Septembar 09, 2024, 06:01:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?  (Pročitano 2895 puta)

Van mreže stasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« poslato: Februar 08, 2007, 10:16:00 pre podne »
Posto se meni cini kao da vi sve znate o ovome valjda je ovo i pravo mesto da pitam...

ja sam citavog zivota prilicno normalno dete, nekih 55kg na 169-170 i ta kilaza mi super odgovara (a i nisam bas dete imam 23god al se trudim) e sad poslednjih godinu dana sam se prilicno nagojila, nekih 8kg (dogadja se mnogim zenam...nadjes decka i pocnes da krkas sa njim, zanese te zaljubljenost al kako te to prolazi i pocnes sve cesce da se gledas u ogledalo i  prosto se iznenadis sta ti se dogodilo) e sad ja imam mnogo jaku volju tj. mogu savrseno da kontrolisem svoju ishranu pogotovo sto nisam ljubitelj ni slatkog ni testa tako da skinucu ja to za neko vreme...ali posto prilicno nezdravo zivim (pijem mnogo kafe, pusim 2 kutije cigareta dnevno, sedim veci deo dana pred kompijuterom itd.) sumnjam da cu bas isto da izgledam kao nekad, pretpostavljam da ce do izrazaja da dodju svi mlitavi misici i koza koja ce da visi kad smrsam a i cisto da bi se taj proces malo ubrzao pocela bih ja  u svom zivotu necim da se bavim ali ne znam cim...isto tako kodicija mi je ravna NULI, napor tipa popeti se uz balkansku je za mene smrt (cisto da imate u vidu o kakvom parazitu se radi)...e sad ako pretpostavimo da je ovaj X3M gym skroz ok sta ja tamo da radim? da li se iko od vas bavi personalnim treninzima i koliko to cudo kosta otprilike (na netu nista ne pise a ja ne mogu bas da dam 1000eura mesecno da izgledam kao beyonce)? da li bi se iko uopste prihvatio ovakvog pacijenta kao sto sam ja itd? ima predloga???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2007, 10:57:17 pre podne »
pozdrav i dobro dosla..

pa u svakoms lucaju..problem jeste kompleksan..ali nije ne resiv..niko se nije rodio sa bozjim darom da izlgeda fenomenalno..osim sm malene..hehehehehhe...koja kaze da je debela..

enivje...

drago mi je sto si problem shvatila poprlicno ozbiljno i na taj ancin i pokusvas da pristupis njegovom resavanju...

kao sto si sama rekla ja bih ti za pocetaqk preprucio da odes do x3m gym-a i potrazis nekoga od personlanih trenera..

neznam dali ti je bitno dali je musko ili zensko,ali ako nije..onda potrazi vojislava i on ce sve da ti obajsni..

and btw..ako se vidis sa njim..pozdravi ga...

dakle..on je momak koji ce da ti sastavi program i treninga i prehrane..a cenu ces morati sa njim da dogovris...

kasnije ces ti lako sama da krenses u vode i svih ostalih pogodnosti koje pruza x3m gym..

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #2 poslato: Februar 08, 2007, 11:01:58 pre podne »
Ćao čisto da znaš da mišići nemogu biti mlitavi ( osim ako ne atrofiraju usled neke povrede ) već salo koje ih prekriva,ne verujem da će ti biti iole koža kao kod šar-peja jer ti ovde gorvoriš o višku od 8kg a ne o 48kg.Što se tiče kondicije ona se stiče radom  i samo radom,znači odeš na adu i  džogiraš nekim srednjim tempom koliko možeš pa sledeći put još malo više pa još malo i tako dok uđeš u kondiciju!što se tiče individulnih trenera ovde ima dosta ljudi koji na taj način zarađuju za život tako ako se rešila ti ih pitaj za saradnju.A što se tiče beyonce ona devojka je zaista sexy i poseduje takvu harizmu ali i nije devojka koja je nešto vrhuunski zgodna!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže stasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #3 poslato: Februar 08, 2007, 11:55:27 pre podne »
ma moji misici su atrofirali usled nerada  :D (sala mala al na sopstveni racun pa nije strasno)

sto se odnosa 8-48 tice, meni mojih 8 kao 48 viska veruj mi...jedino mi drago sto mi niko nije jos napisao da to nije strasno (kao sto imam obicaj svoju majku i decka da cujem) a ja okrugla ko ladja jbt.

sto se Vojislava tice hvala na predlogu (to je ovaj decko sa kapicom na sajtu...hehe...pogledaj koliku ruku ima ako ne budem slusala kad me zavali otkinuce mi glavudzu  :D)...a sto se cene tice nisam ni ocekivala neki precizan odgovor vec samo otprilike cisto da ne odem tamo, ne ispricam se sa covekom i kad mi kaze cenu, smorim se i odem da skocim  u bunar  :D

