Avgust 02, 2024, 12:59:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.263 poruka u 18.760 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Program treninga sa tegovima za povecanje snage i mase u kombinaciji sa Boksom  (Pročitano 2292 puta)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Program treninga sa tegovima za povecanje snage i mase u kombinaciji sa Boksom
« poslato: Avgust 25, 2013, 02:12:51 posle podne »
Treba mi pomoc oko toga kako da sastavim program za povecanje mase i snage u kombinaciji sa boksom.
Da li je pametno da radim samo jednu osnovnu vezbu sa po 12 do 17 serija piramidalnog treninga? To bi moralo podici snagu ali nisam siguran da bi to pomoglo sa masom. Znatno mi je lakse ako bi' radio samo jednu vezbu po misicnoj grupi. Imajte na umu da nemam izgradjenu neku jaku masu i da tu ima jos mnogo prostora...
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2013, 02:18:12 posle podne StefanCira »

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Program treninga sa tegovima za povecanje snage i mase u kombinaciji sa Boksom
« Odgovor #1 poslato: Avgust 25, 2013, 02:28:21 posle podne »
Treba mi pomoc oko toga kako da sastavim program za povecanje mase i snage u kombinaciji sa boksom.
Da li je pametno da radim samo jednu osnovnu vezbu sa po 12 do 17 serija piramidalnog treninga? To bi moralo podici snagu ali nisam siguran da bi to pomoglo sa masom. Znatno mi je lakse ako bi' radio samo jednu vezbu po misicnoj grupi. Imajte na umu da nemam izgradjenu neku jaku masu i da tu ima jos mnogo prostora...
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=25311.0  ovime se dobija masa,ne treningom..
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Program treninga sa tegovima za povecanje snage i mase u kombinaciji sa Boksom
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2013, 03:04:07 posle podne »
Ma znam pricu oko ishrane i suplementacije, nego, moje pitanje se odnosi na trening..

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Program treninga sa tegovima za povecanje snage i mase u kombinaciji sa Boksom
« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2013, 09:58:10 pre podne »
Kao sto smo vec caskali, nije lak posao da nabacis misice pored silnog trcanja, ali ne i nemoguce. Ono na sta moras definitivno obratiti paznju jeste periodizacija, gde ces kombinovati neki 'hipertroficni' trening, kada si van sezone i to je upravo period gde mozes najbolje napredovati.
S obzirom da si mlad(i nedovoljno uhranjen :) ) ne bi bilo cudo da ti to podje za rukom i bez price o periodizacije, al ajd da napomenem.
Kako se sezone blizi, to ce biti vise trcanja i rada na kondiciji, tako ces i trening menjati, i polako ces prelaziti na treninge snage + pliometrija ( vidi sa Manetom kako on radi taj deo priprema, iako se on priprema za jedan mec i bitan mu je taj vrh forme, manje vise je slicna prica).
A zato sto je akcenat na jednoj vezbi u 15 serija?
To zaista moze mnogo bolje da se izvede..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD