Septembar 29, 2024, 09:17:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: socyopat  (Pročitano 3539 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: socyopat
« Odgovor #15 poslato: Jun 20, 2013, 12:35:01 posle podne »
@Syncopat

Pa vidi, uvek ima genetskih frikova, a uvek postoji i mogucnost da neko zaebava..pa sad, nije nemoguce, ali malo verovatno, zar ne :)

Msm meni ne smeta ni jedna, ni druga varijanta..samo dok ne pocne da se propagira kako to treba svi da rade ili probaju, jer je slucaj svakako usamljen(ili lazan).

Ali ako zelis napredak, ti sigurno moras menjati navike kakve sada imas..msm mozes da probas sa vise cokolade i plazme :D ili pak da probas neku BB klasiku pa vidis kako ti to radi.

Preduhitri me Pedja..ali on to sece u korenu :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: socyopat
« Odgovor #16 poslato: Jun 20, 2013, 12:48:40 posle podne »
vidi decko
imas otvorene TRI INDETICNE TEME
samoljublje je tvoja stvar i protiv toga niti hocu niti imam sta niti me intrsuje
ali da svakih mesec dana otvaras ISTU temu i sluzs se za lazima i zaldujejes DECU-to nece moci
dakle
ima tvoja tema i ko hoce da se divi tvojim lazima neka to uradi tamo.
jos jedna tema ISTA-ne dolazi u obzir
necu da ulazim u opste u raspravu sa tobom STA koristis (a nemoj da zaboravis da sam u ovom 25 god) tako da IZ AVIONA vidim kada neko nesto koristi  ;) itd ili kako se hranis,samo mi je zao npor onog momka koji je

-napisao skoro pa savrsenu ishranu
-odlicno trenira
-odlicna suplemetacija

a ne izlgeda ni 30 % kao ti ,a ti jedes plazmu,slaninu,kulenje itd....i ne ZELIM DA CLANOVE NEISKUSNE OVOG FORUMA PRAVIS BUDALAMA JER TI MOMCI ULAZU MNOGO U SEBE,MNOGO TRUDA,MNOGO VOLJE I DA IH NEKI KLINAC KOJI JE TO STO JESTE OVDE PRAVI BUDALMA I PONISTAVA NJIHOV RAD -to neces
na ovom forumu ne.
otvorio sam jednu temu prosle godine, i jednu temu ove godine.
a imas pravo. totalno sam zaboravio na tu od prosle godine i izvinjavam se na tome :)
onda u potpunosti jeste fer sto si obrisao :)
mada i dalje ne mogu da nadjem temu. koliko se secam slike sam postavljao tipa u jelovniku kada mi je neko to trazio

a ovo sam otvorio jer smatram da sam napredovao od prosle godine i to iskljucivo zahvaljujuci ovom forumu. a ja apsolutno ni jednu jedinu stvar nisam slagao. i sami znate da vas po nekad neki obrok nece napraviti debelim niti vas neki zdrav obrok napraviti zdravim

p.s. nasao sam moju temu. april 2012. tkd nije bas da spamujem ovaj forum svaki mesec :)
« Poslednja izmena: Jun 20, 2013, 12:51:26 posle podne Syncopat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: socyopat
« Odgovor #17 poslato: Jun 20, 2013, 01:29:11 posle podne »
Citat
kd nije bas da spamujem ovaj forum svaki mesec

pa ti to radis
samo ti je sa onom sto je obrisana to TRECA tema
ali izlgeda da patis i od zaboravanosti
a pusti te gluposti tvoje oko toga jedan obrok ono,jedan ono
OVAJ FORUM CITAJU LJUDI i DECA koji zele da nauce,koji zele dobro da izlgedaju itd
od tebe jedino mogu da nacue kako se laze iz ko zna kog razloga..(mama,tata,devojka,komsija da ne saznaju za to sto radis sa trane) a to NEMA SMISLA