Septembar 20, 2024, 05:42:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Body fit Whey perfection  (Pročitano 4041 puta)

Van mreže PerunTheGreat

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Body fit Whey perfection
« poslato: Jul 20, 2013, 02:56:25 pre podne »
pozdrav ljudi
trenutno sam u holandiji pa me zanima ima li iko iskustva sa body fit whey perfection... Uglavnom po onom sto pise izgleda sasvim regularan, uzeo sam samplove 12 komada da probam i okusi su ok, jedino po meni mozda neki malo sladji sto mi i bas nije za pohvalit (odmah kontam da sastav i nije kao sto pise)... eh sad volio bih ako ima neko da je kupovao do sad ili da je upoznat sa ovim brendom da kaze svoje iskustvo, ovdje je poprilicno zastupljen ali ono i kod nas je svasta nesto bilo zastupljeno pa i nije bas bilo dobro, samo imalo dobru mrezu prodaje...

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Body fit Whey perfection
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2013, 04:30:32 pre podne »
nikad cuo.ali zasto mislis da sastav nije kao sto pise? mora biti.. tj mogu biti mala odstupanja... okus nema veze s tim..

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Body fit Whey perfection
« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2013, 09:54:20 pre podne »
Ukus ima veze ako je sladji samo sa kolicinom zasladjivaca.Za njih nisam cuo.Ali pijem trenutno MHN whey I zadovoljan sam.Ako je to povoljno ionako ne vidim razlog da ga ne uzmes.

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Body fit Whey perfection
« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2013, 11:49:38 pre podne »
whey ko whey.. pij samo :D

Van mreže PerunTheGreat

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Body fit Whey perfection
« Odgovor #4 poslato: Jul 22, 2013, 11:44:49 posle podne »
ma to je da kazem lokalni whey ono samo se prodaje u holandiji, na njihovj najboljoj online prodavnici, i normala najvise se prodaje jer je cijena stvarno dobra 4.5kg dobijes za cijenu optimum golda... a whey ko whey bas i nije, creatin kao creatin je ok reci, dok kod whey/a bar po mom iskustvu nije isto... uglavnom hvala na odg :)