ;D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #93 poslato: Septembar 10, 2013, 06:10:37 posle podne »
Pa planiram ako budem opet dobio ovakvu lodost ko u prosloj masi oko 10 kila mesa. Al tesko. Zasto ne bih napredovao jedem kilo mesa i 20 bleanaca(koje celo jaje dneveno), pirinca tonuuuu i vitamine one dily formula 3 tablete dnevno. Variram jako malo od te ishrane(tunejvina kad se ima kesa, neko crveno meso) mos cetu vojnika da nahranis. I tako svaki dan nepravi cit mozda jednom u mesecu :D A treninzi su mi stvarko dobri. Sad cemo vidimo sta ce donese masa :D

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #94 poslato: Septembar 10, 2013, 06:11:57 posle podne »
Uuuuuu Remi budaletina(pozitivno), kako je on ono uspeo, ako mu ne daju titulu... no comment. Inace Remi strelac u horoskopu ko ja :DDD

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #95 poslato: Septembar 12, 2013, 02:25:13 pre podne »
Toliko kila misicne mase.Tesko...

Van mreže Slavko93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
  • :)
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #96 poslato: Septembar 12, 2013, 06:36:38 posle podne »
Pa da je lako i nije, da jedes na 3 sata svaki dan bljutavi pirinac kuvan samo na vodi bljutavo belo meso samo na vodi i bljutava belanca kuvana takodje samo na vodi,povrce zamisli samo na vodi, u teretani da se dovodis do stanja pred povracanje i to u periodu do pola sata da ne bi upao u katabolizam, da u kljub(u koji idem jednom u nikad) u torbici guram pirinac i belo meso, u gace da guram protein u kesi, da mutim u case tudje od piva, praznim pivo sipam vodu, gledam kako se napijaju bole ih kurac, svi te smaraju ajde jednu casu samo NI JEDNU! a ja u 2 na nocni da stignem da spavam 6-8 sati, da si tik da smuvas ribu a ti izadjes iz kkluba da jedes jer je proslo 3 sata, da mrzis sve na svetu jer ti se jebeno jede slatko a ti uzmes na kasiku pa jedes protein i gundjas... i tako da radisI MASU I DEFINICIJU NEPRIKIDNO SVAKI DAN, pa i neistanjila se koza dobro mi nije i nestala!!!
a kad mi kazu ajde jednom pojedi nece ti biti nista, ili popi jednu nece ti biti nista, ili ostani celo vece budan nece ti biti nista, ili ajde na more nemoras nedelju dana da treniras nece ti biti nista, ili kupi sebi patike, majcu ili nesto nemoj u ofrcanim i pocepanim da ides a ja kupim protein i belo meso jaja i pirinac i kazem BOLE ME KURAC!
kad prodas kola telefon sat ... samo da bi imao da hasas , ucim po 12 sati dnevno u ispitnom roku da bih imao prosek preko 9 i stipendiju od 6500 da mogu mesecno da kupim kantu proteina!!!
ono i nije lako al kad volis sve se moze!!!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #97 poslato: Septembar 12, 2013, 07:18:03 posle podne »
Prosvetli me o presveti tj nauci me nepismenog kako da postignem ovo! Pa ja to ne bih postigao ni sa 3 gr hemije nedeljno!
A sportista sam ceo zivot, i nikad debeo bio nisam! Nego kako si uspeo da odrzis takvu punocu misica posle takve defke?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Beats by Dre

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #98 poslato: Septembar 12, 2013, 09:02:13 posle podne »
Svaka tebi cast,samo nastavi tako,to se zove volja :)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #99 poslato: Septembar 12, 2013, 09:27:26 posle podne »
Prosvetli me o presveti tj nauci me nepismenog kako da postignem ovo! Pa ja to ne bih postigao ni sa 3 gr hemije nedeljno!
A sportista sam ceo zivot, i nikad debeo bio nisam! Nego kako si uspeo da odrzis takvu punocu misica posle takve defke?
Koja punoca? Vidi se da je mekan i da je misic jos nezreo. Ne znam kako se tebi cini na slikama ali ja ga gledam skoro svaki dan i dalje ne kontam po cemu se vidi hemijanje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #100 poslato: Septembar 13, 2013, 06:08:42 pre podne »
Prosvetli me o presveti tj nauci me nepismenog kako da postignem ovo! Pa ja to ne bih postigao ni sa 3 gr hemije nedeljno!
A sportista sam ceo zivot, i nikad debeo bio nisam! Nego kako si uspeo da odrzis takvu punocu misica posle takve defke?
Koja punoca? Vidi se da je mekan i da je misic jos nezreo. Ne znam kako se tebi cini na slikama ali ja ga gledam skoro svaki dan i dalje ne kontam po cemu se vidi hemijanje..

e
ajde kaze drugaru da ne vredja ostale jbg..ono..
neka se opusti malo
cist je i OK
hemijanje
pa ne mora svka hemija da reemeti hormone a samim tim i seksualne funkcie
pa rekao sam ti u nekim od prethodnih textova o tome..new age fore i to sto je sada hot