...sto se tice odabira musko-zensko isto mi je samo ne volim likove u fazonu "kako si ovo sebi mogla da dopustis" (a ima ih)...vise preferiram varijantu "mala, napravila si sranje, aj da poradimo nesto da to sredimo"

p.s. nisam se ja striktno vezala za ovu teretanu samo na netu najbolje izgleda

p.p.s. beyonce je dobra riba ali moze i janet jackson ako ti se vise svidja

p.p.p.s koliko si ti cika predraze petrocvicu...sva sreca pa mi ti neces lupati cuske za neposlusnost  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2007, 12:12:36 posle podne »
ma moji misici su atrofirali usled nerada  :D (sala mala al na sopstveni racun pa nije strasno)

sto se odnosa 8-48 tice, meni mojih 8 kao 48 viska veruj mi...jedino mi drago sto mi niko nije jos napisao da to nije strasno (kao sto imam obicaj svoju majku i decka da cujem) a ja okrugla ko ladja jbt.

sto se Vojislava tice hvala na predlogu (to je ovaj decko sa kapicom na sajtu...hehe...pogledaj koliku ruku ima ako ne budem slusala kad me zavali otkinuce mi glavudzu  :D)...a sto se cene tice nisam ni ocekivala neki precizan odgovor vec samo otprilike cisto da ne odem tamo, ne ispricam se sa covekom i kad mi kaze cenu, smorim se i odem da skocim  u bunar  :D

...sto se tice odabira musko-zensko isto mi je samo ne volim likove u fazonu "kako si ovo sebi mogla da dopustis" (a ima ih)...vise preferiram varijantu "mala, napravila si sranje, aj da poradimo nesto da to sredimo"

p.s. nisam se ja striktno vezala za ovu teretanu samo na netu najbolje izgleda

p.p.s. beyonce je dobra riba ali moze i janet jackson ako ti se vise svidja

p.p.p.s koliko si ti cika predraze petrocvicu...sva sreca pa mi ti neces lupati cuske za neposlusnost  :D
..

hehehehheh...ma jok...nikome ja ne lupam cuske...ja koristim druge metode..hehehehhehe

us vkom slucaju..

evo ti kako zilgeda i ko je vosjilav.

a ti biraj

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2448.0.html

Van mreže stasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2007, 12:32:24 posle podne »
aaaaaaaaaaa sad kapiram vi ste svi ustvari primerci najnovije serije prizvodnje ROBOCUP-a

mislim da sam pogresila forum, ja sam ustvari htela na onaj za ljude-smrtnike znas  :D



hehe da je moj tata imao ovakve ruke mozda bi od mene danas i bio covek  :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2007, 12:34:31 posle podne »
dobrodosla u nasu sektu
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže stasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #7 poslato: Februar 08, 2007, 12:40:14 posle podne »
fala, fala na dobrodoslici cika ROBO

e sad sala na stranu da se mi malo vrnemo na problematiku...dobili smo predlog za Cika ROBOVojislava, ali je cena to jest njena okolisna vrednost za mene ostala tajna...mislim, vi ljudi morate bar otprilike da imate uvid koliko to kosta...mislim skakanje u bunar i to uopste nije dobro za zdravlje pa...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #8 poslato: Februar 08, 2007, 12:44:41 posle podne »
fala, fala na dobrodoslici cika ROBO

e sad sala na stranu da se mi malo vrnemo na problematiku...dobili smo predlog za Cika ROBOVojislava, ali je cena to jest njena okolisna vrednost za mene ostala tajna...mislim, vi ljudi morate bar otprilike da imate uvid koliko to kosta...mislim skakanje u bunar i to uopste nije dobro za zdravlje pa...
...

JA STVARNO NEZNAM KAKO TO IDE KOD NEJGA..ON JE TAMO UBEDLJIVO NAJTRAZENIJI INSTURKOTR I VEROVATNO JE ANJSKPLJI..DAKLE..MORA DA BUDE I ONIH JEFTINIJIH...

E SADA..KAKO SE KRECU TARFIE...JA STVARNO NEZNAM..MISLIM DA BI EXTREM MOGAO DATI ODGOVOR NA TO PITANJE...

SOORY..AL STVARNO ME TO NIKADA NIJE ZNAIMALO..PA NISAM NI PITAO...I MISLIM DA SE NAPLACUJE PO CASU!!

Van mreže stasha

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #9 poslato: Februar 08, 2007, 12:56:25 posle podne »
hvala, hvala....ako se Extreme ne javi u skorije vreme prosetacu do cvijiceve (posle ako se ne budem javljala duze vreme potrazite me u bunaru :D)





Gospodine Extreme javite se na recepciju molim!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Trening...da ili ne...licni trener-mozda?
« Odgovor #10 poslato: Februar 10, 2007, 01:13:27 pre podne »
Voja je definitivno najbolji trener tamo! I nije najskuplji jer on radi malo drugačije,sa nekoliko ljudi odjednom i zato je pristupačan i najobičnijim ljudima...ali neću ja o ceni već nazovi njega slobodno na broj koji sam ti ostavio na PM...