Septembar 28, 2024, 01:23:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: U pokushaju da smrsham zdravo  (Pročitano 34705 puta)

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #120 poslato: Jun 23, 2013, 12:27:23 posle podne »
sasvim sluchajno mi je izletela kombinacija i kupio sam veoma povoljno OMRON BF-306 Body Fat Analyzer



E a sada pitanje , koliko je pouzdana ova sprava poshto mi pokazuje 11.3 - 11.5 % masti kod uzastopnih merenja

elem sada imam 85,8KG 184,5cm pojas/preko pupka/struk 90/89/88.5

ali kada gledam na netu uz taj procenat bi trebalo da mi se vide trbushnjaci , ali to kod mene nije sluchaj , naziru se pogotovo gornji ali daleko od toga da se vide ... pa me zanima koliko je aparatura relevantna , ili je moj tip gradje takav da mi se najveci deo masti zalepio oko stomaka , pa jednostavno treba josh vremena ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #121 poslato: Jun 23, 2013, 04:13:07 posle podne »
evo ja cu ti reci da je slicna spsrava meni pred svetsko prvenstvko sa 96.7 kg i venama po dupetu (zivotna forma) i na visinu od 168-170 cm + godine (to je bilo 2008 dakle imadoh 36 kuka) izrucnalo da ima 30 % BF
toliko o tome

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #122 poslato: Jun 24, 2013, 10:54:30 pre podne »
znachi uvaliti nekome uz prichu kako mi je spasla zivot i da bez nje ne bih skinuo 15 kila koje sam skinuo , heh

naravouchenije , bolje da sam kupio 100 jaja


p.s. ko oce da se meri promocija 10dinara merenje , moram da izvuchem kintu :D hahhahaaa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #123 poslato: Jun 24, 2013, 06:06:59 posle podne »
Citat
ko oce da se meri promocija 10dinara merenje

jedino ti ovo preostaje..
dok je ovaca,bice ce i vune ;D ;D

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #124 poslato: Jun 26, 2013, 12:15:50 pre podne »
jedno idiotsko pitanje , u poslednje dve nedelje mi se desilo da preskochim obrok , sjebe mi se neshto sa poslom i nedodjem kuci kad treba i sve mi se pomeri i jedan obrok kasnim obichno me zezne drugi deo ruchka (pile i pirinach) ... e sada da li je pametnije posle treninga roknuti pile i pirinach  i whey i preskochiti elu , ili smiksati i elu sa tim whey-om da se zasladim :D ... poshto i ovako izblejim josh dva sata uz komp ili tv pre spavanja ... samo me zanima shta je bolje : manje proteina ili pun stomak ( meni ne smeta toliko hrane uveche probo sam i jednu i drugu variantu) ali ipak da pitam shta mi je bolje ... jbg ludnica mnogo posla a malo vremena uskoro putujem pa sam konstantno u ludnici ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #125 poslato: Jun 26, 2013, 06:29:33 pre podne »
jedes ono sto ti je po redu