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #101 poslato: Septembar 13, 2013, 09:59:54 pre podne »
Pa da je lako i nije, da jedes na 3 sata svaki dan bljutavi pirinac kuvan samo na vodi bljutavo belo meso samo na vodi i bljutava belanca kuvana takodje samo na vodi,povrce zamisli samo na vodi, u teretani da se dovodis do stanja pred povracanje i to u periodu do pola sata da ne bi upao u katabolizam, da u kljub(u koji idem jednom u nikad) u torbici guram pirinac i belo meso, u gace da guram protein u kesi, da mutim u case tudje od piva, praznim pivo sipam vodu, gledam kako se napijaju bole ih kurac, svi te smaraju ajde jednu casu samo NI JEDNU! a ja u 2 na nocni da stignem da spavam 6-8 sati, da si tik da smuvas ribu a ti izadjes iz kkluba da jedes jer je proslo 3 sata, da mrzis sve na svetu jer ti se jebeno jede slatko a ti uzmes na kasiku pa jedes protein i gundjas... i tako da radisI MASU I DEFINICIJU NEPRIKIDNO SVAKI DAN, pa i neistanjila se koza dobro mi nije i nestala!!!
a kad mi kazu ajde jednom pojedi nece ti biti nista, ili popi jednu nece ti biti nista, ili ostani celo vece budan nece ti biti nista, ili ajde na more nemoras nedelju dana da treniras nece ti biti nista, ili kupi sebi patike, majcu ili nesto nemoj u ofrcanim i pocepanim da ides a ja kupim protein i belo meso jaja i pirinac i kazem BOLE ME KURAC!
kad prodas kola telefon sat ... samo da bi imao da hasas , ucim po 12 sati dnevno u ispitnom roku da bih imao prosek preko 9 i stipendiju od 6500 da mogu mesecno da kupim kantu proteina!!!
ono i nije lako al kad volis sve se moze!!!


Bas zbog takvih kao ti sam mislio da mogu da postignem ono sto zelim sa tonom odricanja i perfektnom ishranom + svaki suplement koji postoji uz takav rezim zivota  i nisam postigao ni blizu takve rezultate a start point mi je bio 10 puta bolji od tvog , kao sto Bojan rece , flat mekano bez vena i vaskularnosti , otsilo dosta sala ali ni blizu ovakvog izgleda . Ti decko izgledas kao morz na onoj prvoj slici (bez uvrede) , vidi se da nisi nista teze od te kantice majoneza podigao i sad mi tu setkas sa venama ko crevo mislim daj molim te , transformacija je za svaku pohvalu , ja licno nemam nista protiv hemije kao i 99 posto ljudi ovde  ali nemoj praviti nikog debilom , vecina ljudi ovde je u ovom sportu vise nego sto ti imas godina .

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #102 poslato: Septembar 13, 2013, 10:11:53 pre podne »
Prosvetli me o presveti tj nauci me nepismenog kako da postignem ovo! Pa ja to ne bih postigao ni sa 3 gr hemije nedeljno!
A sportista sam ceo zivot, i nikad debeo bio nisam! Nego kako si uspeo da odrzis takvu punocu misica posle takve defke?
Koja punoca? Vidi se da je mekan i da je misic jos nezreo. Ne znam kako se tebi cini na slikama ali ja ga gledam skoro svaki dan i dalje ne kontam po cemu se vidi hemijanje..

e
ajde kaze drugaru da ne vredja ostale jbg..ono..
neka se opusti malo
cist je i OK
hemijanje
pa ne mora svka hemija da reemeti hormone a samim tim i seksualne funkcie
pa rekao sam ti u nekim od prethodnih textova o tome..new age fore i to sto je sada hot
Prosvetli me o presveti tj nauci me nepismenog kako da postignem ovo! Pa ja to ne bih postigao ni sa 3 gr hemije nedeljno!
A sportista sam ceo zivot, i nikad debeo bio nisam! Nego kako si uspeo da odrzis takvu punocu misica posle takve defke?
Koja punoca? Vidi se da je mekan i da je misic jos nezreo. Ne znam kako se tebi cini na slikama ali ja ga gledam skoro svaki dan i dalje ne kontam po cemu se vidi hemijanje..

e
ajde kaze drugaru da ne vredja ostale jbg..ono..
neka se opusti malo
cist je i OK
hemijanje
pa ne mora svka hemija da reemeti hormone a samim tim i seksualne funkcie
pa rekao sam ti u nekim od prethodnih textova o tome..new age fore i to sto je sada hot

Samo da ofarbam tekst, ako neko nije razumeo Pedju, posto cesto ne zna da se odrazi kako treba :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #103 poslato: Septembar 13, 2013, 10:23:51 pre podne »
hahahhahahahahahahahahahah
koji si ti fantom boxter jbt...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Moj drugar :) Tranformacija
« Odgovor #104 poslato: Septembar 13, 2013, 10:24:45 pre podne »
mnogo si mi nesto suptilan u poslednje vreme hahaha
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD